Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВолонтери з Кузнецовська зловили солдатів мародерів із зони АТО(+відео)

Волонтери з Кузнецовська зловили солдатів мародерів із зони АТО(+відео)

( 0 Votes )

 

Те, що ви побачите, переглянувши відеоматеріал, може шокувати і розчарувати. Проте краще гірка правда, ніж ілюзії. Це відео було зняте в неділю, 9 листопада, зранку на автовокзалі міста Рівного, та згодом опубліковане на сайті zdolbuniv.com.

Передісторія така: волонтери з Кузнєцовська їздили на Схід. Повертаючись, у Краматорську взяли додому «відпускників» з окремого мотопіхотного батальйону (колишня «Горинь»). Справа звична – всі волонтери підвозять хлопців додому. Але цього разу бус зламався, і довелося перевантажувати речі в інший транспортний засіб. Тоді волонтери й побачили, що везуть у відпустку хлопці.

Доставивши бійців до Рівного, зателефонували здолбунівським і рівненським волонтерам. Приїхали Світлана Ніколіна, Вікторія Лех, Вікторія Шинкаренко, Оксана Майструк. Спілкуватися і усвідомлювати побачене було складно. Нова бензопилка, не розпаковані намети і спальники, термобілизна, маскувальна сітка… Та зрештою, все є на відео… Пояснити, куди, кому і навіщо все це добро, зібране людьми по крихті, вони везуть, хлопці не змогли.

 Сумніви в тому, чи варто це розміщувати, були, і серйозні. З одного боку, частина людей може зневіритись у необхідності допомоги солдатам. З іншого боку, переважна більшість наших бійців – герої і самовіддані захисники України. А такі «кадри» лише ганьблять армію. Промовчимо – дехто подумає, що так можна. Війна все спише?..

Більшість наших здолбунівських волонтерів вирішила, що відео має бути оприлюднене. Чи зацікавиться ним військова прокуратура, побачимо. До речі, майже всі мішки, торби і сумки були підписані для Любого – одного з бійців батальйону, який зараз у госпіталі. З ним розмовляла телефоном Шинкаренко, будь-яку свою причетність до цих речей він заперечував. Як би там не було, а хтось ці речі пакував, комусь сюди віз. Тому хто конкретно винен у мародерстві, хто організатор і виконавець «схеми» – справа відповідних органів. Ми лише зафіксували те, що відбулось.

Насамкінець зазначимо, що бородатий солдат у формі має прізвище Соловей, і свого часу працював начальником корецької міліції. Так що зганьбив не лише армію, а й своїх попередніх колег

 

Джерело:  zdolbuniv.com

 

Коментарі   

 
0 # Гість 12.11.2014, 20:26
Молодці волонтери, а таким "воїнам" ганьба!
Відповісти
 
 
-3 # Гість 13.11.2014, 18:41
Хлопці-воїни це герої і ганьба таким тиловим крисам як жданюк ніколіна і інші руховські кодли, як їм пояснити що наші хлопці які вертаються на "побивку" беруть свої речі з собою, бо це адресно для них збирали, коли вони повертаються в зону АТО везуть ці речі з собою назад, бо там такі "командири-патр іоти" розгребуть все і знову той солдат буде голий, теж мені мародерів знайшли, поїхало б туди одне з другим краще та й побачило своїми баньками
Відповісти
 
 
+4 # Гість 14.11.2014, 14:51
Ого як зайшовся! А чого це ти??? От скажи мені, а скільки разів там був ти? Маскувальна сітка, це адресна допомога солдату? Що він з нею вдома робитиме? Вісім наметів хтось йому адресно купив? а чи може він із собою двадцять пар носків віз і десять не зносив, везе назад? П ять спальних мішків волонтери особисто йому привезли, щоб він у п ятьох них зразу спав? Не верзи дурню тут, бо на сепаратистську вона схожа.
І Жданюка з Ніколіною я б не зачіпав на твоєму місці, бо вони по крихті збирають і возять солдатам. І були вони там, і бачили все на власні очі. А от якби ти це побачив, то не писав би такого...
Відповісти
 
 
+22 # Бетмен 13.11.2014, 11:34
От якби ще хто зняв, як під*їзджають на заправки,коли стемніє УАЗи з мотопомпами.Зна єте,якби замість помп були пушки,то можна було б подумати,що це зона АТО. І як спокійно мимо проїзджають машини ГАІ,в яких зараз якраз місячник відлову когось там.По-моєму-ДИ КО.А кому вже платять? Новообраним?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 46 гостей на сайті