Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєЮнак втопився в Стиру поблизу Залядино

Юнак втопився в Стиру поблизу Залядино

( 3 Votes )

15 травня орієнтовно о 17:00 год. поблизу с. Залядино на річці Стир через перекидання човна впав у воду 16-річний юнак. Оскільки хлопець не вмів плавати то він швидко пішов під воду і…  більше не сплив. Тіло вдалося дістати водолазам лише наступного дня.

Враховуючи вищевикладене, працівники Володимирецького районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних в області ситуацій та Рівненської обласної комунально-аварійної служби на водних об’єктах звертаються до жителів краю з проханням дотримуватися правил поведінки на воді.

Шановні батьки, будьте дуже уважними до своїх дітей! Роз’яснюйте їм про небезпеку, яку несе вода. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з ними про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала бідою – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації та обов’язково навчати їх плавати. Життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Андрій Муравинець, начальник РС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Ніна Рижа, інструктор-методист РОКАРСВО.

 

 

 

Коментарі   

 
-6 # makedon 19.05.2015, 13:19
поблизу річки Стир!!!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 25.05.2016, 14:04
Поблизу СЕЛА на річці Стир. Читай уважніше !
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 138 гостей на сайті