Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниУ Рівному вшанували пам’ять організатора володимирецького редакційно-поліграфічного комплексу Михайла Шевцова (+фото)

У Рівному вшанували пам’ять організатора володимирецького редакційно-поліграфічного комплексу Михайла Шевцова (+фото)

( 3 Votes )

 

5 травня на фасаді будинку № 34 по вулиці Адама Міцкевича у Рівному журналісти, колеги та представники влади і громадськості міста відкрили меморіальну дошку колишньому начальнику управління у справах преси, поліграфії та книжкової торгівлі Рівненського облвиконкому, члену Національної спілки журналістів України Михайлу Шевцову.

Віддати шану талановитій людині прийшло чимало колег та друзів.

Завжди щирий та справедливий. Саме таким пригадують колеги та близькі Михайла Шевцова, який був організатором поліграфічної галузі, видавничої газетної справи та книжкової торгівлі в області.

Встановили меморіальну дошку за сприяння Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України та мецената Георгія Александровича.

Добрі слова про колишнього начальника управління облвиконкому в справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі Михайла Шевцова говорили журналісти,  редактори місцевих ЗМІ та друкарі області, які були з ним знайомі. Пригадували,  з якою шаною та повагою він ставився до людей.

 

 

 

На відкритті меморіальної дошки був присутній і голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук (в минулому редактор газети «Сарненські новини»).

– Мені приємно бути присутнім на вшануванні журналіста, керівника, який по собі залишив стільки добрих справ. Михайло Шевцов був людиною слова та діла, володів неабияким організаторським хистом і водночас запам'ятався своєю скромністю та добротою. Для багатьох він був як батько,  – зазначив голова обласної ради Микола Драганчук. – Йому вдавалося реалізувати те, що здавалося неймовірним навіть для його колег: за його безпосередньої участі були збудовані сучасні редакційно-видавничі комплекси у Рівному, Здолбунові, Млинові, Рокитному, Березному, Володимирці.

– Для багатьох Михайло Опанасович став учителем. І хоча народився на Харківщині, був істинним рівнянином – бо дуже багато праці вклав у розвиток області, – додав Микола Драганчук.

Георгій Александрович, президент Сарненської асоціації вільних журналістів:

Якщо говорити, якою має бути людина, то саме такою, як Михайло Панасович. Він усіх нас любив, він знав кожного поіменно і навіть пам’ятав як звати його рідних. Він Михайло, що означає «як Бог», і Опанасович «безсмертний». Тому ми його згадуємо, пам’ятаємо і стараємося увічнити.

 

 
 
Фото прес-служби Рівненської обласної ради та Сергія Скібчика.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 141 гостей на сайті