Володимирецька селищна рада роздавала прокурорам квартири

( 0 Votes )

Тривалий  період   намагаюсь  у  законний  спосіб  захистити   своє право  на житло, однак незаконному  свавіллю   Володимирецької  селищної ради немає  меж. 

Ряд  рішень  національних  судів,  як і винесене  в мою  користь  рішення Європейського  суду  з прав людини  залишаються  по  суті  не виконані,  і до нині.  При  цьому   держава  Україна уже заплатила  за  Рішенням  Європейського суду   мені справедливу   сатисфакцію за тривале невиконання  рішень національних судів,  щодо  усунення порушеного права на житло. 

А  зобов’язання  Європейського  суду та національних  судів  щодо  усунення порушеного прав на житло , зокрема придбання  і надання квартири (житла),  ні  держава   Україна,  ні  Володимирецька селищна рада    виконувати  не    поспішають. 

І здається  я знаю  чому  «віз  і нині там».   При   цьому  мова  іде  про період  часу  коли  було порушено  не тільки    моє право на  житло, а  і цілого ряду   громадян місцевої громади. Так  от.

Системно  аналізуючи період    захисту  свого   порушеного  права  на  житло  прихожу  до  переконань (думок) , що     посадові особи   Володимирецької  селищної ради  аби  приховати   свої  протизаконні оборудки роздавали  прокурорам,  Ткачуко подібним  та  іншим одіозним особам,  квартири  в  якості  матеріального  хабаря.  А вони    в свою  чергу   закривали  очі  на  різного роду  злодіяння одіозних посадових та службових осіб.

Так в період  порушеного мого права на житло та його не  усунення, заїзджий у  район прокурор Ващишин  отримав  житло в селищі  по вул. Чкалова.  Згодом його приватизував    та  продав,  а  сам   виїхав. За ним  прийшов  на посаду прокурора  Володимирецького району  Томілович.  Який  також отримав  від  селищної ради житло  по вул.  1 Травня в п’яти поверхівці , приватизував  його  та  продав, а  сам  виїхав.  Потім  заїхав  у район на посаду   районного прокурора  Тимощук.   І  він  також отримав  житло   по вул.  1 Травня в трьох поверхівці,  приватизував  його  та  продав, а  сам  виїхав.  Останнім   із  районних прокурорів,  в період  заволодіння   житла  Ткачуком отримав  житло в  переобладнаному  гуртожитку  ПМК,  під  квартири  і  пан Вадзіцький, де мешкає і до нині. І навіть технічному працівнику районної прокуратури Ніні  Лазаревич  Володимирецька селищна рада  у  злочинний  спосіб  поліпшила  житлові  умови.  Така  собі  бізнес – карусель   для заїжджих прокурорів  та  «ізбраних».

При цьому  наголошую, що попередньо у прокурорів  був  обов*язок здійснювати  нагляд за дотриманням законності. Зокрема  за  дотриманням законності  в  органах влади відповідно до    ЗУ  «Прокуратуру», що   нині втратив  чинність.  А    відповідно до ст. 119  Конституції  України  та  Закону «Про місцеві державні  адміністрації», тобто   посадові  і службові  особи місцевої  державні адміністрації, де  лиходіяв  В.  Ткачук    на своїй території   зобов*язані були забезпечувати  виконання (дотримання) Конституції та  законів  України, законність і правопорядок, додержання  прав  і  свобод громадян тощо.

Получається така  собі прокурорсько  владна  бізнес-кормушка  матеріальних благ  у  Володимирецькому районі для «ізбраних».  І  по суті,   до нині,  нічого не змінилось, за  виключенням.  Якщо раніш Володимирецька селищна  рада  роздавала  за  приховування своїх злодіянь  прокурорам   та  іншим одіозним  особам  у своїх більшості квартири. То нині  роздає  земельні    ділянки, будівлі  та інші   блага .  Дивлюсь  на    Е-  декларації посадових  та службових осіб  і усе  стає зрозумілим.  Що  «ізбраним»   дозволено  то   іншим  «зясь».

