Авторизація

HomeНаше життяЗустрічі для васНові досягнення нашої моделі

Нові досягнення нашої моделі

( 2 Votes )

 

Володимирецька зірка Юлія Данилюк знову засвітилася: виграла почесний титул ІІІ Віце-Королеви у конкурсі краси «Королева України International».

Це зовсім молодий конкурс, цього року він проводився вперше, розповідає Юля.

Ну і як воно? – з цікавістю запитую.

Дуже і дуже. По-перше, конкурс проводився в Туреччині, а за останні місяці ми вже там ніби «свої», посміхається.

А хто учасники?

Участь могли брати всі дівчата світу від 18 до 25 років, що мають саме українські корені. Та за якихось умов, нам невідомих (можливо через неорганізованість конкурсу, бо він молодий), було запрошено лише цьогорічних і колишніх учасниць конкурсу «Королева України», про який ви писали минулого разу. Всього нас було 13.

Малувато. Ну а якими конкурсами вас випробовували?

Все було досить традиційно – дефіле в національних костюмах та купальниках, демонстрація талантів, питання-відповіді. Окрім того, ми постійно проводили репетиції, на яких були присутні і члени журі, щоб спостерігати за нами та побачити нас в реальному житті, а не на сцені.

Тобі сподобалось?

А чого ж ні? Отримала титул, срібну прикрасу, відпочила. До того ж, там чудова практика англійської мови, деяким дівчатам часто була за перекладача. Багато емоцій і вражень. Спілкування між учасницями вже було набагато тепліше, адже цього разу ми одна одну заздалегідь знали. До речі, у конкурсі виграла моя подруга, Анастасія Сух, ми з нею давно дружимо, я за неї дуже рада.

Ти цього року закінчила університет?

Закінчила, встигла і на вручення диплому, і на сам випускний. Тепер я –  менеджер організації и адміністрування готельно-ресторанної справи.

Плануєш далі працювати моделлю чи поринеш у сферу своєї спеціальності?

Модель – це хобі, а не постійна робота, як на мене. Щоб займатись цим, треба жертвувати всім, що в тебе є, – часом, особистим життям, якимись принципами. Я до цього не готова. Звичайно, мені як дівчині приємна увага людей до мене. Наприклад, коли ми були в Туреччині, з нами туристи та місцеві жителі просили фотографуватись… Багато хто з дівчат беруть участь у подібних конкурсах, щоб вдало вийти заміж і не працювати. А я хочу самореалізуватись не лише завдяки своїй зовнішності. У мене багато планів, але спочатку – заслужений відпочинок.

Багатообіцяючі слова цілеспрямованої людини

Вам видніше (сміємося). Я ще хотіла б подякувати за підтримку своїй сімї, директору модельного агенства "Панна" В.Дембідській, організаторам "Королеви України". Часто згадую колегіум, вчительський колектив та директора Анатолія Федоровича Остапенка. Спасибі їм усім велике! Вони доклали певних зусиль до формування мене як людини.

Ну що ж, бажаємо тобі успіхів і наснаги в пошуках себе!

Дякую.

 

 


 

Спілкувалася

Олена ВАСИЛЬЄВА

 

Коментарі   

 
-3 # xosяin 15.08.2013, 12:33
Ах, какая девушка!.. Мне б такую...
Відповісти
 
 
+7 # Гість 15.08.2013, 13:33
...в вересні картоплю копати на болоті.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 15.08.2013, 14:02
Я о любви, а вы... Эх, вы... Вечно-то вы все опошлите, поручик...
Відповісти
 
 
+2 # Гість 15.08.2013, 20:02
Дык, одно другому'с не мешает. Уж я то знаю. Ваш поручик. P.S. И запомните сударь, чем глубже зарыта картошка, тем крепче любофффь!!!
Відповісти
 
 
0 # Гість 19.08.2013, 15:04
:lol: Дякую!)
Відповісти
 
 
+6 # Гість 16.08.2013, 08:37
Ах, господа, смотрю я на сударыню и юность в воздхе витает... А если и картошку копает хорошо - хозяюшку с руками да ногами заберут, чай не замужняя пока!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 96 гостей на сайті