Авторизація

HomeКультураОфіційноЦікаве літо на літній терасі триває!

Цікаве літо на літній терасі триває!

( 0 Votes )

 

Літо у розпалі. Це пора відпусток і літніх канікул. Гарно, весело і з користю проводять свій вільний час багато володимирчан і гостей селища на літній терасі відділу обслуговування та юнацького відділу Володимирецької ЦРБ  «Перетвори світ на бібліотеку», яка працює на Майдані Єдності щопонеділка з 14.00.до 16.00 год.

22 липня відбулась  зустріч на журнальній галявині. Бібліотекарі відділу обслуговування Гаврилюк А.С., Сирота О.В. та завідуюча юнацьким відділом Дуліпа Є.В. проводили перегляди сучасних, цікавих журналів, як для дорослих, так і для молоді. Роздавали кольорові буклети про послуги бібліотеки, та яскраві повітряні кульки з написами «Бібліотека: книги і комп’ютери», «Читати – це модно», «Читати – це круто», «Сучасна бібліотека – не тільки книги».

Гаврилюк А.С. провела майстер-клас по твістингу. Діти навчилися скручувати з повітряних кульок красивих метеликів і квіти.

29 липня на літній терасі було оформлено книжково-ілюстративну виставку “Велике і величне”, присвячену 1025-літтю Хрещення Русі. Відбулась також презентація книги “Храми України”.

Тож, якщо ви  мрієте гарно і з користю відпочити, то годі чекати – гайда до нас, на літню терасу!   

У серпні тут відбудеться:

5 серпня  – презентація книг детективного жанру: «Цікавий світ детективного роману»

12 серпня – презентація бібліотечних послуг: «Бібліотека – для молодих батьків»

19 серпня – Свято Преображення Господнє (Яблучний Спас). Презентація книжкової виставки «Звичаї українського народу». Майстер-клас із карвінгу.

26 серпня – презентація нових книг: «У нас новинки!»

Ольга Кондратишина,

заввідділом обслуговування Володимирецької ЦРБ. 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 119 гостей на сайті