Авторизація

HomeКультураНеофіційноЯк «Веселики» в Кузнецовську колядували (+фото)

Як «Веселики» в Кузнецовську колядували (+фото)

( 1 Vote )

Урочисто лунали колядки та щедрівки на сцені Кузнецовської міської музичної школи у виконанні вихованців дошкільних закладів міста, школярів, будинку дітей та молоді, художніх колективів палацу культури міста, музичної школи.

Гостинно відкрила двері музична школа і для фольклорного зразкового гурту «Веселики Полісся» Жовкинівського сільського клубу, який також брав участь у ІІ регіональному фестивалі колядок та щедрівок «Ой, радуйся земле» в місті Кузнецовську.

 Це вже не перший виступ колективу на таких святах. Але кожен раз він проходить з піднесеним настроєм, з тою сільською живинкою, яка передає звичаї та традиції поліського краю. От і цього разу була представлена програма з водінням від хати до хати «Кози» та маленького хлопчика-посівальника. Адже колись вважалося: якщо першим до хати завітав хлопчик, то і рік буде щасливим та мирним. А нам усім у країні дуже потрібен мир.

Одна за одною лунали колядки та щедрівки, посівалки та віншування у виконанні ансамблю нашим гостям – глядачам. У відповідь лунали щирі оплески та овації. Цей фестиваль запам’ятався і сподобався і нам, і всім учасникам.

Дай, Боже, всім міцного здоров’я! Хай цей рік принесе усім добро, мир і достаток. Зі святами усіх вас!

 

 

 

Наталія Власова,

завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Жовкині.

 

Коментарі   

 
+1 # Людмила 20.01.2016, 13:06
Дякую,Галино Іванівно та вам,діти! Міняється покоління в колективі,а азарту не меншає.Хай Бог вас усіх береже і сил надає!!! А ми будемо підтримувати ваш азарт.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 84 гостей на сайті