Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВ Рівненській ОДА обговорять легалізацію видобутку бурштину

В Рівненській ОДА обговорять легалізацію видобутку бурштину

( 1 Vote )

6 травня о 12 годині в Рівненській облдержадміністрації відбудеться круглий стіл на тему: "Рівненський бурштин: від мародерства до легального видобутку".

Проблема незаконного видобутку бурштину потребує негайного вирішення. Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію у країні, в північних районах Рівненщині ведеться масовий видобуток сонячного каменю.

- На круглому столі, що відбудеться у Рівненській ОДА, ми хочемо розробити рекомендації до законотворців щодо налагодження легального видобутку бурштину. До участі в обговоренні запрошуємо науковців-геологів, відповідальних посадовців, представників правоохоронних і контролюючих органів, громадських активістів, - пояснив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Також очільник області розповів про те, що повторно обговорення відбудеться орієнтовно 15 травня. Тоді на засіданні колегії Рівненської ОДАзберуться голови адміністрацій північних районів, представники правоохоронних органів, міністерства внутрішніх справ, екологи та народні депутати від Рівненщини.

Джерело: ОГО

 

 

Коментарі   

 
+13 # ааааа 05.05.2014, 20:11
в нас вже легалізували,не було голови адміністрації,м или рідко-появився голова адміністрації-п очали мити кожен день!! :lol:
Відповісти
 
 
+7 # Активіст 06.05.2014, 05:43
Сигнал для копачів: ми ще посидимо, погутаримо, поки мийте, не забудьте дань принести!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 06.05.2014, 08:21
Яке там призначення Савоніка ВВ.!! Рибачок приїжджав в Володимирець щоб дати добро мити. Бо він і є той хто зараз кришує цей бізнес. Можна подумати що всі не знають кому платять.
Відповісти
 
 
+3 # SoloUkraine 06.05.2014, 21:15
"В Рівненській ОДА обговорять ....", а потім зберуться і ще раз обговорять,а потім якщо як завжди роботи не буде вони зберуться і ще раз обговорять....а потім вигадають щось новеньке і знову обговорять...не робота - а КАЗКА...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 110 гостей на сайті