Авторизація

HomeНовиниКриміналВолодимирецьке відділення поліції інформує

Володимирецьке відділення поліції інформує

( 1 Vote )

Прес-реліз Володимирецького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за тиждень, із 11.07.2016 року по 17.07.2016 року

За тиждень до Володимирецького відділення поліції надійшло 101 заява та повідомлення про злочини і пригоди.

Із них:

- вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 11;

- тілесні ушкодження – 10;

- погрози фізичною розправою – 8;

- пошкодження майна – 2;

- втрата  майна та документів – 2;

- пожежі – 1;

- незаконна вирубка дерев – 3;

- крадіжки – 4;

- шахрайські дії – 1;

- незаконне видобування бурштину – сирцю – 8;

- незаконне заволодіння транспортними засобами – 4;

- виявлення вибухонебезпечного предмету – 1;

- незаконне проникнення до чужого житла – 2;

- незаконне зберігання наркотичних засобів – 1;

- незаконний посів маку -1;

- порушення правил дорожнього руху – 1;

- дорожньо-транспортні пригоди – 5, із них 3 – із травмуванням учасників ДТП;

- повідомлення про смерть (без ознак насильства) – 8;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, конфлікти у громадських місцях, розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, і т.п.) – 28.

 

Протягом тижня до Володимирецького відділення поліції неодноразово надходили повідомлення про вчинення злочинів проти довкілля, а саме – про незаконну порубку дерев та незаконний видобуток бурштину-сирцю на території району.

Так, 15 липня 2016 року до відділення поліції надійшло повідомлення директора ДП "Володимирецький лісгосп" про те, що його підлеглими під час патрулювання лісових насаджень на території Хиноцького лісництва було виявлено незаконну порубку дерев породи сосна. На місці вчинення злочину виявлено двох мешканців с.Степангород, а також трактор із причепом.

Вранці того ж дня в ході спільного відпрацювання Володимирецького району працівниками управління захисту економіки та Нацполіції, в урочищі «Дубина» під час незаконного видобутку бурштину – сирцю було виявлено п’ятьох старателів. З місця події вилучено їх автомобіль, обладнання та каміння бурштину.

Відомості про вказані злочини внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно за ст.246 кримінального кодексу України – незаконна порубка лісу та за ч.1 ст. 240 КК України – порушення правил охорони надр (незаконне    видобування   корисних   копалин).

Окрім цього, протягом минулого тижня працівниками Володимирецького відділення поліції  було виявлено 4 правопорушення, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення, а саме:

-       1 - ст.173 п. 2 КУпАП (вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису);

-       3 - ст.178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді). Протоколи про вчинення вказаних адміністративних правопорушень правоохоронці склали щодо двох мешканців районного центру та одного мешканця с.Городець, які розпивали спиртне по вул. Вишнева та вул.Cоборна смт.Володимирець.

Наталія Шило

Кузнецовський відділ поліції Головного управління

 Національної поліції в Рівненській області

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 114 гостей на сайті