Авторизація

HomeНаше життяЗустрічі для васГолова Володимирецької РДА – Володимир Савонік (+відео)

Голова Володимирецької РДА – Володимир Савонік (+відео)

( 4 Votes )

Володимир Володимирович Савонік народився 7 жовтня 1985 року у селищі Володимирець. Навчався у райцентрівській школі № 2 (нині колегіум) по гуманітарному профілю.

Після закінчення школи (2003 рік) поступає на історико-соціологічний факультет Рівненського державного гуманітарного університету і в 2008 році отримує спеціальність політолога.

У січні 2009 року Володимира Савоніка призначено завідувачем районного музею, де він і працював до травня 2013-го. Далі, із серпня 2013-го по березень 2014-го, працює у приватного підприємця начальником виробництва.

З 24 березня по 14 квітня проходив стажування у Володимирецькій райдержадміністрації.

Одружений. Партійний, член ВО «Свобода».

17 квітня 2014 року виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ підписав розпорядження № 633/2014-рп Про призначення В.Савоніка головою Володимирецької районної державної адміністрації.

З нагоди офіційного представлення, яке відбулося у середу надвечір, ми зустрілися з новим керівником району та задали йому кілька запитань.

– Володимире Володимировичу, вітаємо вас із призначенням і бажаємо успіхів на цій нелегкій посаді. Це ваш перший робочий день. З яким настроєм прийшли на роботу?

– Дякую за вітання. Як ви вже знаєте, я 2 тижні проходив стажування в адміністрації, але офіційно, після призначення, сьогодні справді мій перший день. Настрій, можна сказати, бойовий, тому що під час стажування ми напрацьовували і кадрові призначення, і коло проблем, з якими треба першочергово працювати. Завдань дуже багато, проблем дуже багато. Вирішувати їх будемо уже з першого дня, тому з іншим настроєм, ніж бойовий, я думаю, навіть приходити не варто.

– Чи сформована уже команда?

– Над командою працюємо. Є, звичайно, і кандидатури заступників, але вони затверджуються у Рівненській обласній державній адміністрації. Хоча команда формується фактично з початку мого стажування в РДА.

Голова Володимирецької РДА – Володимир Савонік

– На ваш погляд, які проблеми потребують першочергового вирішення і над чим будете працювати?

– Оскільки я корінний володимирчанин, то з проблемами Володимирця, звичайно, знайомий. Та найнагальніше питання, яке турбує всю громаду району, це, звісно, проблема бурштину. Ця проблема спільна і для Дубровицького, і для Сарненського, і навіть частково для Рокитнівського районів, тому й вирішувати її будемо разом, на рівні області, з допомогою законодавчих механізмів. Буде врахована й думка громади, з якою однозначно будуть проводитися зустрічі і консультації. Далі відбудеться спільна нарада в області, де голові ОДА представлять напрацювання кожного району для вирішення проблеми. Тоді й виробимо найоптимальніший варіант легалізації видобутку бурштину.

Окрім того, одна із першочергових проблем, звичайно, наша недобудована лікарня. Її почали  реконструювати, роботи виконали фактично на 80 відсотків. Це приносить великі незручності нашим людям. Я особисто бачив, в яких непростих умовах працюють лікарі і приймають пацієнтів. Тож максимум зусиль ми спрямуємо на те, щоб чимшвидше закінчити ремонт лікарні. Працювала міжвідомча комісія, відбулася зустріч з головою ОДА Сергієм Рибачком, який нам пообіцяв підтримку. З нашими напрацюваннями ми поїдемо в область і будемо домовлятися, щоб в найкоротші терміни закінчити всі роботи і почати лікувати людей.

Ще одна проблема – дороги. Всі бачать в якому вони стані: і в самому Володимирці вони не ідеальні, а в районі їх по деяких напрямках просто немає. Тому, вирішивши законним чином питання з бурштином, ми надіємося на кошти, які в результаті надійдуть до бюджету. У першу чергу спрямуємо їх на реконструкцію доріг.

