Авторизація

HomeНовиниКриміналМіліція встановила учасників розбійного нападу в Великих Цепцевичах

Міліція встановила учасників розбійного нападу в Великих Цепцевичах

( 4 Votes )

Близько другої години ночі четверо осіб, одягнутих у камуфльованій формі та балаклавах, проникли у будинок 38-річного місцевого жителя через відчинене вікно. Нанісши кілька ударів господарю палицею та вистріливши із пневматичної зброї в його сторону, зловмисники зв’язали чоловіка та його матір. Невідомі вимагали гроші. Та почувши, що до будинку хтось під’їхав, нападники покинули оселю ні з чим.

- За фактом розбою відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України, - повідомив заступник начальника УМВС України в Рівненській області Володимир Голубош. – Встановлено всіх чотирьох осіб, причетних до розбійного нападу. До двох зловмисників, 17-ти та 18-ти років, суддя застосував запобіжний захід у виді домашнього арешту, а решта – перебувають у розшуку. Один із підозрюваних, є місцевим мешканцем, а інший – із Сарненського району. Двоє інших, які перебувають у розшуку, є мешканцями села Великі Цепцевичі. Один із них раніше відбував покарання за крадіжки.

Досудове розслідування у цій справі триває. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області

 

Коментарі   

 
+21 # Гість 19.08.2015, 07:57
Били,стріляли,к атували,вимагал и гроші,це провний набір бандитських методів,залишил ося тільки вбити людей і все, можна суворо злочинців оштрафувати на гривень так 150.А потім виявиться що вони бідненькі безробітні і є громадськими активістами-пра вовірними,або гарно хором співають в кабаку під назвою "Горинь" по вечорах,а штраф це непосильна ноша для них.Та не домашній арешт бідненьким діткам треба було,а на оздоровлення відправити в "Корчагінець",о н і кошти якраз в районі є.
Не поставив себе суддя на місце потерпілих,ото якби в його помешкання вночі в балаклавах оті четверо та залізли.Ото верещав би і про суворий закон відразу згадав би.Суддю на мило!Прізвище та фото судді на сайт!Матеріали про роботу районного суду є публічна інформація,теж на сайт.
Відповісти
 
 
+11 # Lavr 19.08.2015, 09:07
Ви, мабуть, випередили події. Досудове слідство ще триває. Згоден, що домашній арешт це недопустимо за такий бандитизм.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 20.08.2015, 17:59
ТО ВСЕ ШТУНДИ
Відповісти
 
 
+24 # Гість 20.08.2015, 22:52
Ті покидьки з небідних родин - от з розкоші і бісилися. Не здивуюся, якщо родичі їх міліціянтам пропонуватимуть спустити справу на "гальмах". Ввечері опісля цього нічного пограбування глава сімейства однієї з родин збирав своїх за закриті двері - мабуть, щоб "скинутися" на відмазку своєму хлопцю. Один з банди - цьогоріч закінчив школу. Його родич говорив, що хоче взяти його на поруки, мовляв, шкода - мале, дурне, тільки після школи. А от соски людям крутити - то вміє, і не малий, розуму на те є! І як в таких літах мати стільки жорстокості! Безкарність - от що причина таких дій. А тут- лише домашній арешт! За тими бандитами тягнеться не одна нитка пограбувань і крадіжок - самі зізналися: то мотоцикла вкрали, то бабу пограбували, діда старого набили... І ще дещо. А щоб з баблом не "палитися", то братці в сусідній Бережниці бухали. То буде ганьба для Великих Цепцевич, якщо братчиків відмажуть - бо ті і далі через трохи в вищезгаданій "Горині" зависатимуть.
Відповісти
 
 
+5 # istoruk19 27.08.2015, 21:55
Ганьба Цепцевичам, і ганьба судді. На народний суд їх усіх, або в Полиці, років так на 30. А мамку з татком виставити у домі молитви на показ і висміяти на все село, і змусити вивчити права батьків щодо виховання дітей. А то понароджують, а дивитися за ними навіщо? лише б грошики вчасно платили.
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.08.2015, 15:53
Доброго дня! Декілька дні тому померла одна із жертв цієї банди. Жінка все життя тяжко працювала, щоб заробити собі на життя. Немаючи дітей, частину грошей відкладала, чим і прикликала на себе біду. Під час страшних знущань і катувань, вона віддала все... За пів року із здорової працездатної жінки, вона стала тяжко хворою прикутою до ліжка, переляканою і з нервовими порушеннями. Лише в останній день свого життя набравшись сміливості розповіла родичам як саме вибивали з неї чесно зароблене, гвалтуючи неприродним способом та принижуючи людську гідність. Де наше правосуддя? Благаю покарайте них! Таким не місце серед людей! Люди втомилися жити в постійному с[ЦЕНЗУРА]у і несправедливост і!!!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 28.08.2015, 22:27
А таким всерівно, чи їх виставлять у домі молитви, чи висміє все село, такі по головах підуть, аби добитися свого.
Відповісти