Авторизація

HomeНовиниОфіційноМіліція проводить навчання (+фото)

Міліція проводить навчання (+фото)

( 0 Votes )

Близько сотні розлючених громадян пікетували приміщення Рівненської районної державної адміністрації, вимагаючи перерозподілу землі. Натовп проігнорував заклики до порядку та прохання правоохоронців припинити заворушення. У відповідь міліціонерам полетіло каміння, палиці та пляшки. До пікетувальників долучилось озброєне злочинне угруповання, яке розпочало погроми. На вулицях спалахнули пожежі. Склалася небезпечна ситуація, що реально загрожувала життю і здоров’ю громадян, які мешкають на території міста.

За такою легендою правоохоронці Рівненщини провели навчання щодо ліквідації масових заворушень та припинення групових порушень громадського порядку. Заходи, ініційовані Міністром внутрішніх справ, відбулись на території загальновійськового полігону у Рівненському районі. До навчання залучили понад 600 міліціонерів зі всієї області та близько сотні добровольців, які виконували функції пікетувальників. Участь у навчанні взяли і міліціонери Кузнецовського міського відділу. Результати навчання відзначили найвищими оцінками.

– Ці командно-штабні навчання ми провели за вказівкою Міністра внутрішніх справ України генерала внутрішньої служби України Віталія Захарченка, – коментує начальник УМВС України в Рівненській області, генерал-майор міліції Василь Лазутко. – Минулого місяця, провівши подібний захід, ми побачили декілька недоліків. За погодженням міністра, ми вирішили провести повторне навчання, але на цей раз максимально організовано, щоб показати, що рівненський гарнізон міліції готовий протидіяти масовим заворушенням. Враховуючи думку представника МВС, навчання пройшли відмінно. Співробітники спецпідрозділів діяли злагоджено та професійно. Цей захід показав, що своїми силами ми зможемо забезпечити охорону громадського порядку, зважаючи на менталітет та законослухняність жителів нашої області. Яка б ситуація не склалась, ми готові діяти згідно з законами та мораллю.

Зважаючи на зростання кількості масових заворушень за останні роки у світі, правоохоронці України повинні бути завжди готовими оберігати громадський порядок.

– На мою особисту думку, все відбувалось відповідно до вимог та документів, які регламентують проведення вказаних навчань, – відзначає заступник начальника управління охорони і масових заходів Департаменту громадської безпеки МВС України Андрій Чалий. – Такі заходи, відповідно до наших нормативних документів, мають відбуватись кожен рік. Ця вимога поставлена не політичною ситуацією в країні. Такі навчання проводяться у зв’язку з тим, що правоохоронні органи мають забезпечувати правопорядок, не допускати до таких надзвичайних подій, які призводять до великої кількості жертв.

На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 
На Рівненщині міліція проводить навчання
 

 СЗГ УМВС України в Рівненській області

 

Коментарі   

 
-1 # Гість 24.10.2013, 07:43
А на кому ще тренуватися, як не на власних громадянах! В нас міліція тільки для таких заходів і існує...
Відповісти
 
 
-2 # Тигр 25.10.2013, 23:16
Підготовка до виборів...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 125 гостей на сайті