Фахівець в області права   Олександр Печончик

ілюстрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
+13 # Гість 10.01.2017, 19:21
Фахівець в області права тиж розводиш всіх на бабкі
:P
Відповісти
 
 
+12 # Гість 11.01.2017, 08:38
А СУДДІ ХТО?????
Нехай пан печончик тут напише як у сиріт квартиру забирав :)))
Відповісти
 
 
+16 # Name 11.01.2017, 08:42
Всі прокурори отримали житло- один не отримав, от і колотить район і людей.Такий "праведник", що , напевне, крильця за спиною виросли. А ті суми,що з людей здирає, вони в нього задекларовані? Чи з задекларованих мінімальних доходів купив машину,обладнав офіс, сім*ю годує. Я не користувався послугами ні Печончика ні Ткачука (Бог милував), але про адвоката якось більше негативу по району ходить.
Відповісти
 
 
-10 # Печончик Олександр 11.01.2017, 10:17
Радує те, що негативних (анонімних) горе коментаторів назбирується маленька кількість із числа переглянутих. В кількісному виразі негативний десяток лайків (коментарів) із числа переглянутих - це мізер (пучок). Анонімний коментар - це як "удар із-за угла", нище пояса. Аноніми (прихильники владного режиму) бійтесь - ви постійно будете жити в с[ЦЕНЗУРА]у.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 11.01.2017, 11:53
Привід для радості чудовий. Всі інші, хто не коментував (НИЩЕ пояса, як удар із-за угла)просто кажучи не хочуть ворушити г.... щоб не пахло.
Лише в 3 рядках коментаря бачу 2 явних помилки. Як подібні тексти розглядає Євросуд?
Відповісти
 
 
+4 # Name 11.01.2017, 12:39
Пане, Адвокате, Ви так розхвилювалися чи такі ж неврівноважені в юридичних справах? Якось, як для юриста, то ще й неграмотно.
Відповісти
 
 
-1 # Печончик Олександр 11.01.2017, 14:11
Пучок анонімних коментаторів та лайків проставляється в цілому не за суттю статті, а виключно про її автора. Значить видають їх ті горе аноніми, яких зачіпає дана стаття або кому автор перейшов дорогу. В будь-якому випадку вони відомі і я попав у ціль та зачепив "Малинове" логво щурів корупціонерів. Бійтесь. Це тільки початок публікацій.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.01.2017, 18:01
Хто такий Печончик знає більшість жителів району. Тому що цей "фахівець" не одного обдурив і обібрав до нитки. Сам стикнувся з цими "фахівцями" коли звернувся до суду. В канцелярії коли дізналися, що позов готував не "фахівець" Печончик то відмовилися реєструвати, мотивуючи, що комп'ютер не працює , потім не могли знайти печатку.Якщо не помиляюсь в канцелярії працює дружина Печончика.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.01.2017, 18:45
Ось прочитав статтю "цього фахівця" - от хай надасть він відповідь. Якщо Ви такий чесний, чому ж Вам пошкоджують будівлю офісу, пошкоджують інше належне майно. Чому про Вас така погана думка серед населення лунає! Якщо ж Ви такий борець за правду - чого ж проти Вас так всі налаштовані??? Що Ваша минула стаття, що ця стаття (це перебільшення бо більше виглядає як провокація) не знаходять підтримки в населення (див. читача)???
Пишучи такі тексти можна прийти лише до однієї думки - особа переслідує свій конкретний інтерес - отримати квартиру. Зрозуміло - все таки кожний хоче його отримати тим більше якщо від держави. Але тоді ще одне питання постає - а не соромно про таке писати, і звинувачувати всіх і вся у біді - маючи власне житло і будучи забезпеченою людиною?????

