Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниЧервоний Хрест Володимиреччини -- для батальйону "ДОНБАС"

Червоний Хрест Володимиреччини -- для батальйону "ДОНБАС"

( 0 Votes )

Акція «Милосердя»

Милосердя – це дія людини, яка є «мила серцю» того, хто його чинить, «мила серцю» того, для кого її чинять, і мила Богові. А Червоний Хрест організація, яка приходить на допомогу у важку хвилину і робить це абсолютно безкоштовно й безкорисливо.

Товариство Червоного Хреста в рамках проведення заходів Акції «Милосердя», яка проходила із 1 вересня по 17 жовтня 2014 року, провела з 25 по 30 вересня серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів благодійну акцію для молодших класів «5 картоплин», а для учнів старших класів – «Десять картоплин». Всього зібрано більше 12 тонн овочів (при плані 3 тонни), в тому числі моркви, буряка, капусти, цибулі, часнику.

      Приємно відзначити, що участь в акції взяли не тільки учні, а й їхні батьки, які власним транспортом доставляли овочі до пункту збору. Велика вдячність адміністраціям тих шкіл, які оперативно в перші дні акції зуміли доставити зібрані овочі в Червоний Хрест (Суховільська ЗОШ І-ІІ ст., Воронківська ЗОШ I-II ст., ВеликоЦепцевицька ЗОШ I-III ст., Озерська ЗОШ I-III ст. та інші). Не стоїть осторонь проблем червонохрестівців і КЗ «Володимирецька ЦРЛ», яка попутно доставляла із шкіл зібрану допомогу.

Частину зібраних овочів доставлено для харчування хворих в госпіталь м. Клевань та обласну організацію Червоного Хреста (для потреб жителів Луганської та Донецької областей).

Активно підтримало акцію «Милосердя» і населення району. Так, прихожани Свято-Успенської церкви зібрали допомогу на суму 15 тисяч гривень. За кошти прихожан закуплено і передано в зону АТО перев’язочного матеріалу майже на 3 тисячі гривень. Аптека «Полісся» надала противірусних препаратів на потреби військовослужбовців на суму 400 гривень.

У неділю вранці, незважаючи на вихідний день, представники районного Товариства зустрічали бійців підрозділу батальйону «Донбас», які поверталися з реабілітації з Ужгородського реабілітаційного центру. Частина овочів та допомога зібрана прихожанами Свято-Успенської церкви передана у цей батальйон в зону АТО.

Під час акції зібрано допомоги на суму більше 160 тисяч гривень. 800 особам надано допомоги більше як на 100 тисяч гривень. У зв’язку з ситуацією, яка склалася в районі по переселенню жителів східних областей України, виникла потреба видавати речі зі складу по надзвичайних ситуацій (а це подушки, ковдри, постільна білизна, засоби гігієни та ін.). 24 особи з числа переселенців отримали допомогу більш як на 9 тисяч гривень.

На цьому тижні червонохрестівці району чекають транспорт для завантаження допомоги в зону АТО та для жителів Сходу. Тож збір продуктів, овочів, теплих речей для жителів східних областей України триває.

Усіх, хто може надати будь яку матеріальну допомогу, просимо звертатися в районне Товариство (Володимирець, вул. Горького, 1, територія Володимирецької автошколи). Контактні телефони: 068-039-36-59 – Галина Іванівна, 098-99-67-097 – Людмила Михайлівна.

 

На фото: працівники Червоного Хреста та волонтери під час зустрічі бійців батальйону «Донбас» у Володимирці.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 78 гостей на сайті