Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниРоздержавлення комунальних газет редактори обговорили у Володимирці (+фото)

Роздержавлення комунальних газет редактори обговорили у Володимирці (+фото)

( 2 Votes )

З ініціативи секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України та за сприяння управління інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації на базі газети «Володимирецький вісник» (яка, до речі, має статус обласної) відбулася виїзна нарада-практикум.

Місцем проведення цього важливого заходу райцентр Володимирець було обрано зовсім не випадково. Бо саме тут зусиллями невеликого, зате згуртованого і досить потужного в творчому плані колективу, видається одна з найуспішніших газет Рівненщини.

Маючи на сьогоднішній день 6500 тиражу, плюс надходження від рекламної діяльності, газета однією з перших в Україні задекларувала свою готовність вийти з-під опіки своїх засновників і стати справді незалежним виданням. А ще завдяки новаторським здібностям головного редактора «Володимирецького вісника» Сергія Скібчика тут створили інтернет-сайт «Polissya.net», котрий став вдалим доповненням друкованого видання і вже працює як самостійне медіа. Нині число відвідувачів цього сайту кожного місяця сягає 70 тисяч. Тож повчитися колегам у Володимирці було чому.

Учасники наради – редактори комунальних друкованих засобів масової інформації області – по дорозі до Володимирця відвідали місто Кузнецовськ та побували на Рівненській АЕС, якраз напередодні підключення ЛЕП «РАЕС - п/с «Київська». А під час екскурсії в НТЦ РАЕС зустрілися та змістовно поспілкувалися з генеральним директором станції Павлом Павлишиним.

 

 
 

 

Затим, уже у Володимирці, редактори ознайомилися з творчим процесом у редакції «Володимирецького вісника», методологією творення інтернет-сайту, котрі розкрили перед колегами головний редактор Сергій Скібчик та редактор сайту Андрій Ткачук.

За круглим столом у приміщенні Володимирецької районної ради та районної державної адміністрації відбувся цікавий діалог стосовно особливостей висвітлення процесів у сфері громадянського суспільства та громадських організацій. Тон цієї розмови задала заступник начальника управління - начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Тетяна Панасюк.

 

 

 

І все ж, головна розмова торкнулася перспективи комунальних видань у зв’язку з прийняттям Верховною радою Закону про роздержавлення друкованих комунальних ЗМІ. Про це, зокрема, говорили голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк, головний редактор газети «Володимирецький вісник» Сергій Скібчик, голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько, який також одним із перших в області підтримав ідею роздержавлення комунальних видань. А підсумком цієї ділової зустрічі стало прийняття звернення до керівників місцевих рад та адміністрацій, які на даний час є засновниками або ж співзасновниками друкованих ЗМІ, з розумінням поставитись до наболілих проблем журналістів та не чинити будь-яких перепон редакціям газет на етапі їх роздержавлення.

За матеріалами прес-служби Рівненської ОДА.

 

Коментарі   

 
0 # Гість 25.12.2015, 09:10
Ну і що, роздержавнилися ,чи так і залишилося як було?На сьогоднішній день 6510 екземплярів тираж.Але це вже в минулому.Цікаво а який тираж на 2016-й, наступний рік?
Відповісти
 
 
+1 # Гiсть 26.12.2015, 10:45
3500 максимум.... :sad: :sad: :sad:
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 15.01.2016, 10:33
Газету нову купили, тираж перевірили? :lol: 8) :-* :P
Відповісти
 
 
0 # Гість 16.01.2016, 16:40
Да газета какая то голимая,че ее покупать,для сортира и то не годная.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 59 гостей на сайті