Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєНа Білому озері втопився чоловік

На Білому озері втопився чоловік

( 0 Votes )

28 серпня під час відпочинку на Білому озері поблизу с.Рудка Володимирецького району, загинув 40-річний житель Дубнівського району. За попередніми даними чоловік приїхав з компанією на відпочинок. На даний час всі подробиці події з’ясовуються працівниками поліції.

Це вже третій випадок утоплення у Володимирецькому районі з початку сезону. Загалом, з початку року на водоймах України загинуло вже 977 осіб, з яких 83 дитини.

Враховуючи вищевикладене, працівники Володимирецького районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області та Рівненська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба на водних об’єктах в котрий раз звертаються до жителів краю з проханням дотримуватися правил поведінки на воді. Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кіс, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.

Шановні громадяни! Будьте вкрай уважними та дотримуйтесь правил безпечної поведінки під час перебування на водоймищі, щоб відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження.

 

А.Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС в області

Н.Рижа

Інструктор-методист РОКАРСВО

ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
+15 # Гість 29.08.2016, 13:22
Ключове питання безпеки на воді - "нада мєньше пить!"
Відповісти
 
 
+6 # Гість 29.08.2016, 18:47
уточнення: не пить, а конкретно "БУХАТЬ!"
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 215 гостей на сайті