Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниПрезидент дав силовикам два тижні на вирішення бурштинового питання

Президент дав силовикам два тижні на вирішення бурштинового питання

( 1 Vote )

Президент України Петро Порошенко дав правоохоронним і контролюючим органам два тижні, щоб перекрити контрабанду бурштину на Західній Україні. Про це він повідомив 2 липня, під час наради із силовиками у Львові, передає кореспондент Гал-інфо.

Під час доповіді заступника міністра внутрішніх справ Олексія Руденка Президент заявив, що жодна ділянка, жодна артіль не працює без міліцейського, прокурорського «кришування» та кришування з боку СБУ, а також без прикриття на рівні державних адміністрацій.

«Ось така у нас «чудова» взаємодія складається. Лідером там є міліція! Далі миритися із цим я не збираюся. Під’їду без охорони, тобто з охороною, але без кортежу, в одну із трьох областей, наприклад, у Рівне, Житомир або на Волинь, і я вам покажу, хто там «кришує». Якщо ви Президента будете доводити до цього, то так і буде. Два тижні вам даю», – звернувся до силовиків Петро  Порошенко.

Він заявив, що контрабанда бурштину - це не лише економічна катастрофа, але й фінансування тероризму. «Це пляма на мундирі кожного силовика. Не думайте, що хтось когось врятує», – сказав Порошенко.

Джерело: Гал-Інфо

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 03.07.2015, 11:57
Президент Украины Петр Порошенко поручил правоохранитель ным органам за две недели ликвидировать "крышевание" на участках добычи янтаря. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

"Две недели даю силовикам для ликвидации крышевания на участках добычи янтаря. 90% янтаря в Украине добывается нелегально под крышеванием правоохранитель ных органов. Подъеду без охраны на одну из трех западных областей и покажу, каким образом и кто крышует беззаконие!", - написал П.Порошенко на своей странице в соцсети.

СУДЕБНО-ЮРИДИЧЕСКАЯ ГАЗЕТА
Http://sud.ua/news/2015/07/03/78423-prezident-porychil-pravookhranitelyam-za-dve-nedeli-likvidirovat-krishevanie-nezakonnoj-dobichi-yantarya
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 04.07.2015, 13:15
Дав наказ кришунам: Ану, трясця вашій сливі, наведіть порядок!!! Бо як приїду, то...
А вони так опустииииили винувато оченята, попрааааавили памперси і так скромно, тихенько:"Добре , Олексійовичу, наведемо... порядок... Хай но Ви поїдете у свій КійОв, ми потрудимося... Так і чешуться руки, і латаються кармани..."
Відповісти
 
 
+8 # Гість 03.07.2015, 12:36
Ахаххаахх! Чекаємо у гості пана президента. Нехай його зустрінуть місцеві бурштинові мажори так як вони це вміють... Побачимо результат!
Відповісти
 
 
+42 # 8888 03.07.2015, 14:00
да приємна новина!!якби ще прилетів хоча би у Воронки!!оце було б щастя!ви знаєте,і так стає зрозуміло,що коло звужується над мийниками.якби ще зробили,так як в Миколаївській області,замість гаішників,батал ьйончика б в район для наведення порядку на дорогах!
Відповісти
 
 
-23 # Made in UA 03.07.2015, 14:21
Я Вас умоляю! Парашенко після відвідування "плем’я Воронки" пропав би на 10 днів, як Путлєр, щоб синяки посходили))
Відповісти
 
 
+15 # Гість 03.07.2015, 21:34
та якби він зайшов би зненацька то ти (ЦЕНЗУРА) би кампотом. а воронківське племя ще нормально по цимбалах не получало. як заїхали менти коли зеленівців побили то втікали всі в Пітер і по кущах. це не люди а (ЦЕНЗУРА)и
Відповісти
 
 
+27 # Гiсть 03.07.2015, 22:04
Ей ти "зроблений в СРСР" і "перероблений в незалежній" полєгче з прізвищем Президента а то і "племя Воронки" не поможуть.
Відповісти
 
 
-3 # Made in UA 05.07.2015, 23:46
А чому всі так президента захищають? Всім добре живеться? Чи ви на янтарних баксах сидите і вам пофіг, що пацани через цю олігархічно-кор упційну владу на даунбасі гинуть? Невже всіх влаштовує влада яка наживається на війні і ложить на вас болт?
Відповісти
 
 
+14 # Pepko 06.07.2015, 18:01
> А чому всі так президента захищають?
Бо кращого за новітню історію України ще не було.

> Всім добре живеться?
Ні, але в цьому вина не Порошенка.

> вам пофіг, що пацани через цю олігархічно-кор упційну владу на даунбасі гинуть?
Вони, нажаль, гинуть через ПОПЕРЕДНЮ олігархічно-кор упційну владу, не плутайте причини і наслідки.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 06.07.2015, 20:48
Добре сказали, пані Пепко. Бо багато недалеких людей люблять поляпати язиком, не
відповідаючи за свої слова, сховавшись за ніком "гість". А Президента вибрали, нехай працює. Зробить, що зможе та схоче. Якщо він нам не підійде - перевиберем. Але ситуація дуже складна і я не завидую ні йому ні Прем*єру. Дай їм, Боже, сили
та вміння хоть щось зробити. А ворогам зовнішнім і внутрішнім нехай пір*я в горлі виросте та язики повідсихають!
Відповісти
 
 
+13 # Гiсть 06.07.2015, 21:00
сидіти і ма.діть і об.ирать президента кожен може . так вже в нас заведено - президент,премє р,верховна рада- всі дєрьмо. а звідки вони взялись? з Марса? такі ж як і ми панове.

