Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилює"Бурштинокопачі риють могилу своїм дітям", - кліматолог

"Бурштинокопачі риють могилу своїм дітям", - кліматолог

( 1 Vote )

Свій прогноз з цього приводу дав кліматолог Василь Троцюк.

- Поліська екосистема - дуже слабка і дуже чутлива до рівня води, - пояснив Василь Троцюк. - А бурштинокопачі стараються рівень води опустити, щоб вимивати бурштин. Для цього риють канави, а це осушування території. Чим бідніший грунт (а поліські грунти саме такі) - тим чутливіший він до вторгнення.

Вже колись в СРСР з болотами довисушувалися, що тепер скрізь горять торфовища. Наслідки нинішнього впливу нелегальних старателів стануть відчутними, коли світова температура підніметься до високих температур. А це через років 20-25. Вони проявляться не самі: до них додасться всиока температура, як наслідок глобального потепління. Що тоді буде? Погано або дуже погано. Інакше кажучи, нелегальні бурштинокопачі нині риють могилу своїм дітям та внукам.

Джерело: Рівне Вечірнє

Коментарі   

-31 # гість 16.06.2016, 00:21
Риє,бо діти з онуками сьогодні їсти хочуть.А всякі такі політики та кліматологи як Троцюк,вже сьогодні готові ті могили засипати.Йде в багатьох примітивна боротьба за виживання,а краще підказав би де їм взяти ту копійку!
Відповісти

+39 # Гість 16.06.2016, 10:45
Могилу вони риють перш за все особисто собі, бо вся радіація спустилась під землю і вони копаючи потрапляють майже в реактор. Хто кормитиме дітей взавтра, коли тато помре від радіації, чим будуть лікувати дітей, яких облучають радіацією принесеною з клондайку на одязі. В чому завинила моя донька, що змушена дихати радіаційним пилом піднятим при митті бурштину. Так чим завинили наші живі і ненародженні через це діти? Невже дивитись як твої рідні будуть вмирати від променевої хвороби лекше в двохповерховому особняку, чи на визов з Айфона швидше приїде швидка?
Не можна так нищити все заради відпочинку в Турції, модного телефона, крутої тачки. Не можна.
СОЛОМІЯ.
Відповісти

-23 # гість 16.06.2016, 22:53
Якщо діти сьогодні не поїдять,то тим-більш не треба їм та їжа завтра,вони хочуть жити в сьогоденні,а не завтра!!!Звідки такі пізнання(радіац ія спустилась під землю)по Вашій теорії кожен хто копає фундамент під будинок автоматично стає винним у всіх бідах Вашої доньки?95 відсотків копачів не мають Айфона,двоповер хового особняку і тим більше не бачать тієї Турції.
Відповісти

+21 # Гість 17.06.2016, 04:50
Життя покаже хто правий хто ні. До того ж ми тут не обговорюємо і не звинувачуємо тих, хто час від часу копає лопатою. Ми говоримо лише про тих, хто заради всіх своїх благ, так нищить природу. Мені от просто цікаво, вони хоч інколи думають, а що завтра.І брехня це все і відговорки про їжу. Я ж не вмираю без бурштину, без родини, без роботи державної, не гривні не отримуючи від держави, не навіть без городу. Да тяжко, що інколи "здохнути" хочеться. Чи може давайте я мотивуючи тим, що не маю, що їсти прийду і пограбую Ваш будинок, понищу Ваше майно, може навіть потім і спалю все Ваше майно. А що, Ви ж підтримуєте, коли нищать нашу спільну природу.
P.S. А щодо моєї дитини, то може Вам всеодно, що Ваша дитина дихає цієюрадіацією, мені ні. А може ви самі цю радіацію піднімаєте? Своїх діток в турції оздоровлюєте, а на діток бідноти типу мене, Вам наплювати? СОЛОМІЯ,
Відповісти

-14 # гість 17.06.2016, 12:09
Якщо Ви і гривні не отримуєте від держави,то де Ви їх берете?І якби не той бурштин то крадіжки в нашому регіоні треба було б множити на 70 приблизно!!!
Відповісти

