Авторизація

HomeНовиниКриміналЖителі району потерпають від інтернет шахраїв

Жителі району потерпають від інтернет шахраїв

( 1 Vote )

Володимирецьке відділення поліції звертає увагу жителів Володимирецького району, що Пасхальні свята і бажання порадувати рідних та похресників гарними подарунками являється хорошим аргументом для незаконного збагачення шахраїв.

Так протягом десяти днів квітня місяця зареєстровано 4 звернення громадян про вчинення шахрайських дій під час здійснення покупки через мережу інтернет на загальну суму 1350 гривень.

Шановні громадяни, не забувайте про ризики під час здійснення покупки через інтернет ресурси, в жодному разі не надсилайте гроші невідомій людині в якості завдатку чи повної оплати за якусь річ.

Якщо Ви вже і наважились на здійснення такої покупки то скористайтесь послугою «наложеного платежу», коли ви оплачуєте за товар тільки після його отримання.

Бажаємо Вам гарно провести Великодні свята, нехай на Вашому життєвому шляху траплялися лише щирі, доброзичливі люди.   

Віталій БЕРЕЗОВСЬКИЙ

Т.в.о. начальника Володимирецького ВП Варашського ВП ГУНП в Рівненській області

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 13.04.2017, 06:43
Якщо продавець відмовляється Вам відправити товар "Наложним платежем", то це не означає, що продавець шахрай. Адже дуже велика кількість нечесних покупців, що не приходять за товаром, пошкоджують його при огляді, підмінюють товар, а продавець несе не малі збитки.
Тому при купівлі в інтернеті потрібно ставитись з взаєморозуміння м один до одного, не вимагати "наложний платіж" любою ціною.
Дам декілька порад:
1.Не ведіться на занадто низьку ціну.
2.Читайте відгуки - 100% позитивних відгуків мають Вас насторожити.
3.Перевіряйте контактні данні та банківські реквізити в базах шахраїв.
4.Надавайте перевагу офіційним інтернет-магази нам з документами.
5.Дивіться на дату реєстрацію продавця чи інтернет-магази ну.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 13.04.2017, 14:30
Якщо ціна на товар дуже низька то потрібно просити продавця додаткові фото. Потім ці фото слід пробити через гугл (є там можливість пошуку за зображенням) і якщо надіслані фото знаходяться в неті - можна припиняти спілкування з даним продавцем. Якщо сумніваєтесь чи дійсно продавець має даний товар - просіть фото. Кажіть що вам здається що там якась подряпина і хочете ближче роздивитись. Просіть фото в незвичному ракусі, при іншому освітленні і тд. Якщо це, наприклад, ноутбук то просіть фото з відкритими характеристикам и (саме фото а не скріншот). Вимагайте максисмум інформації.
Окрім того будьте уважними відправляючи завдаток - быльшысть шахраъв можуть "продати" свій товар двадцятьом людям попросивши завдаток в 200 гривень (на пересилку наприклад) а для покупця це, зазвичай, сума через яку не кожен стане заморочуватись, не стане йти в поліцію і навіть не залишить негативний відгук на сайті. Тому це самий поширений спосіб шахрайства.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 13.04.2017, 20:50
Всі Ваші поради підходять лише для приватних оголошень. Жоден інтернет-магази н не буде робити Вам додаткових фото.
На рахунок завдатка, лише крупні інтернет-магази ни можуть дозволити собі відправляли без завдатка. Дрібні інтернет-магази ни та приватні продавці собі таку розкіш, як відправка без завдатку собі не можуть дозволити.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 87 гостей на сайті