Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєЧому не ходять автобуси на Хиночі?

Чому не ходять автобуси на Хиночі?

( 14 Votes )

Популяризуємо "зелений туризм" - добре. Пропагуємо здоровий спосіб життя - чудово! Але зауважу, що те і інше напряму пов'язане з мандрами, пересуваннями, власне з транспортним сполученням. Що діється у нас з транспортним сполученням останнім часом? Куди поділись рейси в північному напрямку: на Степангород, Бишляк, Малі Телковичі? Чим добратися людям туди і звідти ? Хто з ким "побив горшки" і куди тепер веде дорога, де нема громадського транспорту?

За дорогу, її стан, - це окремі питання, які апріорі стали риторичними. Відповідь на питання про "транспортний колапс" хочу отримати не тільки я, принаймні два десятки людей, які щодня мають чимось добиратись на роботу і додому, а також всі інші жителі північних сіл, які не можуть вирішити свої питання в районних структурах та, врешті, в сфері послуг.

Коментарі   

+16 # Людмила 16.01.2014, 15:49
Днями Хиноцьким сільським головою було направлене клопотання на ім'я голови райдержадмініст рації про вирішення проблеми руху громадського транспорту Володимирець-Ст епангород-Волод имирець. Вже ж цікаво почути\побачити результат.
Відповісти

-13 # Гість 17.01.2014, 12:32
Голову із Хиноч вибрала громада.От хай і підніме свою громаду на ремонт дороги яка до речі і належить громаді.Також можна за кошти громади,або власні, купити автобуса, відповідно зареєструвати його,скласти графік руху і цим вирішити питання ГРОМАДСЬКОГО транспорту та надходжень до бюджету громади с.Хиночі.Ідея не моя,але підкажу звідки можна ще почерпнути багато хороших ідей.На столі голови із Хиноч лежитьЗакон Украіни "Про місцеве самоврядування" .Це звідти.Просто потрібно його прочитати і працювати,тоді і буде результат.А писати клопотання на папері купленому за дотаційні кошти , влаштовувати концерти це не вихід.Прорстий приклад - соьгодні вночі несподівано випав сніг,хто проснувся раненько, відкинув його і має результат, а хто не відкинув то так і буде.
Відповісти

+5 # Гість 17.01.2014, 15:25
Feci quod potui, faciant meliora potentes ;-)
Відповісти

-5 # Гість 17.01.2014, 16:13
Дивлячись на те, як відреагували на мій коментар, бачу, як працювати не хотіли, так і не хочуть.Нічого, попадете в Європу німець Вас працювати навчить.А поки повторіть історію,щоб це не було для Вас несподіванкою.
А тепер запитання до того грамотія що не по нашому пише. :lol: А що Ви вже зробили?Підкажі ть.Бажано на тій самій мові на якій Ви вже почали коментувати.Я зрозумію. ;-)
Відповісти

+5 # Гість 20.01.2014, 12:01
афоризм:Розумни й відстоює правильну точку зору, впертий - свою, дурень - ту про яку йому сказали, що вона правильна, кар'єрист - точку зору начальства, хитрун - вже сказав дурневі яка точка зору правильна, негідник - записує, щоб доповісти кому треба, а мудрий просто мовчить.
Відповісти

0 # Гість 20.01.2014, 13:37
Хілософ! :lol:
Відповісти

+2 # Lavr 17.01.2014, 18:42
І що ж Ви саме зробили?
Відповісти

-7 # Гість 20.01.2014, 08:55
Лавр,бачу Ви теж відноситеся до тих хто жде коли прийде добрий дядько і побудує дорогу.А скажіть,це Ви мабуть не по нашому пишете, як гість?Щось почерк знайомий,та й відреагували дуже швидко!А тепер що я зробив.В перший же день коли випав несподівано сніг я із нього побудував снігову бабу,щоб хоть якось підтримати клопотання про яке згадувалося. Feci quod potui, faciant meliora potentes
Відповісти

