Авторизація

HomeНовиниКрайові новини"Покоління Бурштин" (відеофільм)

"Покоління Бурштин" (відеофільм)

( 5 Votes )

 

Бурштиновий ажіотаж охопив жителів північної частини нашої країни.

Люди нелегальним способом добувають сонячне каміння, ризикують своїми життями, порушують закони, а також руйнують і знищують природу. Бажання заробити гроші поглинуло навіть дітей…

 

 

 

 

Коментарі   

 
+22 # Гість 26.07.2016, 16:27
Жахлива правда в тому, що це бомба сповільненої дії, і що зворотній відлік почався. Все це відгукнеться можновладцям, але в першу чергу відгукнеться нашим дітям, дітям - бурштинщикам.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 07.08.2016, 21:44
куди бля всі дивляться як роблять помпи і трактора???))) для чого це тоді писати?
Відповісти
 
 
-14 # Гість 07.08.2016, 21:46
дайте роботу таку як у вас і люди туди не поїдуть
Відповісти
 
 
+13 # Гість 09.08.2016, 11:33
Привикли наші люди - ДАЙТЕ! Знайди сам, вчись, а не бухай, шукай, пробуй, а то сидять в генделику курять і пють за бабину пенсію і... дайте. А ви не обнагліли? Скоро води питної не буде, але ж бєушна "беха", що бряжчить як відро цінніша!
Є багато законних шляхів заробляти гроші, прикладів купа, але українці за свою довгу історію не роблять жодних висновків...
Відповісти
 
 
-11 # гість 09.08.2016, 22:58
Підкажи будь-ласка хоч один шлях,законно заробляти гроші?
Відповісти
 
 
+18 # Гість 10.08.2016, 09:47
Для того, щоб підказати цей шлях, необхідно знати, що ти можеш робити. Якщо тільки "могу копать, а могу і нє копать" то буде одна порада - скопай город, посади картоплю, слідкуй за жуками і тоді хоч з голоду не пропадеш. Але для того, щоб до картоплі додати масла, треба мати ще й масло в голові.
Відповісти
 
 
-14 # гість 10.08.2016, 13:50
В тебе йолопе культурно запитали допомоги в законному зароблянні грошей!!!Масла в тебе,аж забагато в голові!
Відповісти
 
 
+9 # Гість 10.08.2016, 14:17
Про що я і кажу, такі (ЦЕНЗУРА)и як ти можуть тільки волати, типу "в тебе запитали.. і так далі", почитай комент вище ще раз!
Спеціально для деревяних пояснюю: включи голову, витри соплі і не наїжай бо ти - ніхто :-x
Спробуй сам заробити, законно. Не подобаються названий спосіб знайди інші, чи може в мами запитай...
Відповісти
 
 
-13 # гість 10.08.2016, 20:23
Дякую друже за допомогу!!!Поці кавитись методами заробітку в інших,я не рахую наїздом,за свою цікавість я був облитий брудом з ніг до голови.Мабуть ти штунда голубе!!!
Відповісти
 
 
-2 # Гість 11.08.2016, 08:45
Ти тут один-єдиний "голуб" ;-)
Відповісти
 
 
# Guest 11.08.2016, 13:27
Коментар був видалений адміністратором
 
 
+3 # гість 11.08.2016, 17:59
Попав в десятку я!!!! Ти є штунда!!!І чому в тебе скільки ненависті?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 10.08.2016, 08:30
Будь-ласка: онлайн-курси, після чого фріланс, я так заробляю і "супер особливих знань" там не портрібно. На хліб з маслом вистачає.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 16.08.2016, 07:32
Система грабежу любого виду економічної діяльності- особи яка бажає трудитись привела до даного стану,нашого суспільства.Упр авлінці,або ті люди які попадають в цю систему стають грабіжниками під гуманними гаслами.Це вони впутують нормальних людей в свої мутні схеми,які приносять одні біди економіці,і конкретним людям.Це вони сидять по шхерам іновим управлінцям промивають мозги.як треба орудувати і робити з людей- [ЦЕНЗУРА].!
Відповісти
 
 
+3 # Flover 16.08.2016, 12:44
А який вихід? Як і що ми маємо особисто робити щоб це якось змінити?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.08.2016, 12:43
Міцного обуха сталить та добре вигострить сокиру щоб якось все оце змінить.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 16.08.2016, 16:04
Місця державних управлінців особливо,базово го рівня зймають люди які сидять біля вихлопу "якоїсь "надцятої партії.Шкура людська в них якщо є перед ними толпа,-тобто електорат.Профе сіоналізм,поряд ність,відчуття Батьківщини в них десь там.А зараз про ЯНТАР.Що перше було УКРБУРШТИН ,чи масовий беспредел в його видобудуванні. :sad: :-?
Відповісти