– А «зелений туризм» плануєте розвивати надалі?

– Однозначно! Я сам чотири роки до нинішнього призначення працював директором музею, тому з культурою і туризмом знайомий трохи більше, ніж з іншими галузями. Тож розумію, що туризм у Європі (і найближчими роками у нас) займе своє чільне місце і приноситиме прибуток. Враховуючи тотальну економію державних бюджетних коштів, нам доведеться шукати додаткові джерела надходжень. Одним із них ми плануємо зробити легалізацію добування бурштину, другим – розвиток «зеленого туризму».

– Дякую за розмову!

Розмовляв Сергій СКІБЧИК.

Коментарі   

-3 # xosяin 23.04.2014, 16:57
Вітання і побажання успіхів молодому керівнику! Хай щастить
Відповісти

-12 # Гість 24.04.2014, 07:54
"Вітання і побажання успіхів молодому керівнику!Хай щастить!" Думаю що це Вам не допоможе у Вашій роботі!(всі бачили два прапори на смітнику).
Відповісти

+5 # xosяin 24.04.2014, 11:04
А нам втрачати нічого :sad: Хіба що право адміністрування на даному сайті :-*
Відповісти

-2 # Активіст 23.04.2014, 19:09
Щось непонятно: то призначений беробітний Савонік, то вже став "начальник виробництва", це що ж політолог виробляв?
Відповісти

+3 # Siegfried 23.04.2014, 20:03
Безробітний начальник виробництва. Що тут не ясно? :-) Тепер став політичним камікадзе. Як він розв'яже "складні вузли " в районі?????
Відповісти

+8 # Гість 23.04.2014, 20:09
Клоун. Ще район такого "керівника" не бачив.
Відповісти

+11 # Активіст 26.04.2014, 06:20
Результат такого призначенн - кадровий голод "Свободи". От кажуть Савоніка призначили, бо він голова Свободи в районі. А хтось знає заступника чи секретаря чи бодай активного політичного члена в районі? Ні. Та чи організовували вони автобус на майдан? Знову ні. То чого район має потерпати від того,що Рибачок нікого з нормальних в районі не знає крім Савоніка? Ганьба Рибачку і тим хто з ним! Ганьба за те, що питанням підготовки кадрів вони не займалися,а лише політикою. Бо політика передбачає прихід до влади. Якщо такі чесні,то скажіть прямо: ми не готові кадрово,тоді знайдуться достойні люди можливо непартійці Свободи але підготовлені,бо району треба менеджер господарник,рай он не політичний. Що тут сказати - бардак продовжується! А хочеться порядку.
Відповісти

+13 # Lavr 23.04.2014, 20:28
Яценюк обіцяє ліквідувати обл- та райдержадмініст рації. Хоч би п.Савонік встиг обмити посаду.
Відповісти

-1 # Гість 24.04.2014, 07:43
Марионетка та холуй Тягнибика.
Відповісти

+7 # Гість 24.04.2014, 07:47
І ще одне Lavr, Ви казали "Прапор йому в руки",а цікаво який він прапор в руки візьме Держави Украіна ,чи ВО "Свобода".Якщо останній то толку не буде якщо ж державний то здається мені сили замало.
До речі нічого нового,бо всі наболіли питання старі .це бурштин,лікарня , дороги та зелений туризм (до речі депутатам вже пора поіхати за досвідом по зеленому туризму на Волинь,а то давенько іздили).Та й часу залишилося небагато на реалізацію цих амбітних планів, всього місяць.А тому успіхів у роботі!
Відповісти

+7 # Гість 24.04.2014, 11:20
хм
судячи з того, які прапори в нього стоять в кабінеті, він може обрати не Державний, не патрійний, а правосекторний) ))))зайдіть в гості до нового///.
і багато що зрозумієте)
ну... Бобрик і Льода мають гопака танцювати з радості)
Відповісти