+2 # Lavr 20.01.2014, 11:30
Питання від 18.42 відносилось не до Вас, а до того латинника від 15.25. Просто Ваш комент пізніше з*явився на сайті, а свій я поставив зразу як написав.
Відповісти

+4 # Гість 20.01.2014, 11:51
Лавр,вибачте мене,ЗАС(цензуР А)НЦЯ. Більше не буду.Помилився. Про добру людину таке подумав.Але ж правда, що дорогу на Хиночі будували в свій час наші земляки,а не Дух Святий.На колінах вложували бруківку камінець до камінця який возили з Полицького кар'єру.Надіяли ся тільки на себе і на той час будували добротні дороги.Тому що якщо і бруківку добре вложити то і дорога буде добра.І ніякі бригади з Рівного чи з Києва сюди не іхали.Робили самі і для себе,якісно і надійно.А тепер тільки появилася куча таких що можуть щось розвалити чи розбити.
Відповісти

+5 # Гість 17.01.2014, 15:43
Це такий ""розумний"" певно представник влади???
Відповісти

-6 # Гість 20.01.2014, 08:58
На жаль ні, не представник.Але дуже розумний. :lol:
Відповісти

+28 # fcolimp 16.01.2014, 22:10
Люди району, "вони"дорогу до райцентру не можуть поремонтувати від "варшавки", влада називаєтьмя, вже навіть підприємців трусили на це! А кожен день з району, одна помпа "дає" 600$ на гору, от так і живемо, комусь "вершки", а комусь....
Відповісти

+15 # Гість 17.01.2014, 09:43
так з помп йде в певну кишеню :)),а хто ж своїм буде ділитися! Це лиш з мужика деруть три шкури. Цікаво,з якою метою нач.міліції змінили? Лазутко набрався чи мо'порядок хочуть навести?
Відповісти

+14 # Гість 17.01.2014, 10:05
дорожня ""байда" тагнеться вже багато років http://lawua.info/jurdata/dir166/dk166514.htm
Відповісти

+8 # Сергій СКІБЧИК 17.01.2014, 11:32
Да, серйозна бомаженція... Тільки от не пригадаю, чим усе закінчилося?
Відповісти

+9 # Гість 17.01.2014, 12:41
:lol: а чим у нас все закінчується зазвичай? "...а віз і досі там..." ;-) :-* :o :roll:
Відповісти

+21 # Гість 16.01.2014, 23:09
Ось шановні дивіться! ПОЛЯКИ, пропунували нашим ренонтникам наших "зачовганих доріг", зробити дорогу до Білого Озера,а у відподідь що: кукіш!!!!!!А чому? Ось вам і мораль: хто віддасть кусок якоїсь дороги на якій вони мільйони зривають,і для чого вони там будуть сидіти, якщо поляки будуть дороги робити?????
Відповісти

+17 # Гість 17.01.2014, 09:31
Бачили,як перед приїздом Берташа лапили ямки? А що йому-машина джип-джип,вікна чорні,дорогу один раз треба буде потерпіти...Цік аво,чи склалися враження про дорогу тоді,коли в Воронки до дівчинки їздили...В Зеленому щебеню великого посипали,-грузо вим і так байдуже,а легковим днище чухати. Зате мабуть звіт по фінансах на ремонт дороги неабиякий!!!
:-x
Відповісти

+12 # Гість 17.01.2014, 09:46
шановна дорогоремонтна фірмо! Ось Вам рецепт ремонту дороги! дотримуйтесь його,бо знов буде "Блин комом"!!
http://www.steps.ru/article/yamochnyy_remont_dorogi_traditsionnye_i_novye_metody/
Відповісти

+8 # Гість 17.01.2014, 09:49
http://www.rv.gov.ua/sitenew/volodymyretsk/ua/publication/content/9899.htm
Відповісти

+12 # Siegfried 17.01.2014, 10:48
ну що ви тикаєте цими розпорядженнями ? Хіба не зрозуміло, що це перелік того, на що списати кошти. А Вам тут дорогу якісну подавай!
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 68 гостей на сайті