Авторизація

HomeНовиниКриміналПочалися грабежі. У Довговолі жертву різали ножем

Почалися грабежі. У Довговолі жертву різали ножем

( 1 Vote )

17 січня в приймальне відділення КЗ «Володимирецька ЦРЛ» поступив  житель села Довговоля  в тяжкому стані з ножовими пораненнями, закритою черепно-мозковою травмою.

Зі слів пацієнта, його побили троє невідомих у масках, які вдерлися до нього в будинок і вимагали грошей (за неперевіреними даними, він займався дрібною торгівлею на дому). Коли чоловік зірвав з одного грабіжника маску, йому було заподіяно сім ножових поранень та побито.

Коли непрохані гості пішли, потерпілий зателефонував брату, який і викликав «швидку». Зі слів родичів, потерпілий жив сам, алкоголем не зловживав. В будинку був безлад: вивернуті речі з шафи, продукти з морозилки, з грубок вигребли попіл. Наразі чоловік прооперований та знаходиться в реанімаційному відділенні.

Вл.інф.
 

Коментарі   

 
+10 # Гість 18.01.2017, 17:57
Розгул криміналу...що далі буде...
Відповісти
 
 
+8 # Василь 18.01.2017, 19:07
В Довговолі це не перший випадок. Тільки поліція не знає чиїх рук справа, а люди знають, та не хочуть вмішуватися, що й додає зухвалості [ЦЕНЗУРА]кам.
Відповісти
 
 
+1 # Василь 18.01.2017, 19:08
А цензура тут причому? Я вживав тільки цензурні слова
Відповісти
 
 
+9 # Siegfried 18.01.2017, 20:37
Вася, ти у нас новенький. Поясню "на пальцях". Щоб не було /ЦЕНЗУРА/ потрібно в словах робити пробіл. І зараз зрозумієш чого. Приклад з пробілом і /без пробілу/
Підра х у й /Підра[ЦЕНЗУРА] /,
Пл о х о /П[ЦЕНЗУРА]о/
Зловити бо р с у к а /зловити бор[ЦЕНЗУРА]/
Відповісти
 
 
+1 # Гість 19.01.2017, 08:41
Ти ше браточку німец научи нас отута як правильно слово с трох буквей писати,а ми послухаємо тебе.
Відповісти
 
 
+2 # Flover 19.01.2017, 16:58
Хитрий ти. Хочеш щоб Зігфріда Administrator, той що в білій майці, відправив у баню на всю оставшуюся жизнь? :sigh:
Відповісти
 
 
-1 # Гість 20.01.2017, 09:08
Ага!
Відповісти
 
 
+5 # Administrator 19.01.2017, 09:36
Цікавий лікбез. :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 19.01.2017, 17:25
Поліція знає, просто очевидці трясуться, бо до них ще не приходили. Нічого, скоро прийдуть. В житті за все доводиться платить
За щось грошами, а за щось сумлінням.
Типово міщанська позиція"нехай хтось,але не я", с[ЦЕНЗУРА] бути замішаним призводить до боротьби залишків совісті з с[ЦЕНЗУРА]ом і викликає відчуття власної провини, що є причиною неврозів. 8)
Відповісти
 
 
0 # Гість 19.01.2017, 22:44
(ЦЕНЗУРА)вам братці!!! дякую зігфрід, що навчив))
Відповісти