чи чесні ми перед собою? чи не копаєм самі? чи не крадемо при нагоді на роботі? чи допоможемо пяному алкашу? чи заступимось за хлопця що бють?

ну да: ми найчесніші-ніхт о всього не знає,ми не копаєм -нас життя заставляє,ми не крадем-ми берем без просу,ми не допоможем-сам до цього допився,ми не заступимось -самі по морді получим і т.д.

якщо ти без гріха - то кинь в мене камінь!
Відповісти
 
 
-14 # Pepko 04.07.2015, 18:07
З власного досвіду знаєте?
Відповісти
 
 
-8 # Pepko 06.07.2015, 18:02
Чому мінусуємо, панове?
Питання про досвід до Made in UA було.
Відповісти
 
 
0 # Гість 07.07.2015, 07:32
Бо ти (ЦЕНЗУРА)
Відповісти
 
 
+12 # Гість 03.07.2015, 19:49
племя воронки Х... сосало б, якби Петя приїхав. (ЦЕНЗУРА) є (ЦЕНЗУРА)...
Відповісти
 
 
-10 # Made in UA 06.07.2015, 08:08
Само собою, я ж про синяки жартував, хоча не всі це зрозуміли
Відповісти
 
 
+31 # Pepko 04.07.2015, 17:31
Цікаво, а куди зникла з сайту ця стаття:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:XmZVJQysltUJ:polissya.net/news/v-raioni/2528-y-volodumurtsi-miscevi-byrshtunshchuku-povstalu-protu-kuivskukh-byrshtunozagarbnukiv.html+&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua

і ця:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5bz13uIdWT8J:polissya.net/news/v-raioni/2528-byrshtunovuj-peredil-na-polissi-ocholut-aidar.html+&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua
Відповісти
 
 
+7 # Гiсть 06.07.2015, 20:53
вибачте замовники: оплата закінчилась. продовжувати будете??
Відповісти
 
 
-2 # xosяin 07.07.2015, 09:29
А хто замовник?
Відповісти
 
 
+12 # Made in UA 07.07.2015, 08:06
Кажіть, що хочте, а влада не робить нічого для припинення війни, я думаю у багатьох є знайомі на фронті, запитайте їхню думку, щасливі і багаті українці
Відповісти
 
 
+1 # Pepko 07.07.2015, 18:50
А що ви пропонуєте зробити?
Відповісти
 
 
+3 # Made in UA 07.07.2015, 21:40
Я не маю нічого пропонувати, я за владою не гонився, а якщо хтось назвався грибом, то нехай виконує свою роботу, але в нашій державі, влада це тільки спосіб збагачення, а дехто досі надіється, що вони там зібрались про народ думати
Відповісти
 
 
+2 # Pepko 08.07.2015, 16:16
Ага, тобто - як правильно - не знаю, але так як діє влада - неправильно.
Зручна точка зору, нічого не скажеш. Всі винні, крім вас.
Відповісти
 
 
-2 # Made in UA 08.07.2015, 18:12
Як правильно - мене не хвилює, важливий результат. З Вашої мови складається враження, щови теж біля владної кормушки
Відповісти
 
 
-4 # Pepko 09.07.2015, 08:48
Так результат є - ми "де юре" незалежні, нам весь цивілізований світ допомагає фінансово і матеріально, реформи проводяться, корупціонерів садять, курс валют стабілізувався.
А все зразу отримати можна тільки в казках.
P.S. До влади і до "кормушки" відношення не маю, просто стараюся помічати і позитивне.
Відповісти
 
 
+4 # Made in UA 09.07.2015, 11:14
Як крали так і крадуть. Корупціонерів відпускають, потім оголошують у розшук. Люди щодня гинуть на війні, яка вже могла припинитись, або зменшити розмах, але ... перемир'я, одностороннє. Від реформ більше толку владі і замилені очі народу. Як гроші відмивались у колосальних сумах можновладцями так і далі є. Де факто ми котимось в прірву, ми, але не ті хто при владі.
Відповісти
 
 
0 # Made in UA 09.07.2015, 11:16
І дай Бог, щоб Ви були праві, а я просто злий дід, якому не вистачає грошей на хоч "середнє" існування.
Відповісти
 
 
-8 # Гість 09.07.2015, 14:03
А як так вийшло, що ви, важко працюючи, не заробили "на хоч на середнє існування"?
Відповісти
 
 
0 # Made in UA 09.07.2015, 16:14
А якщо не красти і не копати, то з нинішніми цінами є шанси багато заробити? Не буду більше нічого писати, бо з "дуже розумними" сперечатись, що лобом об стіну. Всі пишуть аби що, леше б когось згидити. Давайте, паліть мінуси, від того ж легшає комусь.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 09.07.2015, 17:50
Копати почали зовсім недавно, та й колгоспів нема, щоб красти. Але якось люди виживали. Може грядку якусь заведіть. А щоб з "дуже розумними сперечатись" - станьте самі таким.
Відповісти