Авторизація

HomeКультураОфіційноВолодимиреччина на Фестивалі "Таланти твої, Рівненщино" (+фото)

Володимиреччина на Фестивалі "Таланти твої, Рівненщино" (+фото)

( 1 Vote )

Ось і минає ще один робочий рік і вже можна підсумовувати всі недоліки та досягнення у роботі. Обласний центр народної творчості підводив підсумки роботи фестивалем "Таланти твої, Рівненщино", який відбувся 19 грудня у Рівненському драматичному театрі.

Від Володимиреччини за результатами відбору  першого  етапу  фестивалю, який проходив у Сарнах, були запрошені Троїсті музики «Веселі Солохи» Мульчицького СБК та народний аматорський фольклорний гурт "Берегиня" Городецького будинку культури.

У програмі "Берегині" була пісня "Ой у лузі, лузі травка зєлєная" і танець "Городецька полька". Незважаючи на те, що Миколай з самого ранку влаштував нам випробування транспортом на міцність наших нервів, ми потрапили в драмтеатр на самий початок дійства, практично не маючи часу на те, щоб перевдягнутись у сценічні костюми. Одягали постоли з такою швидкістю, що самі собі дивувались. Хвилювалися й переживали, щоб гарно виглядати на сцені і таки достойно представити своє рідне Полісся. Зал проводжав нас бурхливими оплесками. А додому привезли ми грамоту і сувенір, а ще хороший настрій і вдячність від глядачів.

Палко дякували нам "за такий щирий, невимушений спів", за автентичну мову та костюми "такі яскраві і неповторні". А один із глядачів  впевнено сказав, що такими колективами Україна може представляти свою культуру у будь-якій країні світу. А це означає, що  ми рухаємося у правильному напрямку і ні в якому разі не можна зупинятися на досягнутому. Тому ми постійно у творчому пошуку автентичного репертуару і постійно працюємо над вдосконаленням виконавської  майстерності.

 

 

 Наталія Кривко, керівник народного аматорського фольклорного гурту "Берегиня"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 44 гостей на сайті