Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниНа вулицях Вараша з'явились танки

На вулицях Вараша з'явились танки

( 27 Votes )

Сьогодні на території Володимирецького та інших районів області буде проведено планові навчання з бойової підготовки підрозділів Збройних cил України.

В цей день по території району та міста будуть проходити колони з військовою технікою.

Начальник відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Кузнецовської міськради С.Антоніч просить мешканців м.Вараш (Кузнецовськ) та прилеглих до нього сіл зберігати спокій та не сіяти паніку.

 

Коментарі   

 
+20 # Гіcть 15.07.2016, 22:13
Пацани хто знає чи в Воронки будут їхать.
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 16.07.2016, 09:00
А ти хотів щоб до озера підкинули? К сожалєнію, друже, всі місця зайняті согласно купляним білєтам. А стоячих вони не беруть :-)
Відповісти
 
 
+38 # Made in UA 15.07.2016, 22:31
Чому військової техніки так багато? Чому навчання проходять в густо-заселених районах, там де немає полігонів, і де вони ніколи не проходили? Чому не попередили раніше? Чому війська рухаються в напрямку кордону з Білорусією? Що приховують від населення?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 16.07.2016, 01:06
Бігом одним пендом біжіть по магазинах і скуповуйте сіль, макарони, господарче мило. І то побільше, побільше. І про сірники не забудьте.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 16.07.2016, 09:34
Кажуть що путлєр стягує війська під кордон Украіни і Білорусіі
Відповісти
 
 
+12 # гість 16.07.2016, 13:37
Вже два роки стягує!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 16.07.2016, 09:54
Де ти бачив тут "густонаселені "райони?
Відповісти
 
 
+13 # Ангел 15.07.2016, 23:01
Те, що до нас буде введено регулярні війська було зрозуміло ще в травні. Питання було лише під яким приводом це зроблять.
А от мені цікаво, про що думали мешканці "бурштинових" сіл, коли не пускали нацгвардію в свої села, коли просто так влаштовують стрільбу посеред білого дня. Що держава все це проковтне?
Правильно, що ввели війська. Може хоч якійсь порядок буде.
Відповісти
 
 
+3 # Made in UA 16.07.2016, 03:32
А по чому було зрозуміло, що до нас завітає регулярне військо?
Відповісти
 
 
+23 # Ангел 16.07.2016, 06:23
Бо коли населення не визнає поліцію, не дає їй виконувати поставлені перед нею завдання. Держава рано чи пізно вводить туди війська, або держава перестає існувати.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 17.07.2016, 17:15
Регулярні війська це повна (ЦЕНЗУРА) :-) Це хлопці призвані да лав Збройних Сил України і контрактники, техніка і зброя яких застаріла на півстоліття. І до бурштину і бурштинових мафіозних війн вони не мають ніякого відношення. Вони можуть знищити населений пункт, а не знайти якогось мафіозі. Зрозуміло, що це протидія імперським планам "старшого брата", і вся українська мафія повинна її підтримати.Інак ше стане не українською. Я не про патріотизм. Про дах, який стане на три поверхи вище... Як мінімум
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 18.07.2016, 07:54
Влучно проаналізовано.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 17.07.2016, 17:30
Ангел! Держава це ми. І ковтаєм, бо читай попереднє. А війська ніколи і ніде порядку не наведуть. Вони можуть призупинити якісь дії на короткий час, нажахати, тероризувати і т.д. Це історичний, мій власний і загальнолюдськи й досвід. Немає доброго царя, справедливої армії і ще багатьох утопій. Крім нас про нас ніхто не піклується. Ні Радянська держава, ні українська "демократія", ні тим більше Європа і США. Про Путлера мовчу, перепіклувався :-x. Зовсім не закликаю рвати все, що можна. Уже дорвалися..
Відповісти
 
 
+1 # Ангел 18.07.2016, 10:31
Звичайно держава це ми. Та ще в Біблії сказано - кожна влада від Бога, яку заслуговуємо, таку і маємо. Звичайно я не думаю, що військові почнуть бігати за бурштинщиками. Та їхній прихід сюди спровокували саме вони. Подивіться на ситуацію тверезими очима. Що ми маємо в нас на території. Міліцію яку ніхто не поважає, бо продажна (це ж було і в Криму і на Донбасі), Нацгвардію - яку велика кількість місцевих мешканців ненавидить, подивіться відео де їх блокують і не допускають до виконання своїх прямих обов'язків, почитайте соціальні мережі (геть як на Донбасі весною 2014), велика кількість злочинних міліонерів, що не хочуть втратити свою сферу впливу (аналогії з Кримрм і Донбасом не бачите?).
Дивляччись на цю ситуацію, якби я був Путіном, я б сказав "Пора товарищи, пора, такого удобного случая может больше и не быть".
Я думаю, що це розуміють і наші головнокомандую чі, тому і укріплюють позиції України в таких проблемних регіонах.
А мешканцям можу сказати - "любите на саночках кататись, любіть і саночки возити".
Відповісти
 
 
-8 # Гість 15.07.2016, 23:26
Про який порядок йде мова? Що нацгвардія? Нада було країну захищати а не надругу сторону втікати
Відповісти
 
 
+2 # Гість 16.07.2016, 03:35
У сусідів:

http://lviv.depo.ua/ukr/rovno/na-rivnenshchinu-styaguyut-tanki-foto--11072016091400
Відповісти
 
 
+7 # Гість 16.07.2016, 09:48
Полісоміліції в державі більше ніж збройних сил України,вона просто сама не виконує свої функції, ЗСУ не виконує поліцейську роботу, на це є Нац.гвардія, яка і сама частенько грішить. І ще в нашій державі нам вже давно не говорять правду, бо мають нас за дурнів і рабів. Держава це ми . А от влада ........
Відповісти
 
 
+20 # гість 16.07.2016, 10:35
Завдяки воронкувскім (ЦЕНЗУРА)кам і вводять регулярні війська!Диявол в образі цього гнійника струть з лиця землі.Слава Україні!!!
Відповісти
 
 
-5 # Гість 16.07.2016, 11:50
Думаю, що тут загроза повномасштабноi i вiйни з РФ,хочуть напасти зi сторони Бiлорусiii.
Відповісти
 
 
+23 # гість 16.07.2016, 13:47
Повномасштабна загроза в нас якраз із Воронкув,людоїд и семимісячні!В примусовому порядку треба провести психологічну перевірку всіх без виключення воронкувців,а також вихідців з цієї ракової пухлини!!!
Відповісти
 
 
+7 # Гість 16.07.2016, 17:47
Ти, мабуть, з Володиммерця, бо пишеш постійно про тих [ЦЕНЗУРА]в, у вас що , нема норм хлопаків, щоб поставити їх на місце?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 17.07.2016, 17:38
Не розумію чому стільки дизлайків на цей коментар 8) Невже всі впевнені, що стільки техніки, озброєння і військових загнали в наші північні райони області через бурштин? І це зовсім не зв'язано з новою базою військ РФ в Білорусі? Так всі впевнені в могутності бацька? Європа заткнеться, а бацька Путлера на поріг не пустить?
Відповісти