Авторизація

HomeНовиниКриміналКримінальна хроніка за тиждень

Кримінальна хроніка за тиждень

( 3 Votes )

За тиждень до Кузнецовського відділу поліції надійшло 111 заяв та повідомлень про злочини і пригоди. З них про вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 18, крадіжки – 13, тілесні ушкодження – 8, випадки хуліганства – 7, пошкодження майна – 7, погроза фізичною розправою – 6, видобування бурштину-сирцю – 2, втрата речей – 1, випадок шахрайства – 1, інші події – 34, повідомлення про смерть (без ознак насильства) – 7.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано одне порушення правил дорожнього рух  та 6 ДТП, з них 4 – з матеріальними збитками та 2 – з потерпілими.

Працівники поліції попереджають про такий вид злочинів, як «телефонне шахрайство» заробіток на занадто довірливих громадянах. Шахраї телефонують потенційним жертвам та вимагають грошові кошти у зв’язку зі скоєнням злочину їх рідними чи членами сім`ї. Так, 12 листопада 2015 року до Кузнецовського відділу  поліції звернулась 72-річна жителька Володимирецького району, яка повідомила, що близько 10 години на її телефон надійшов дзвінок від невідомої особи, який вимагав значну суму грошей у зв’язку зі скоєнням злочину її сином.

Хотілося б попередити громадян про те, що у разі отримання подібних дзвінків необхідно в жодному разі не передавати (перераховувати, надсилати) гроші невідомим особам, а відразу ж звертатися до поліції. Пам’ятайте, що в разі реального затримання ваших рідних працівниками поліції, вони повідомляють про затримання рідним, при цьому вказуючи підстави та термін затримання, а також орган внутрішніх справ де утримується затримана особа. При цьому чинним законодавством не передбачено жодних платежів за утримання чи затримання особи даним органом. Якщо громадянин, йдучи назустріч вимогам «псевдополіцейських», передає їм кошти, то він автоматично переходить у категорію потерпілих від шахрайства, або ж стає співучасником злочинної діяльності.

 

Віта Яйченя,

Кузнецовський відділ поліції Головного управління

Національної поліції в Рівненській області

 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 110 гостей на сайті