Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєВолодимирець. Вулиці розбитих ліхтарів (+фото)

Володимирець. Вулиці розбитих ліхтарів (+фото)

( 4 Votes )

Вандалізм на паркувальному майданчику

Нещодавно у Володимирці  на території  при вході у парк, навпроти стадіону «Янтар» завершилося будівництво паркувального майданчику. Місце створено для активних любителів спорту, аби володимирчани та жителі району  могли  без жодних проблем залишити  своє авто і піти відпочивати у парк чи на футбол. Також воно передбачене для прихожан обох церков, які знаходяться поруч. Всього на роботи витрачено майже 500 тисяч гривень.

Крім того, розроблена ІІ черга проекту по реконструкції парку. Для його реалізації необхідна сума у розмірі 1 млн 300 гривень. Якщо знайдуться кошти на реконструкцію, то скоро ми з вами зможемо відпочивати у красивому, чистому  парку.

 

 ілюстрації проекту паркової зони у Володимирці

 Та от чи надовго у чистому і незруйнованому?  Щойно побудований майданчик не проіснував й місяць, як вандали розвалили цегляний стовп паркану, побили 11 освітлювальних плафонів. Наскільки потрібно бути байдужими, легковажними чи дурними (в медичному плані), щоб нищити те, що зроблене для вас же самих і за ваші кошти? Невже не можна навчитися відпочивати культурно?

«Першу чергу об'єкту офіційно тільки введено в експлуатацію. На наступній сесії буде обговорюватися фінансове питання щодо реконструкції парку. Та коли бачиш таку байдужість з боку молоді, то, чесно кажучи, опускаються руки взагалі щось робити» – зазначає селищний голова Олександр Осмолович.

  Знову ж таки, питання до шановних жителів (або гостей-варварів): чи варто взагалі продовжувати щось робити, якщо дехто, мало того, що не цінує людську працю, але  й нищить навіть не добудоване?

 

 
 
наслідки вандалізму
 
  Звичайно, проблем тут вбачається кілька, і найголовніша з них – відсутність патрулів новоствореної поліції у Володимирці (або ж вони настільки зайняті, що їх практично ніхто не бачив на вулицях, окрім як у день візиту Президента). А якби одного-двох зловмисників притягли до суворої відповідальності (не обов’язково кримінальної – ні, хай сторицею оплатять чужий труд і на громадських роботах заслужать суспільне прощення), то, певно, трохи б задумалися хулігани, викладаючи десятки тисяч гривень за бешкети.

Щоправда, не видно і громадських формувань, які мали б слідкувати за порядком на вулицях (мова про членів громадського формування "Варта Володимиреччини", які, згідно ЗУ "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (ст. 9, 10, 11, 13), мають право і зобов'язані надавати допомогу органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, брати участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху, вимагати від громадян дотримання правопорядку, припинення адміністративних правопорушень, складати протоколи про такі порушення, здійснювати перевірку документів у водіїв на право користування та керування ТЗ, а також не допускати осіб, які не мають документів або перебувають у стані алкогольного сп'яніння, до подальшого керування ТЗ).

Народний депутат Василь Яніцький пообіцяв особисто звернутися до президента з клопотанням повернути повноцінне відділення поліції у Володимирець. Але то майже на рівні нездійсненного.

Разом із усіма іншими проблемами потрібно вирішувати ще одну досить серйозну –  проблему виховання молоді. Бо поки дехто не навчиться цінувати чужу працю – змін європейських нам не бачити.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

   
 

Коментарі   

 
+19 # Гість 04.02.2016, 15:15
Що тут скажеш, [ЦЕНЗУРА] воно і є [ЦЕНЗУРА]...
Відповісти
 
 
+12 # Гість 04.02.2016, 16:50
[ЦЕНЗУРА]та
Відповісти
 
 
+17 # Гість 04.02.2016, 17:52
Парк буде чистий тоді,коли не буде "Клітки"... :cry: :sad: :-*
Відповісти
 
 
+40 # Siegfried 05.02.2016, 00:27
Клєтка - не причина. Вдень, коли в дитсадочку тиха година, в парку на горках таке раллі влаштовують під вікнами дитсадка... Земля стогне, білки у своїх дуплах в обморок падають, синички, горобці і ворони непритомніють, а у дятла нервовий тік.
В ясний день прийдуть "відпочивальник и", вип'ють, закусять, сміття залишать, пляшки поб'ють і обов"язково накладуть купу, бо хоча б на стадіон збігати в туалет ліньки.
Тут потрібен айн-цвайн поліцай щоб їх нємношько шльоссен, шлоссен! І ще носом їх в їхнє ж шайсе, яке вони наложили як міни.
Відповісти
 
 
-11 # Людмила 05.02.2016, 16:03
:oops: :-| 8) ах,чоловіче,які Ви негуманні.... А Права чІловЄка??
Відповісти
 
 
+10 # Siegfried 05.02.2016, 16:49
О, гер фрау Людміла, я єсть нємношко сєрдітса на етот ферфлюхте швайн (протівній кабан свіноподобний). Я єсть тоже іногда нємношко свінячіть по городу, соріть і плєвайть і нє могу осуждайт, я нє імєйт моральний і духовний право осуждайт. Но так хоч"єтса ершіссен, растрєляйтіGен етот варвар, етот вандал. Пух-пух! - унд капутмахен! Как говоріт украінскій пословіца:"Нема на них піліцая з Gумою"
Права чєлов"єка - ето єсть мойо право гуляйт в красівий мєсто, спокойно отдихайт на прірода ілі кушайт буттер унд брот в какой то рєсторан. А етот свінья должен арбайтен-работа йт в рудніках і шахтах. Работа дєлайт свободним от пльохой воспітаній і дурной мисль.
Відповісти
 
 
-18 # Людмила 05.02.2016, 16:54
8) :oops: приходьте до нас,пане Siegfried,навчи мо чистої бандерівської мови,навчимо гуманності та чІловЄколюбію.. .. І запропонуємо великі ресурси для самоосвіти з усіх питань :roll:..
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 05.02.2016, 17:13
Дякую за запрошення.
А що то за мова така ЧИСТА БАНДЕРІВСЬКА?
Відповісти
 
 
0 # Гість 06.02.2016, 16:54
Друзі *Сталін* і *Лєнін* щось промовчали. Де їхній вердикт =розстрелять! нельзя помиловать!=
Відповісти
 
 
+21 # Гість 04.02.2016, 20:23
Жах....
Ось,що найперше спадає на думку коли бачиш подібне.
І вкотре переконуєшся: ми крокуємо в Європу, а потрапим, певно, в Ж...
:sad: :cry:
Відповісти
 
 
+24 # 8888 04.02.2016, 22:14
да ви знаєте після візиту Порошенка скільки поганих новин-сьогодні закрили так звану "кукушку"!!тако ж почали мити помпами,це знову в центрі не пройдеш,особлив о на вихідних,бо появляться "дурні"гроші!на рахунок зупинки-це просто у Володимирці дуже мало людей тверезими їздять,якщо не п"яний,то з Воронок!
Відповісти
 
 
+8 # xosяin 05.02.2016, 09:51
Кажуть, і "Стояк" закрили тільки тому, що коли туди випадково нарвалася депутатська комісія "з моралі", там саме якісь хлопаки (начеб воронківці) в кабінці гвалтували хором якусь дівчину, чи офіціянтку, а так би ще й досі працював...
Агов, народ, хтось щось знає про це?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 05.02.2016, 10:31
Депутатська комісія теж приєдналась,до цього дійства,дякуват и богу в цей час зайшов президент з охороною і зупинив це неподопство! Прибувши до Києва іздав приказ закрити Стояка!!!
Відповісти
 
 
+14 # istoruk19 05.02.2016, 00:33
От чому не хочуть створити Варту Володимиреччини ? ах дайте вгадаю, бо немає на це коштів у місцевому бюджеті, а в державному тим більше. Проте і тут можна знайти вихід - це формування утримувалося б з тих коштів, що надходили б від порушників порядку тощо, а це не малі суми, кожен думаю погодиться.
Далі, ми йдемо в Європу? Так, біжимо, один крок вперед, а два - назад. І річ зовсім не у Клітці, там і до неї був майданчик для танців, але люди не були такими би д лами, а за радянських часів шоч якийсь порядок та був, і правоохоронних органів боялись. Тепер дорогі жителі як Володимирця, так і України, задумайтесь над тим де краще жилося: в Радянському Союзі з його неможливими для виконання замашками чи в Незалежній Україні за 25 років її існування?
Відповісти
 
