Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєМайже 17 мільйонів «атомних коштів» отримає у 2013 році Володимирецький район

Майже 17 мільйонів «атомних коштів» отримає у 2013 році Володимирецький район

( 0 Votes )

Генеральний директор Рівненської атомної електростанції Павло Павлишин взяв участь в урочистому відкритті реконструйованого фельдшерко-акушерського пункту у селі Собіщиці Володимирецького району. На ремонт ФАПу було виділено майже 300 тисяч гривень з так званих «атомних коштів» - субвенції з держбюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризиків населенню, яке проживає у зоні розташування РАЕС.

Фельдшерсько-акушерський пункт у Собіщицях обслуговує 1020 мешканців. Тут 4 кабінети: проведення щеплень, процедурний, маніпуляційний та кабінет сімейного лікаря. ФАП повністю оснащений усім необхідним обладнанням та меблями: холодильником для зберігання вакцини, багатоцільовим фізіотерапевтичним апаратом «Радіус», сухожаровою шафою для стерилізації інструментів, меблями для денного перебування хворих. Павло Павлишин також подарував медзакладу комп’ютер від Рівненської АЕС.

Всього у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, на Володимирецький район спрямовано 16 млн. 980,8 тис. грн. За ці кошти проводиться реконструкція під лікувальний корпус поліклініки Володимирецької центральної районної лікарні, поточні ремонти ФАПів у селах Собіщиці, Ромейки, Іванчі, Сварині, загальноосвітньої школи у селі Берестівка, протирадіаційного укриття №64350 в смт. Володимирець.

Відкриття реконструйованого ФАПу у Собіщичах відбулося у пятницю, 22 листопада, у рамках візиту на Володимиреччину голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа. Цього дня також урочисто відкрили відремонтований ФАП у селі Озеро, вручили ключі від нового житла лікарям амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Довговолі та Кідрах, відкрили центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.
 
 УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС
 

Коментарі   

 
+6 # novak-i 26.11.2013, 18:08
Хайби хоч який кілометр убитої дороги поремонтували, поки швидка чи пожежна доїде то ......... бардак в нашому районі
Відповісти
 
 
+5 # Гість 27.11.2013, 09:45
І я про те ж саме, чого не "кинути" кожного року по пару мільйонів на дорогу, так за 3-5 років по-району були б як варшавка.
Відповісти
 
 
0 # гість 27.11.2013, 21:02
І я про те саме,3-5 днів, і на місці будуть розкрадені ті гроші і будемо мати велику гарну дупу а не дорогу!
Відповісти
 
 
+6 # гість 28.11.2013, 00:13
Не подобається правда за район?Поки не буде проведено люстрацію влади в районі,район буде в повному,глибоко му дуплі!
Відповісти
 
 
+4 # Гість 06.12.2013, 14:56
І все вони (наші діячі)щось відкривають, кудись щось вкладають, але чомусь ніяких результатів, дивина тай годі! Містика :o
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті