Авторизація

HomeНовиниОфіційноДАІ інформує

ДАІ інформує

( 0 Votes )

Статистика ДТП за рік

За 2013 рік на території обслуговування зареєстровано 18 дорожньо-транспортних пригод. У ДТП  загинуло 3  громадян,  ще 18  отримали тілесні ушкодження.

У 2013 році працівниками підрозділу було виявлено та зареєстровано 19 інформацій про злочини та пригоди, з них 1 незаконне заволодіння транспортним засобом. Також по гарячих слідах було встановлено водія та автомобіль, який скоїв ДТП з тяжкими наслідками та з місця пригоди зник.

Працівниками відділення ДАІ на території обслуговування за 2013 рік було виявлено та припинено 1125 порушень Правил дорожнього руху. З них 210 – за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп`яніння.

Нагляд за організацією дорожнього руху

У відділенні ВДАІ Кузнецовського МВ по штату посада інспектора з організації дорожнього руху відсутня, ці обов’язки покладені на інспектора ВДАІ Володимира Килюшика. Проведена відповідна робота по нагляду за станом утримання вулично-дорожньої мережі м.Кузнецовська та Володимирецького району. Протяжність доріг у районі нараховує 356,3 км, вулиць – 48,1 км, а також 31залізничний переїзд.

За матеріалами проведення контрольних перевірок стану утримання вулиць та залізничних переїздів у відповідні дорожні організації направлено 68 приписів на усунення виявлених в ході перевірок недоліків та вимог. По лінії служби  притягнуто  до адміністративної відповідальності  34 посадові особи, компетенція яких відноситься до утримання вулично-шляхової мережі.
 
Андрій Катеринич, начальник ВДАІ Кузнецовського МВ
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 57 гостей на сайті