З повагою до читачів, але не до "фахівця в області права".
Відповісти
 
 
-4 # Гість 12.01.2017, 08:30
О, це правильно, тому що він ніякий не адвокат.Посвідч ення адвоката відібрали у нього рішенням колегії адвокатів області.Він такий само фаїівець з права як і всі ми,а може ще й гірший ніж ми.По юридичних питаннях звертайтеся у відділ надання безкоштовної юридичної допомого біля аптеки по вулиці Соборній.Там працюють юристи,а не фахівць якому ще в школі із правознавства ставили заслужену трійку.
Відповісти
 
 
-9 # Гість 12.01.2017, 20:32
У Володимирці по вул. 1-го Травня вказаних у статті п'яти... і трьохповерхівок нема і ніколи не було.
Як же тоді вірити решті написаного у статті?
Відповісти
 
 
-9 # Гість 12.01.2017, 21:48
саня скажи яким боком ти заслужив житло від держави бо дуже багато лікарів втікають від нас яким навіть ділянку під забудову не дали а ти на аеродромі я бачу себе не погано почуваєш май краплю совісті і.. не хворій
Відповісти
 
 
-7 # Гість 13.01.2017, 09:33
«Нешановний «борець за справедливість» ! Ви упустили декілька важливих моментів того періоду, зокрема:
- як в 1993 році стажист слідчого Володимирецької прокуратури спільно із своїми родичами, попередньо вигнавши із квартири мед працівницю Володимирецької ЦРЛ із малолітнім сином, яка власне отримала від Володимирецької селищної ради дане житло, приватизували житловий будинок по вулиці Дружби 39;
- як в 1994 році молодий, знахабнілий слідчий Володимирецької прокуратури, який тероризував своїм самодурством весь Володимирецький район, вибив з Володимирецької селищної ради ордер на житлову квартиру № 14 по вулиці Миру 15, і тільки дякуючи тому, що його вчасно «виперли» із прокуратури, не зумів завершити свою чергову аферу.
Що ж стосується виділення Володимирецькою селищною радою земельних ділянок, то, можливо, підкажете, «за какие заслуги перед родиной, госпожа Печончик» отримала земельну ділянку по вулиці Північній у Володимирці?..»
Відповісти
 
 
-10 # Гість 13.01.2017, 10:24
Ось і бачимо кому слід боятись. А то нахабне мурло буде і далі вішати нам лапшу та вимагати компенсацій від держави.Бачимо справжнього корупціонера-щу ра, пучок яких через прогалини в законодавстві розводить довірливих громадян, б"є себе в груди доводячи правоту.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 13.01.2017, 10:57
Так так кругом самі лиш лиходії, які з "фахівця" зробили чи жертовне ягня, чи "козла отпущения", а він же до цього часу стукає копитами в усі євре- ой, європейські двері.
Відповісти
 
 
-11 # Гість 13.01.2017, 13:03
Агов!!!Печончик ,ти де, озовися!!!
Відповісти
 
 
-9 # Dr.Haus 13.01.2017, 17:45
Цікаво,а як би себе поводив цей "борець" якби квартиру йому все таки дали? А може давайте всі поспівчуваємо "фахівцю" Печончику і виділимо йому квартиру! У п"ятиповерхівці ! По вул.1 Травня! :-)
Відповісти
 
 
-14 # Гість 15.01.2017, 17:07
Ау, 'Теразііні'- ти де пропав з коментів, мабуть в штани (ЦЕНЗУРА) (ЦЕНЗУРА).
Кажуть у нашого вельмишановного фахівця в галузі права є хвороба: подагра називається.так це не хвороба, а людські прокльони за те що дітей з житла виганяв шляхом афер
Відповісти
 
 
-14 # Гість 15.01.2017, 18:53
Увы, но истина - блудница,
ни с кем ей долго не лежится
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.01.2017, 20:39
Саня, візьмись за голову поки ще не пізно , бо ти вже я тако дивлюся великими шагами котишся до Орловки, а там таких як ти ждуть:ти їхній клієнт
Прокапайся може, а то тобі старость в Орловці забезпечена.... .шизофреник
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 49 гостей на сайті