 
+32 # гість 05.02.2016, 23:59
Коли був майданчик для танців там були Володимирчани,а не олєнєводи як зараз котрі про існування туалетного папіру до цих пір не знають зате в БМВ чи мерсі з грязними дупами.Перше що потрібно зробити це розігнати позорну селищну мєнтовку-толку з її нуль!Хай йдуть шланги на помпах тягати.І по-любе створювати Варту бо далі вже нікуди, деградація бичків йде дуже швидкими темпами,говорит и й так не вміли,а зараз мичать бо в голові один холодець.Друге- це розібрати міст за Зеленим,хай варяться в собствєнном соку і іншим жити дають!Купити можна все крім мізків,за що їх і жаль-худоба виховується тільки батогом.
Відповісти
 
 
+52 # Lorik 05.02.2016, 01:15
Боже, зглянься на нас! Дай розуму, от тільки не знаю кому - тим дебілам, які так понівечили людську роботу, старання для них же, ідіотів чи отим, хто сидить в міністерських кріслах і придумує різного роду забави, як от реформування міліції, себто поліції, залишивши на район дві з половиною людини, тобто поліціянта?! Чи вже нам дай розуму, щоб змогли придумати щось дієве проти цих прид-урочних, бо інакшого, аніж брати автомат до рук і йти стріляти, нічого не придумується?! До чого ми йдем? Якщо вже немає де подіти дурну силу, то йдіть у військкомат, а звідти - добровольцем на схід - рити окопи, бліндажі. Як не з церкві "свічку поставлять", то парківку розвалять - всі ратні подвиги нашої "золотої" чи "янтарної" молоді. Після подій в Зеленому спілкувалася з учасниками бойових дій, справжніми Героями. Вони з жахом слухали мою розповідь про святотатство в Храмі. І ось що мені один із них відповів: " Так я хочу, щоб ця війна скоріше закінчилась. але після такаго хочеться, щоб такі попали туди і відчули на собі весь той жах, то , може, такого б не було". А вчора ввечері якийсь "шума-х-е-р" чи скорочено три останні букви з цього слова вправлявся на "мерсі" з розгону виїхати на східці до "Рікоса" і це йому вдалося, дівчата ледь встигли відскочити до дверей магазину, а другий просто ревів двигуном, напевне щоб "всі боялись і не насміхались". Це не були місцеві, тобто володимирецькі хлопці, а "гастролери" з сусідніх сіл, приїхали "повийожуватися ". Перейти дорогу чи з боку пошти чи будинку культури - це, як у війну, залишитися живим. Боже,поглянь на нас!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 05.02.2016, 08:49
:-)
Відповісти
 
 
+37 # Гість 05.02.2016, 09:01
Lorik,Тут потрібно кардинальні міри,відрізати одну дебільну голову,настроми ти на палю і виставити на загальний огляд.Чінгісхан так усмиряв цілі народи. Ще й як допомагало!
Після сказаного: :-)
Відповісти
 
 
+48 # 8888 05.02.2016, 08:28
І знову надійшла неприємна звістка про те,що трагічно загинула людина з великої букви-Гудзь Ілля Дмитрович!!зовс ім нещодавно він писав про безлад в центрі,також хотів чимсь допомогти в розбудові нашого містечка!!!Спів чуваємо.
Відповісти
 
 
+23 # Dr.Haus 07.02.2016, 12:39
Так,трагедія якої могло не статись!Чому я так кажу?А тому,що під час наїзду на Іллю Дмитровича а це близько 19:00 по вул.Вишневій(як і по всій центральній частині міста) не працював ЖОДЕН з фонарів вуличного освітлення і це (повторюсь)о 19:00.Я звісно не виправдовую п'яних ментів за кермом,але все одно виникає питання до Осмоловича: Совість не мучить?.
Відповісти
 
 
+12 # hope 07.02.2016, 14:28
А чого всі скидають весь бруд на владу? А хто їх вибирав? Люди! Якщо привикли жити в лайні, то в лайні і будете! Чого молодь не ходила на вибори? Все вирішила кучка колишніх комуняк які крім лайняного життя нічого не бачили! А молодь де була (всі добре знають де вони були)?! Виніть себе! А Осмолович за скільки років нічого толкового не зробив, то чого його було вибирати!!!??? Кожен народ заслуговує на ту владу, яку має!!! Міняйтеся, я вас прошу!
Відповісти
 
 
+17 # гість 07.02.2016, 23:40
Ми їх вибирали і ми в праві вимагати конкретних дій від влади.На сьогодні питання номер 1 для влади наведення порядку в райцентрі.Не буде зроблено тоді треба наводити порядок у владі(дрином по ребрам).
Відповісти
 
 
+11 # Siegfried 08.02.2016, 07:41
Тепер модно у високих кабінетах відмазуватися словами, типу:" Що ви все владу звинувачуєте? А де ваша громадянська позиція? Громада має вирішувати свої проблеми, згуртувавшись у.... (загони, спілки, комітети і т.п. ) а ми вам посприяємо...якось".
Якщо, (цензура)ь, людям одного разу накипить і вони згуртуються - зайдуть в кабінети до (видалено модератором і забаняно на(цензура)), то їм буде (ЦЕНЗУРА-МОДЕРА ТОР-БАНя)). І на площі як "почнуть наводити порядок" - буде гражданська война серед купи (цензура)на.
Відповісти
 
 
+6 # гість 07.02.2016, 17:06
Ти дебіл,при чому тут фонарь до синього бичка за кермом.На владу бруд ніхто не скидає,це обовязок влади забезбечити право на життя.Не можете це зробити в кабінетах виходьте на вулицю і забезпечуйте в ручному режимі,а ні валіть на[ЦЕНЗУРА]!!!П ять років люди пишуть одне і теж,положити кінець безчинствам губошльопів!!!
Відповісти
 
 
+17 # гість 07.02.2016, 17:34
Яка різниця завалять тебе при фонарі чи без його.Повторююсь проблема в бицюганах,а не фонарях!Перекри вати вїзди до Володимирця в нічний час,хай газують в своїх батьків під вікнами в аулах непотріб закінчена!!!
Відповісти
 
 
+2 # Dr.Haus 07.02.2016, 20:44
Для"не"[ЦЕНЗУРА ]а:в темну пору доби, силует людини в темному одязі, бичку видніший.
Відповісти
 
 
+28 # Гість 05.02.2016, 12:54
Ніхто зараз не наказує за хуліганку, ще трохи і "гомо габіліси" будуть за кримінальними статтями вчиняти правопорушення! !! Посадити 5-10 чоловік в Іванчі, там їм швидко "вуха поопускають"...
Відповісти
 
 
+37 # Гість 05.02.2016, 13:50
Уродство "ВоронкІвськЄ"! !!!Як можна родитися таким виродком,щоб робити такі речі?А "мЄнти"-х у д о б а,що вони роблять???Так боляче дивитьсь на такі речі :cry: Понівечити людську роботу і спокійно спати :oops:
Відповісти
 
 
+40 # гість 05.02.2016, 22:37
Влада імпотентів!!!!! Скоро габіліси(бицюга ни недороблені)
вас в адміністрації раком будуть ставити,робіть вигляд далі що все гуд,після 18 години по хліб сходити питання життя і смерті.Чим не Донбас?
Відповісти
 
 
+18 # Сталін 06.02.2016, 13:38
Розстрелять!!!
Відповісти
 
 
+9 # hope 07.02.2016, 14:30
Адмін забаньте, цей кусок лайна! Чи ви не чули про заборону комунізму? Може мені Гітлером назватися!?
Відповісти
 
 
0 # istoruk19 08.02.2016, 23:07
Шановний і я теж не в захваті від політики Сталіна, проте він і половини не зробив того, що йому приписали, перечитайте історію, вона то змінилась, як і погляди істориків на діяльність Сталіна.
І ще, свободу слова і думки ще ніхто не відміняв, і Конституція ще не переписана.
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 09.02.2016, 08:04
Перечитати історію? А під чиїм авторством? :-) Назвіть мені такого правильного. От ви напишете що сокира - це хороший засіб для рубання дров і теслярства, а я про те, що сокира - вбивця. А ще хтось про те, що не вбивця, а лише інструмент вбивства в руках злочинця.
А щодо ніка "СТАЛІН", то хай буде
Відповісти
 
 
-1 # istoruk19 10.02.2016, 13:38
Кожна книга - це думка автора + уривки з іншої книги + трохи документів. Хочете правди, так шукайте першоджерела (документи в архівах) тільки таким чином Ви зможете дійсно оцінити ту чи іншу подію. Крім того, якщо немаєте доступу до архівів, то можна піти іншим шляхом - опрацювавши декілька фахових книг (не підручників, а монографій) стосовно якоїсь події, і зробити для себе висновок.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.02.2016, 15:34
:-) :-) е видео камери найкращий вихид
Відповісти
 
 
+32 # hope 06.02.2016, 20:06
Не потрібно дебілам краси, дай їм мерса, янтар і шалаву. Всі ви здохнете, як довбані пси. І розцвітне моя Україна :-)
Відповісти
 
 
+30 # гість 07.02.2016, 10:51
Питання до влади.В чому проблема з закриттям руху через площу в нічний час(володимирча ни залюбки пішком пройдуться, бичкам буде як серпом по яйцях).Представ ники влади групами проводять кожен день патрулювання з депутатами місцевого рівня.В порядку є суть влади,совати мошондєри в кабінетах то не є влада,а імітація влади.Бо мєнти я так розумію перейшли всім складом по ту сторону цивілізованого світу!
Відповісти
 
 
+24 # hope 07.02.2016, 14:36
В Кузні зробили загони самооборони. А в нас чого не зроблять? Правильно, вночі бурштин копають і влада також, хто буде екскаватору вказувати де рити?
Відповісти
 
 
0 # xosяin 15.02.2016, 11:13
Ось про те, як місто Кузнецовськ САМЕ дбає про свою безпеку http://34400.net/news/kuznecovsk_stane_bezpechnim_mistom/2016-02-12-3540
Відповісти
 
 
+17 # Гість 07.02.2016, 18:35
Проект паркової зони дуже гарний. І сам парк, з парковою зоною-окраса районного центру. Біля кожного місця цілодобово не поставиш поліції. Причина в нас.В поколінні втрачених надій. На чому виховувалось це покоління? На рекеті,розвалу, рейдерстві, культу грошей,на незрозумілій судовій системі, про що завжди повідомлялось у ЗМІ. Все можна купити. Виховала це покоління вулиця,суспільс тво ,сім'я . Л.М. Кравчук сказав " Маємо те , що маємо". Культ грошей поміняв цінності. На Схід ,захищати незалежність? Вони не підуть. Там війна. А тут красиве, спокійне життя. Слава Україні! Слава воїнам АТО!
Відповісти
 
 
+11 # гість 08.02.2016, 15:33
Сто разів вже чув причина в нас,причина в нас.Ні причина якраз-то в зальотних биках!!!
Відповісти
 
 
+9 # Гість 09.02.2016, 15:55
Тільки поганий господар дозволяє гадити у "бичкам" у своєму дворі. А хороший заганяє їх у стійло. Проблема таки в нас.
Відповісти
 
 
+3 # гість 09.02.2016, 23:17
Хороший господар проблемну худобу жене на бойню.Але ж у нас....!
Відповісти
 
 
+7 # Гість 09.02.2016, 09:19
А де новини на сайті?!?! Вже тиждень нічого не чіпляєте.Спите, чи що?!?! :P
Відповісти
 
 
+16 # Гість 09.02.2016, 10:27
М'ялик на курорті, нема про що писати. :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 09.02.2016, 13:43
100% :lol: Казали в Анталії.
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 10.02.2016, 15:23
Не спали, а до М'ялика їздили за вказівками! Але мабуть по дорозі Яніцький перепинив і дав інші ЦУ (судячи з його великої кількості його фото і коментарів під приїздом президента) :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 14.02.2016, 12:02
Шуму багато - запитання одне!
Олександр Григорович, Ви заяву в полiцiю подавали про умисне пошкодження майна та нанесення збиткiв на суму хххх грн.?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 87 гостей на сайті