+5 # Гість 26.04.2014, 10:37
Може краще хай танго? :lol:
Відповісти

+6 # ааааа 24.04.2014, 16:43
да Володимир Володимирович працюйте є над чим!!!бо вже власники помп взагалі знахабніли.кори стуючись нагодою поки в Україні безлад,почали вже мити без так званоЇ"криші"!! !таке враження що наша доблесна міліція все кришує!
Відповісти

+7 # Хмара 25.04.2014, 15:57
Думаю не потягне. Досвіду - "0". Ситуація в районі складна. Потрібен професіонал!
Відповісти

+7 # Pepko 29.04.2014, 17:31
"Ентузіаст побудував ковчег, професіонали - Титанік." © народне

Була вже в нас купа "професіоналів" . Професійно набивали собі кишені.
Відповісти

+3 # Гість 25.04.2014, 22:34
Вітаю нову людина на посаді. Прошу всіх небайдужих підтримати, а не хаяти.
Ми всіх обпльовували, а не допомагали для процвітання району. Ганьба всім хто не підтримує починання молодого перспективного керівника. Підтримаємо його своїми діяннями.
Відповісти

+14 # Активіст 26.04.2014, 05:56
Особливо всі обпльовували і не підтримували з попередніх Ткачука :-) :-) :lol: І що значить підтримати? Він же влада, а значить він повинен нас підтримувати, працювати на нас, в нього хоч би зарплата є,чого переважна більшість району намає. Я думаю що серйозні люди знайшли "Цапа - відбувайла" на якого потім "повісять" всі негаразди в районі,як на попередніка. Нам то ця ситуація не на краще. При всій повазі до САвоніка - ну який він керівник, тим більше району? Ганьба тим хто прийняв таке рішення, це здача інтересів району і шлях до бардака. Кажуть на представленні він навіть не сказав жодного слова для людей крім присяги, мабуть ще й говорити не вміє,скажете навчиться? Дуже багато вчитися треба, а врайоні ВЖЕ треба щось робити. Отака реальність.
Відповісти

+2 # Гість 26.04.2014, 10:34
Наконєц то шось правильне сказав.Молодєц актівіст! Ставлю тобі мінус (вибачай привичка) ;-)Но мисля правільна.О!
Відповісти

+5 # Гість 26.04.2014, 12:38
Якщо говорити про керівників району то незабувайте що їх два, тобто і пан Василь Ковенько. Допоки обирався горова РДА ,а часу пройшло немало, голова райради з досвідом роботи працював і працює. Тому за негаразди в районі є сьогодні кому відповідати, а не чіпляти на новопризначеног о голову. Все що вміємо, то критикувати та судити, а як нарахунок підтримки? Револьція свідомості відбулася в Києві та в головах людей, а судячи з коментарів, у Володимирчан вона не відбудеться ніколи!!!! А Володимиру Савоніку бажаю невичерпної енергії, яка в нього є.
Відповісти

0 # Гість 28.04.2014, 13:48
Нажаль у Володимирці люди живуть по принципу- мене не чіпають....і добре...аби не мене... Тому в нас залишаються ті ж самі персонажі при владі,тільки трішки "перекрашені" в інші кольори...вони не можуть відпустити ласий кусок із своїх зубів...вчорашн і риги активно агітують знову за "своїх"...а ми-мовчимо...
Відповісти

-4 # Володимир 27.04.2014, 11:35
Дякую, ваші коментарі ще більше заряджають до роботи. Всіх, хто пише бо боїться, що з приходом іншої влади вони втратять легкі незаконні гроші від кришування пилорам, вирубки лісу чи миття бурштину прошу не приходити. Усіх же інших не байдужих запрошую на зустріч в Неділю 4 травня в актову залу районного БК на знайомство з новим головою РДА і напрацювання спільного шляху вирішення проблем району. Цікаво чи багато з гостей і активістів у цих коментарях зявляться на відкритий діалог...
Відповісти

