Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниКостопільські активісти опечатали дачу Берташа (фото)

Костопільські активісти опечатали дачу Берташа (фото)

( 1 Vote )

Про мирне захоплення мисливського господарства "Поліське" у Великому Мидську повідомляє сайт kostopil.info

 Представники громадськості та самооборони Костопільщини разом вирішили відвідати "дачу Берташа", яку охрестили "костопільським межигір’ям". Розмахи володінь вражали. На вимогу активістів заступник директора господарства показав усі приміщення, котрі були описані та опечатані.

Людей вражав розкішний інтер’єр: шкіряні дивани, вироби з дерева різних порід та фарфору, у одній з кімнат знайшли шкіру зебри. У гаражах та на дворі - снігоходи, бозашляховики та квадроцикли. У господарстві породисті коні та фазани. Прибувші на місце правоохоронці вилучили 2 гладкоствольні рушниці та одну гвинтівку. На охороні маєтку, до рішення його подальшої долі, залишились бійці самооборони та міліції.


 

bertash
 
bertash 2
 
bertash 3
 
4 mg polissya
 
5 mg polissya
 
6 mg polissya
 
7 mg polissya
 
8 mg polissya
 
9 mg polissya
 
10 mg polissya
 
12 mg polissya
 
13 mg polissya
 
14 mg polissya
 
15 mg polissya
 
16 mg polissya
 
17 mg polissya
 
18 mg polissya
 
19 mg polissya
 
20 mg polissya
 
22 mg polissya
 
23 mg polissya
 
24 mg polissya
 
25 mg polissya
 
26 mg polissya
 
27 mg polissya
 
28 mg polissya
 
29 mg polissya
 
30 mg polissya
 
31 mg polissya
 
32 mg polissya
 
33 mg polissya
 
34 mg polissya
 
35 mg polissya
 
36 mg polissya
 
37 mg polissya
 
38 mg polissya
 
39 mg polissya
 
40 mg polissya
 
42 mg polissya
 
43 mg polissya

 

45 mg polissya

 

44 mg polissya

 

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 27.02.2014, 12:21
От де школа степангородська ,наші асфальти і рейсові автобуси!!!!!!
Відповісти
 
 
+2 # вальдемар 27.02.2014, 17:58
так так маєте рацію,тільки на фотографіях 22 пари оленячих рогів,це тільки що на фото!!оцю дачу потрібно показати новій владі і сказати не дай Бог!!!хоча я думаю що в наших можновладців,мі сцевих,в тих що дачі полісах на красносілля і антонівку не менше всякого такого!!!до речі,могли б журналісти заЇхати в гості був би дуже цікавий репортаж!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 27.02.2014, 18:19
та не перебільшуйте! наші ще "миримо" живуть...хіба-щ о в офшорах ховають
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 28.02.2014, 12:38
Сьогодні ми їздили по лісовій дорозі (та, що в лісі на Антонівку, зліва), висипаній щебенем. Проїхали 4 км аж до старої дороги на Цепцевичі (здається, Варшавський шлях називається), щебеневої дороги ще з кілометр лишилося. Так от, ніякої дачі там нема. Це лісники її збудували, для вивозки лісу.
Відповісти
 
 
+2 # Активіст 27.02.2014, 19:43
Дивіться фото майбутні наші можновладці і НЕ ПОВТОРЮЙТЕ помилок попередників...
Відповісти
 
 
-3 # Гість 28.02.2014, 08:53
Не хвилюйся за нас,можновладіц в,обіцяємо побудувати ще кращі!
Відповісти
 
 
+1 # вальдемар 28.02.2014, 17:55
звертаюсь до пана Скібчика,заїдьт е в урочище зимувальник до пана Кушніра і Дячука,а на красносілля до пана ВОроб"я,там де шлагбаум стоїть спитайте в них хто поскільки гектарів землі в районі дає??????де простій людині взяти в аренду стільки землі
Відповісти
 
 
+3 # джин 04.03.2014, 19:11
В мене є пай і в матері по три і вісім гектара якщо Вам треба можем обсудити.
Відповісти
 
 
0 # Гість 05.03.2014, 08:39
Спокійно селяни!Земля буде ваша!Ніхто у вас землю забирати не буде,це точно.
Відповісти
 
 
+3 # Законослухняний громадянин 11.03.2014, 18:21
Ага, так мій дідусь думав поки комуняки не прийшли....
Відповісти
 
 
-1 # Законослухняний громадянин 11.03.2014, 18:26
Був я і в Кушніра і в Дячука, там видно тільки тетанічну працю хазяїв, які люблять землю. Люди виключно своїм натхненням і своїм власне коштом облаштували пречудові місця відпочинку. А по району здається кілька тисяч Га земель запасу і проблеми взяти в аренду абсолютно нема, тільки бери і працюй.
Відповісти