Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєНеобережність під час куріння забирає життя

Необережність під час куріння забирає життя

( 0 Votes )

Впродовж 8-11 листопада 2013 року в області сталося два випадки групової загибелі людей на пожежах:

08.11.2013р. 21-36 с. Велюнь, Дубровицького району. Вогнем знищено покриття, перекриття, речі домашнього вжитку, пошкоджено стіни в житловому будинку (одноповерховий, дерев'яний, критий шифером, розміром 5х10м). На місці пожежі виявлено троє загиблих осіб: господаря оселі 1949 р.н., його дружини 1947 р.н. та сина 1981 р.н.;

 11.11.2013р. 02-40 с. Яринівка Березнівського району в одному із приватних господарств вогнем знищено житловий будинок (дерев’яний, критий жерстю по дерев’яній обрешітці, розміром 10х6м). На місці пожежі виявлено двоє загиблих осіб: господарки оселі 1924 р.н. та її сина 1958 р.н.  

В обох випадках найбільш вірогідною причиною пожеж є необережність господарів під час паління. Загиблі громадяни та їх сім'ї належали до категорії тих, що перебували у складних життєвих обставинах (пенсіонери, інваліди, непрацюючі).

Пожежа  з жертвами в с.Яринiвка Березнiвський район Пожежа  з жертвами в с.Яринiвка Березнiвський район

                                                                           в Яринівці в пожежі загинуло двоє людей

Крім цього, з початку року в області загинуло 37 людей, із яких 34 (92%) були також пенсіонерами, інвалідами або безробітними.

Пожежі, викликані непогашеною цигаркою або сигаретою, є найбільш розповсюдженими, у більшій мірі, ніж може здатися на перший погляд.

Більшість пожеж, спричинених курінням, пов'язана з курінням у нетверезому стані у ліжку. Пияцтво розкладаюче діє на особистість людини, призводить до моральних і матеріальних збитків оточуючим, всьому суспільству загалом. Всі випадки пожеж від куріння у ліжку схожі один на другий: п'яна людина, що палить, засинає, цигарка падає і від неї спочатку загорається постіль, а потім меблі у квартирі.

З початку року на території Володимирецького району виникло 68 пожеж, 10 з яких внаслідок необережності під час куріння. На пожежах загинуло четверо громадян, троє з яких внаслідок куріння в нетверезому стані, 1 людина отримала травми також по цій же причині.

Держслужба з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до населення: паління в нетверезому стані призводить до пожеж, під час яких пошкоджується майно, травмуються і гинуть люди. Заядлі курці, нехтуючи своїм життям, наражають на небезпеку й оточуючих.

Закликаємо: цінуйте своє здоров’я та життя! Недбале ставлення людей до власної безпеки – стає причиною значної кількості пожеж!

 

 

Начальник ДПРЧ-16

ГУ ДСНС у Рівненській області

Ст. лейтенант служби цивільного захисту

Андрій Муравинець

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 101 гостей на сайті