Авторизація

HomeНовиниКриміналУ Володимирці двоє молодиків убили чоловіка і привезли до лікарні

У Володимирці двоє молодиків убили чоловіка і привезли до лікарні

( 20 Votes )

 

Сьогодні, 6 січня, вночі до помешкання 39-річного жителя селища Володимирець на Рівненщині увірвалося двоє чоловіків. Побили його, зв'язали, та вивезли автомобілем до лісу. Дорогою він помер.

"Нападників вдалося затримати. Ними виявилися 19 та 27-річні жителі сусіднього села Дубівка.

Коли помітили, що викрадений чоловік помер, вирішили уникнути покарання. Вже мертвого чоловіка повезли до районної лікарні. Медикам розповіли, що начебто знайшли його на узбіччі при в'їзді у селище. Лікарі повідомили в поліцію",- повідомляє прес-служба Рівненської національної поліції.

"Зловмисникам вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення та обрано міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Наразі правоохоронці ще встановлюють всі обставини злочину".

Триває досудове розслідування.

Джерело: Gazeta.ua

 

Коментарі   

 
+71 # Гість 06.01.2016, 17:58
Селищем поширюється інформація що нападників було троє.
Відповісти
 
 
0 # Гість 06.01.2016, 23:16
І фігурував саме він - "Кант", брат Ямпольського
Відповісти
 
 
-15 # Гість 07.01.2016, 09:38
http://34400.net/news/zhorstoke_vbivstvo_u_volodimirci/2016-01-06-3440
Відповісти
 
 
+8 # Гість 07.01.2016, 12:12
Третій - котович, родич всім відомого "торгаша китайським барахлом" з дубівки, кривавий бурштин...
Відповісти
 
 
+63 # Гiсть 07.01.2016, 18:04
Третій проплачує, щоб було двоє. Менти "поімєют" третього і є на кого повісити. А ці двоє дурні, що зв'язались із третім.
Відповісти
 
 
-52 # pukator 07.01.2016, 20:10
Обоснуй
Відповісти
 
 
+80 # Гiсть 07.01.2016, 21:17
Що не ясно? Третій, що втік, проживав із дружиною покійного і щось там не поділив, а ці двоє тупі дурні, що потримали, поки той гамселив. От і повісять на них, бо третій має бабло і знайомства.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 12.01.2016, 19:58
прізвище третього- КОТОВИЧ кажуть що він вже утік за кордон
Відповісти
 
 
+45 # Гість 08.01.2016, 11:47
Як так можна? ВсІ Добре знають, хто і за що вбив людину. Чи всі думають, що ці двоє влізти в кримінал, бо вдома скучно було? Просто 'авторитетному' знайомому було несолідно відмовляти. А він, цей третій, разом з братом порішали з мєнтами. І зараз напевно вже десь Росії. А якщо б взялися за це серйозно, то можна було б книги писати, як будучи безробітними , мати міліони. Оце цікаво.
Відповісти
 
 
+55 # Гість 09.01.2016, 17:48
Я ВАМ І БЕЗ СУДУ СКАЖУ ЩО БУДЕ 1) Групового вже не буде а буде тільки один, все проплачено вже 2)Вбивця залишиться на свободі 3)1 посадять дурня який все візме на себе, а 2 будуть из них тільки свідки. Прикро але от така наша влада і правохоронні органи, ну вони не думають що якщо не накажуть по заслугах "банду", то вони в один прекрасній раз прийдуть і до них.,Вони ж все можуть "порішати" і плювати вони хотіли на вас і нашу владу.От тобі і вистояли на майдані хорошого майбутнього,люд ину вбили під замовлення у своїй домівці, і дореці на дуже велике св`ято і головному вбивці все зійде з рук-(( ЗАДУМАЙТЕСЬ ЛЮДИ!!!! СКОРО ПРИЙДУТЬ І ДО ВАС -((
Відповісти
 
 
-36 # Гість 11.01.2016, 18:19
Дуже вже ви у всьому розібрались! Як справжній криміналіст. Свої домисли залиште при собі. Якщо щось знаєте - матеріали в студію! А ляпати язиком - себе не поважати. Чи ви себе й не поважаєте?
Відповісти
 
 
+12 # Гість 09.01.2016, 22:44
ВсІ Добре знають, хто і за що вбив людину. Чи всі думають, що ці двоє влізти в кримінал, бо вдома скучно було? Просто 'авторитетному' знайомому було несолідно відмовляти. А він, цей третій, разом з братом порішали з мєнтами. І зараз напевно вже десь Росії. А якщо б взялися за це серйозно, то можна було б книги писати, як будучи безробітними , мати міліони. Оце цікаво.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 10.01.2016, 20:43
Того сума третього і треба садити,ато падло одружиться,а ті два ложі відкидають за нього!!
Відповісти
 
 
+15 # Гість 11.01.2016, 10:03
хмм... ходять слухи що брат третього сам хоче "порішати" його. адже третій, по слухам, вкрав 45 штук зелені, і пакет янтаря
Відповісти
 
 
+16 # Гiсть 12.01.2016, 22:05
Ги-ги... Актор ще той. А що він мав казати, що дав бабло братану ще й янтарю і здати де сховався? Чого б він виставив дружину покійного із хати братана з дітьми і вещами?
Відповісти
 
 
+10 # Гість 13.01.2016, 20:33
А ще, ги-ги, втікала у супроводі міліції, бо село хоч і маленьке але всі ДРУЖНІ...
Відповісти
 
 
+10 # Гість 13.01.2016, 20:23
Ги-ги... Там ледь не пів села викидали тварюку
Відповісти
 
 
+1 # Гість 14.01.2016, 17:27
А про яке село йде мова?
Відповісти