Авторизація

HomeНовиниКриміналУ Володимирці виявили ще один підпільний гральний заклад (+фото)

У Володимирці виявили ще один підпільний гральний заклад (+фото)

( 0 Votes )

Під час проведення відпрацювання райцентру 22 лютого працівники управління захисту економіки області спільно з поліцейськими Володимирецького відділення виявили підпільний гральний заклад.

У нежитловому приміщенні на вулиці Поштова надавалися послуги грального бізнесу за допомогою комп’ютерної техніки та спеціальних програм-симуляторів. У приміщенні на момент приїзду слідчо-оперативної групи знаходився адміністратор. 18-річний працівник закладу жодних документів надати не зміг.

Правоохоронці вилучили 10 моніторів, 9 системних блоків та 9 клавіатур. За цим фактом працівники слідчого відділення Володимирецького ВП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, у рамках якого зокрема встановлюватимуться організатори грального бізнесу та особи, причетні до кримінального правопорушення.

 

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

Коментарі   

 
+36 # Гість 24.02.2017, 10:53
Це один і той же заклад по вулиці Поштовій? Здається, його вже біля десятка раз виявляли...
Відповісти
 
 
+35 # Гість 24.02.2017, 12:04
Поліція думає що всі повірять в ту брехню.
Безліч разів закривали цей заклад, то вилучать пару грамів янтарю :lol:
НЕ смішіть НАРОД, працівники поліції,ідіть хвости крутити баранам :lol:
Відповісти
 
 
+43 # гість 24.02.2017, 13:58
В пятницю по стометрівці пройти не можливо де бики(які себе рахують за богів) понаставляють своїх лахів,рух авто там заборонений!!!А ,що поліція,тремтят ь від с[ЦЕНЗУРА]у!!!Д ля чого ви потрібні мені не зрозуміти?Понаб ирали пастухів, те худе,те мале-позорище!! !
Відповісти
 
 
-8 # Гість 09.03.2017, 10:13
А Ви самі чому не пішли? конкурс проводили а бажаючих іти туди були одиниці. То ж не треба тут кричати шо "не такі". Станьте зразком!
Відповісти
 
 
+7 # гість 09.03.2017, 13:03
Тому,що не підпадаю під критерії поліцейського,н і по віку ні по здоровью!Ніхто не кричить,а говорять правду.Нічого не змінилося,як не давали по-ночам людям спати так і не дають.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 11.03.2017, 11:18
А я і кажу - треба дожати депутатів, щоб ті ВРуни прийняли закон про дозвіл на зброю громадянам. Бо як казав дон Карлеоне (хм, трохи поганий приклад, але хай): "Револьвер і хороше слово важать набагато більше, ніж просто хороше слово".
Опоненти кричатимуть, що почнеться хаос. Але це неправда. Янтарщики і так мають нелегальну зброю, гроші, можливо якісь зв'язки. А так муситимуть починати думати про повагу до інших. Бо ні гроші, ні зв'язки не врятують їх від лишньої дірки в д-у-п-і (в голову їм не стрілятимуть, бо всеодно куля пройде навиліт не зачепивши важливих органів).
Отака в мене громадянська позиція і бачення сучасного рівноправ'я.
Відповісти
 
 
+2 # Slavk0 12.03.2017, 09:50
От вже ж ця совкова мода, "піонер в каждом дєлє прімєр".
А якщо людина на порядок ефективніше іншими справами займається, то може їй все кинути і в поліцейські податися?
Я громадянин, сплачую податки і можу об’єктивно оцінювати якість послуг ВСІХ державних службовців, чиновників. І можу порівняти, як працюють "в людей" силовики, а як в нас.
А так по вашій логіці всім ще може треба чемпіонат світу замість наших футболістів виграти? Стати зразком???
Відповісти