Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниСвітло вимикатимуть без попередження

Світло вимикатимуть без попередження

( 0 Votes )

Постійного графіку аварійного відключення електропостачання на Рівненщині, через дефіцит потужності, не буде. Принаймні поки.

Як повідомив керівник прес-служби «Рівнеобленерго» Андрій Пермяком, про аварійне відключення підприємство дізнається лише за 15 до самого відключення, відповідно попередньо не може повідомити про це.

«Поки графіку районів відключень Рівненської області не має. І ми не можемо його скласти. Диспетчер об’єднаної системи нас попереджає за 10-15 хвилин про те, що ми маємо відключити світло. Тому, що на певному об’єкті пік навантаження. Якщо це ввійде в систему, і буде в країні автоматичне вимкнення електромережі по різних областях, по різних рівнях тоді будемо розробляти план. Такий, як у 90-х роках. Тоді зможемо повідомляти громадян, що у такий то день там і там не буде світла».

Як стверджує пан Пермяков відключення відбуваються через дисбаланс у виробництві та споживанні світла. І не зважаючи на те, що неподалік Рівненської області є дві станції АЕС, область не матиме переваг у наданні електроенергії. 

«Хмельницька і Рівненська АЕС – це частина енергосистеми всієї України. Ці станції не обслуговують окремі області та міста, а всю країну. Тому преференцій у цьому питанні Рівненщина не матиме».

Джерело: Erve.ua
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 48 гостей на сайті