+28 # Активіст 27.04.2014, 14:26
Аяяяяй, як боїмося! Не за адресою звертаєтесь. Ті, що мають незаконні гроші в коментарях не сидять, їм ніколи цим займатися, треба гроші заробляти. Тут пишуть ті, що відпрацював і отримав свої кровні або без роботи сидить. А ваші зустрічі,круглі столи,наради - чистий води популізм! Ви що не у Володимирці народились? Проблем не знаєте чи шляхи вирішення? Вам старшокласник скаже: перестаньте (не починайте) займатися корупцією, живіть по-совісті (закону) і людей навчайте так жити, ось і спільний шлях. А то Рибачок нарізав задачу: зустрічатися з людьми (виборцями) і вішати всяку локшину у вигляді обіцянок. Робіть щось: ну наприклад легалізуйте десятки незаконних пилорам, сотні а може тисячі працівників без законного працевлаштуванн я, відведіть місця, де можна займатись видобутком бурштину і сплачувати гроші, заставте мільйонерів (бурштинових в тому числі) сплачувати в бюджет суми адекватні BMV X5. Мало роботи? Ще підкинути? Було б у вас бажання працювати, а не "напрацьовувати спільний шлях".
Відповісти

+11 # ааааа 28.04.2014, 19:20
Володимир я так розумію ви той самий Володимир Володимирович Савонік!!!ви знаєте у вас чудово почався тиждень.Всі знову офіційно почали мити,через кришу!!ганьба такий владі,мало того розказували знайомі,що в урочищі Юкмань викопано посеред лісу яму довжиною блтзько 100 метрів в довжину з повним викорчовуванням лісу!!!запитайт е в п.Миська хто дає такі команди нищити останні залишки лісу!!! :zzz
Відповісти

+7 # Активіст 28.04.2014, 20:36
Дозвольте #Володимиру відповім за вас:

Та ви що, як можна? В мене жж "на шиї" весь район, вирішувати в першу чергу повинен Мисько, скільки разів ви за останнй час в лісгоспі дрова офіційно виписували? :lol:

приблизно такою була відповідь в попередньому коментарі:

# Володимир 27.04.2014, 12:20
Голова звичайно підтримує, але в нього ще й весь район на плечах, а вирішувати ваші проблеми в першу чергу повинен обраний вами Григорович. Скільки разів ви за останній час відривали його від розподілу вашого майна?
Відповісти

-5 # Гість 28.04.2014, 21:30
Активісту. Підкажи кого? Якщо ти такий грамотний? Вже не буде виписувати. Щоб вас таких не компроментувати на хиблі думки. Вам одне - залучити своєюю
Відповісти

+2 # Pepko 29.04.2014, 17:34
Корінь зла - не ті, хто миє.
Не було б куди здавати - не мили б.
Відповісти

0 # Гість 08.05.2014, 16:32
Чому ж голова на зустріч не прийшов, чекали оголошень і часу, а то лише дату і місце вказав, це що за "розвод"? Як тепер "спільний шлях" напрацьовувати, коли навіть на такому дурите? :-* :-*
Відповісти

-6 # Володимир 02.05.2014, 21:21
Так справді часу немає на різні зустрічі і наради... якби ще й на коментарі забракло все було б супер
Відповісти

+6 # Активіст 03.05.2014, 07:28
Зустрічі мають бути не "різні" а "важливі"! Таке враження, що вони вас напрягають. Щось не чув жодного важливого рішення - всі поточні. Одні коментарі "важливі" :-)
Відповісти

+3 # SoloUkraine 02.05.2014, 22:04
Будемо надіятись,що новий голова зуміє зкерувати свої повноваження в правильний бік. Така критика і недовіра народу в сили і можливості Савоніка навпаки має дати йому стимул показати,що він не для себе,а для народу,що зміни можливі і почати діяти з перших робочих днів.Молодий енергійний.прац юватиме не жаліючи ні рук ні ніг ні голови - матиме шану людей і кар2єрний ріст..аби не зкотився донизу як усі попередники...У ДАЧІ...
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 65 гостей на сайті