+25 # Гість 17.06.2016, 12:20
Ви знаєте, я їх заробляю і плачу податки на утримання шкіл, лікарень, соціальних допомог "безробітним бурштинщикам на мерсах". Ви кажете, що без бурштину зросте злочинність. То скажіть мені, чому ще 10 років назад без бурштину в нас будинки і на ніч не закривались, а тепер просто пройтись по вулиці страшно?
Без бурштину на хліб не вистачало, а тепер бач без Дзідзьо горілка в Половлях не п'еться. А може краще гучного концерту, ці гроші, що так жмуть вам кармани, роздали б немічним пенсіонерам, одиноким матерям, інвалідам, що не можуть в силу здоров'я копати бурштин, не збагачуються, а лише мають пусті колодязі, зневічені ліси, радіацію. Та ж ні, ми "просеремо гроші", а потім скажемо, нам же на хліб нема, підемо і ще пару гектарів лісу знищимо, о тоді може вже і наїмося. СОЛОМІЯ.
Відповісти

-2 # гість 17.06.2016, 23:08
Поясніть мені дурню де Ви їх заробляєте ,да ще й податки платите?Я не захищаю бурштино-копачі в чи мийників бурштину,але потрібно дивитись правді в очі.Завдяки ним магазини працюють,а звідси робочі місця і зарплати,налоги .Прикрийте бурштин і половину магазинів потрібно закривати,мам звільняти в яких так само як і у Вас є діточки і де гарантія того,що в конкурентній боротьбі за заробіток саме не Вас підвинуть з ринку праці.І коли Вам дитина скаже мам я їсти хочу,то підете Ви разом зі мною нищити той ліс(якого вже немає, розграбували всякі держлісгоспи,і без мене з Вами),10 років назад,якщо Ви не в курсі,кожен другий мужчина шабашив в Россії і везли сюди такі інвестиціії,що ні один МВФ за всю історію незалежності не надав .
Відповісти

0 # Гість 20.06.2016, 21:07
Я займаюсь дропшиппінгом. Мій заробіток нічим не залежить від бурштину, але лише від загального економічного стану в країні, та конкуренції на ринку в Україні в даній галузі. А правда проста, чи дивитись в очі, чи в спину. Бурштинокопачі пашуть, а збагачуються ті - хто пропонує їм товар і послуги. Перші вже через декілька років лишаться без роботи, з втраченим здоров'ям і зі знівеченою природою, другі з грошима і будуть вже свої товари і послуги пропонувати в іншому місці. А тепер в мене питання до бурштинокопачів - чи вартує гробити так свое власне здоров'я і природу, щоб якийсі дядя і тьотя збагачувались?
Відповісти

+5 # Гість 17.06.2016, 13:29
В банкоматі :lol: :lol: :lol:
Відповісти

+41 # Гість 16.06.2016, 08:36
Не треба чекати 20 років криниці уже порожні :cry: :cry: :cry:...
Відповісти

-26 # гість 17.06.2016, 12:11
Наведіть приклад де порожні криниці!!!!І Вам воду підвезуть без питань.
Відповісти

+1 # Гість 21.06.2016, 23:48
Соломія така правильна.був би у вас чоловік з руками ногами і при здоров"ї,дай Бог,і мав при цьому бажання йти на бурштин будь-як-копати, мити,мити на зарплаті,бовтат и,тесати,і от приносив би Вам гроші в доларах-нехай це і адські гроші,повірте Ви б свій дропшопінг покинули б і не умнічали б(простий люд бурштинщиків не купує у Вас-всі йдуть на гумку,а без"модних" янтарщиків Ваш би заробіток нагнувся б давно і пішли б ви продавцем як і більшість).тошн ить вже від Вашої правильності в коментах-Вам би попрацювати серед реальних людей,а не умнічати в неті.в нас на вулиці кожен другий на янтарі будь-яким чином.не йде лінивий слабий чи дурний.шкода що Ви не побачили другої сторони монети.зараз всі копанки і ями змиті заростають,прої дьтесь хоча б на Антонівну понад дорогою-на той рік і сліду небуде роботи їх.а нечепаної землі хоч жопою їж.держслужбовц і медики освітяни-після роботи по ночам і вечорам до самого ранку працюють,не лише безробітні бурштинщики.не кумарте,прям зануда якась!
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті