Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєЧи відремонтують дороги Володимиреччини?

Чи відремонтують дороги Володимиреччини?

( 4 Votes )

Депутати облради П. Павлишин, П. Вакуліч та В. Бондаренко направили звернення голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову  щодо ремонту доріг у 2015 році.

Через незадовільний (місцями аварійний) стан автомобільної дороги Володимирець – Антонівка, яка з’єднує райцентр з обласним центром, автоперевізники відмовляються від маршрутів. Так, зворотній рейс маршруту Кузнецовськ – Тернопіль (ч/з Володимирець) вже не функціонує з 16 грудня 2014 р.

 Частина автомобільної дороги, яка з’єднує м. Кузнецовськ з обласним центром (вул. Залізнична в Рафалівці) потребує невідкладного ремонту. Перелік проблемних доріг можна продовжити (не дороги, а напрямки до Білого озера, сіл Озерці, Мульчиці, Степангород, Бишляк, Біле). Причина відома – нестача коштів.

Депутати пропонують організувати комісійне обстеження проблемних доріг та сформувати проранжований обласний перелік капітального і поточного ремонту доріг у 2015 році та забезпечити його виконання. А про хід реалізації депутатського запиту просять інформувати жителів Володимирецького району та м. Кузнецовськ через місцеві ЗМІ.

Вл.інф

 

Коментарі   

 
+14 # Гість 07.02.2015, 10:32
Ото стараються! Десь точкоюЖ відчувають, що скоро будуть вибори! Так ви ж пане Вакуліч були практично керівником району 20 років і дорогу не зробили (в мирний час) а зараз війна де взяти гроші на ваші піар-звернення
Відповісти
 
 
+6 # anna1173 12.02.2015, 21:12
Згадали, що вони депутати...
Відповісти
 
 
+12 # Гість 09.02.2015, 08:46
А з маршрутом Тернопіль-Кузне цовськ так взагалі цирк. В Тернополі на автовокзалі купую білет до Володимирця, при посадці в автобус водій каже "ми на Володимирець не їдемо" вертає 10грн., далі в Рівному чекаємо 40 хвилин і вже їдемо маршрутом Рівне-Кузнецовс ьк через Суховолю. Скажіть будь-ласка пани депутати, даїшники, укртрансінспекц ія, чи можна перевізнику міняти маршрут???? І коли скінчиться цей цирк????
Відповісти
 
 
+15 # Гість 09.02.2015, 09:04
Ця "славнозвісна" трійка із регіоналів (там ще і Ткачук неофіційно) вже отримали команду зверху вилазити. Як були при владі - дорогу не зробили коли вона ще було сяк-так, а зараз уже герої. Так і надіються, що путін тут буде. Довгобуд у Володимирці вже організували, що людям немає де і обстежитись. Так і тут надіються. Про війну не думають, вона не для них. Автомата в руки і на фронт за гріхи. П ята колона, що скажеш...
Відповісти
 
 
+8 # Гість 11.02.2015, 10:30
А що,туалет на автовокзалі відремонтували, як обіцяли рік тому,то тепер вже так само за дороги взялися.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 12.02.2015, 13:59
Шановні депутати, а чи за адресою Ви звернулись?
Власником вказаних доріг є Укравтодор (Облавтодор, РайДД).
А комісійні обстеження вулично-дорожно ї мережі мають проводитись весною та восени. По результатам обстежень направляються інформації до прокуратури, в органи влади власнткам доріг і т.п.

Крім того всі хто заїхав на АЗС і заправив транспортний засіб сплачує за ремонт доріг.
Де наші гроші?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 98 гостей на сайті