Авторизація

HomeНовиниОфіційноВідбулася 22 сесія районної ради

Відбулася 22 сесія районної ради

( 0 Votes )

 

Прикро, але з 64 депутатів районної ради на 22-у сесію явилося 46. У наших обранців, очевидно, більше клопоту, ніж у нас, їхніх виборців. Тож, залишивши факт на рівні констатації, звернімося до того, що відбулось у сесійній залі.

Деякі з винесених туди питань виявилися по-справжньому хвилюючими для депутатів. От хоча б визначення стратегії економічного і соціального розвитку району на період до 2017 року. Прийняте рішення передбачає розробку щорічних програм економічного і соціального розвитку нашого краю та виділення необхідних коштів на їх виконання. До того ж, положення наміченої стратегії враховуватимуть при розробці схеми планування територій району та аналогічних селищних і сільських програм.

Депутати заслухали начальника Кузнецовського МВ УМВС Олега Кульбашного щодо криміногенної ситуації в районі. Як зазначалося, вона непроста хоч би тому, що відбулися суттєві зміни в роботі міліції внаслідок впровадження нового Кримінально-процесуального кодексу. Покращилося розкриття злочинів, зокрема резонансних і особливо тяжких. У той же час, виплеснулася хвиля злодійства, а ще багато людей із різних причин зазнають тілесних ушкоджень. Мало не кожне друге правопорушення чиниться неповнолітніми. Службу по боротьбі з наркоманією взагалі довелося обновити. А ще йшлося про «кришування» бурштинокопачів, про розкрадачів лісу і недобросовісне ставлення окремих правоохоронців до службових обов’язків. Над цим добряче треба потрудитись. Але відрадно, що у словах Олега Володимировича вчувався оптимізм: швидкого покращення криміногенної ситуації не ждемо, однак прагнути цього будемо.

Ще одне важливе питання стосувалося внесення змін до районного бюджету. І щодо доходів, і щодо видатків з трибуни, на радість присутніх, прозвучало слово «збільшити». А це значить, що і сільські ради, й окремі організації та підприємства одержать необхідні їм для роботи додаткові кошти.

На сесії розглянуто й кілька майнових питань. Одним із прийнятих рішень встановлено, що об’єкти, які забезпечують спільні потреби територіальних громад району, є власністю територіальних громад сіл та селищ і перебувають в управлінні районної ради. Виходячи з цього, закріпили наявне майно за суб’єктами господарювання на праві оперативного управління та господарського відання і затвердили уточнений перелік цього майна та положення про управління майном і його оренду. Вирішено також передати приміщення по вулиці Соборній, 23 з балансу районного територіального центру соціального обслуговування на баланс районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, списати частину основних засобів з балансу КЗ «Володимирецька ЦРЛ» та передати шкільне приміщення у селі Веретено у комунальну власність територіальної громади Полицької, а в Городку – Озерецької сільрад. Планувалася й передача заболоттівського філіалу Володимирецького районного колегіуму у комунальну власність місцевої сільради, однак за наполяганням представників Заболоття депутати вдалися до компромісу: у прийнятому рішенні слово «власність» замінили на слово «баланс». Ще одним рішенням районному територіальному центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян дано згоду на відчуження частини складського приміщення, а міжшкільному НВК – на відчуження ряду будинків відпочинку у колишньому піонертаборі. При цьому депутати не зважили на заперечення свого ж колеги, представника КП «Володимирецький агропромбуд», готового документально відстоювати право агропромбуду на частину згаданого майна.

Починаючи з 1 вересня, батьки по-новому оплачуватимуть навчання дітей та прокат музінструментів у дитячій музичній школі. Це теж підтверджено депутатським рішенням. А ще у новій редакції затверджено статут районного колегіуму і статут КП «Редакція газети «Володимирецький вісник» та радіомовлення». Цим самим ліквідовано районне проводове радіомовлення, яке останнім часом діяло при  газеті.

На цій же сесії внесено зміни до районної програми розвитку молочного скотарства і затверджено програми зайнятості населення району на період до 2017 року та про запобігання надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захист населення і територій у разі їх виникнення. Заслухано також питання про виконання програми підтримки і розвитку культури села, а в «різному» зачеплено проблему протирадіаційних укриттів, роботи розважального клубу «Браво» та «урізаного» набору дітей у музичну школу. До рішень, звісно, не дійшло. Але всі ці питання, кожне по-своєму, варті окремої розмови.

 Олексій ГОРОДНИЙ

 

Коментарі   

 
0 # Гість 17.10.2013, 15:10
"Починаючи з 1 вересня, батьки по-новому оплачуватимуть навчання дітей та прокат інструментів у дитячій музичній школі."Сьогодні 17 жовтня, то як можна оплатити по новому з 1 вересня? І ще одне. На скільки відсотків понизили оплату?Цікаво ж нам.Видатки ж збільшили,а я так розумію що все найкраще дітям.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Адамов ича шкода.Знову депутати зобідили.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.10.2013, 19:20
Для Олексія Городного: якщо сказали А то кажіть Б, візьміть списки в райраді, хто був відсутній і з яких причин, зателефонуйте до обранців і надрукуйте причини, пересічному виборцю буде цікаво, ще й прізвища не забудьте, а то кому потрібна "констанція", факти!!!
Відповісти
 
 
-1 # Гість 18.10.2013, 11:12
Як вам цікаво, то самі беріть та дзвоніть. А потім напишете гостру статтю, якщо так хочете повиховувати "народних обранців". З повагою Правдолбець
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.10.2013, 11:40
Отож бо, Првдолбець, як в кущах скавчати на "народних обранців" то всі можуть, а правду до людей донести - моя хата скраю, давайте хтось інший.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.10.2013, 08:52
І нехай депутати які були відсутні відзвітуються перед народом про про пороблену роботу,бо так треба.Коли останній раз звітувалися?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.10.2013, 11:51
Хто звітуеться, той і на сесіі присутній. А хто відсутній, той ваш заклик звітуватися проігноруе. А для людей не звіт (написаний про себе від себе) хвалебний потрібен, а факти: був на комісіях - не був, був на сесіі - не був, писав депутатьскі запити - не писав, приймав громадян - не пиймав і т.д. про це і мають писати журналісти, а не порядок денний переписувати.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 83 гостей на сайті