Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєРятувальники гасили умовну пожежу в ТЦ "Рікос" (+фото)

Рятувальники гасили умовну пожежу в ТЦ "Рікос" (+фото)

( 4 Votes )

19 жовтня Володимирецькі рятувальники провели практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої пожежі в ТЦ «Рікос», що знаходиться в смт.Володимирець.

Основною проблемою будь-яких надзвичайних ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням людей є проблеми взаємодії адміністрації, персоналу закладу і рятувальних підрозділів. Тому відпрацювання дій вогнеборців і персоналу є одним із важливих завдань.

За тактичним задумом навчань в одному з приміщень на першому поверсі виникла пожежа. Її стрімкий розвиток створив реальну загрозу відвідувачам, які в цей час перебували на різних поверхах будівлі ТЦ. Адміністратор торгового центру, повідомивши за телефоном «101» до Служби порятунку про пожежу, організувала евакуацію відвідувачів та персоналу, а також відключення об’єкта від електропостачання.

За кілька хвилин після повідомлення на місце події прибув черговий караул 11-ої державної пожежно-рятувальної частини та бригада екстреної медичної допомоги. Рятувальники, провівши бойове розгортання, одягнули спеціальні апарати для дихання у задимленій зоні та ввійшли в будівлю. В одному з приміщень було виявлено потерпілу працівницю закладу, яка не могла самостійно вийти з будівлі. Рятувальники її негайно винесли на свіже повітря та передали медикам, які в свою чергу надали їй кваліфіковану допомогу. Згодом умовну пожежу ліквідували, а умовну потерпілу рятувальники допомогли медикам віднести до карети швидкої допомоги, де далі її направили у лікувальний заклад.

Після цього працівники ДСНС уважно вивчили оперативно-тактичну характеристику торгового центру, місце розташування пожежних гідрантів та пожежних водоймищ та планування об’єкта. Адже саме ці фактори під час реальної загрози будуть впливати на швидкість та ефективність дій рятувальників у разі виникнення реальної небезпеки.

Аналізуючи навчання, можна зазначити що персонал торгового центру, рятувальники та медики з поставленими завданнями під час навчань впоралися.

Зазвичай торгові центри завжди наповнені великою кількістю людей, тож рятувальники, аби не допустити трагічних наслідків, систематично відпрацьовують кожен із таких об’єктів, таким чином підвищуючи рівень власної підготовки на випадок виникнення справжньої надзвичайної ситуації.

 
 

 

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець

 

Коментарі   

 
-22 # Гість 24.10.2017, 14:44
Задовбали з своєми ученіями. кофе попити нормальне не можна проїхати
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 24.10.2017, 18:32
А де ж там є нормальне КОФЕ? Куди не зайди, кругом один сурогат. Гірка смердюча суміш відходів кавопереробки.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 25.10.2017, 08:01
Навчання, навпвки, потрібні. Тільки варто повідомляти жителів та гостей що це навчання щоб не бігли в таких випадках на допомогу і не стовпилися навкруги. Це не показуха а цілком доречні заходи. БІйці ДСНС так ознайомлюються з плануванням будівлі адже в більшості випадків вони не знайомі з тим де що знаходиться на тому чи іншому підприємстві, в приміщенні. А за той час доки їдуть з планом будинку ознайомитись не встигнеш. І на місці, коли горить також не дивитимишся папери. Тож навчання мають бути. Ще й в Полісянах хай би провели - там людей завжди більше.
А щодо кави, то раз в рік трішки зачекати не так і страшно.
Відповісти
 
 
0 # Гість 26.10.2017, 11:07
Що можна погасити цією рухляттю з часів царя гороха? чому у Володимирці немає сучасної пожарної техніки? це неповага до суспільства, яке платить податки.
Відповісти
 
 
+10 # Містер Бін 26.10.2017, 19:08
Ви рахуєте, що Володимирецьке суспільство платить податки?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 30.10.2017, 10:17
Є значна частина людей, яких не питають. Це вчителі, лікарі, тіж самі пожежники і інші, кому заробітну плату платить... держава. Ті про кого, зазвичай говорять що вони самі собі платять (що по суті і виходить). Також податки змушені платити розважальні заклади: клуби, бари, кафешки. Податки платять різні магазини і тп. То ж вцілому в районі платять податки, і це значні суми.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 92 гостей на сайті