Авторизація

HomeНевидумані історіїЖитіє наше...Індичка упіймала … яструба

Індичка упіймала … яструба

( 4 Votes )

На території Антонівської сільської ради є невелике поселення. Воно називається Будіща. Сьогодні це – цивілізоване сучасне село із новими ошатними будинками, комунікаціями, селянськими дворами, живністю.

У господі Михайла Федоровича і Марії Василівни Тарасюків – велике господарство. Дружина Марія Василівна закохана у птицю. Тут і кури, і качки, і різні бройлери та індики. Розповідає Михайло Тарасюк:

– Оце в нас трапилася чудасія, не повірите! Занадився до наших курей шулячок. І весь час прилітає, як нас немає на подвір’ї. А різної птиці у нас багато, є з чого вибрати.

Оце прилетів той шуляк недавно знову, і з ним у двобій вступила … індичка. Вона індичат погодувала, але й досі їх захищає.

Скільки билися між собою мати-індичка і хижак – не скажу. Моя Марія почула ґвалт на  городі і поспішила туди. Коли дивиться, наша індичка впіймала нападника і тримає під своїм крилом.

Так вона його держала в полоні  до приходу людей. Шулячок виявився молодим яструбом. З гарним темним і сизим оперенням, міцними кігтями і до без тями сміливий. Нашу індичку він також добряче порвав. Але ми її залишили в хазяйстві, тепер підліковуємо.

Марія Василівна із сусідським хлопцем Дімою Дуляницьким хижака зв’язали. Хлопці із ним по фотографувалися і повезли у село, в Антонівку.

А наша індичка тепер – героїня. Собаки так не захищають рідну територію, як вона. Материнський інстинкт завжди кличе на подвиг і самопожертву…

Г. Штерн 

Коментарі   

+8 # Гість 14.11.2013, 10:58
На тому кутку як у Бермудському трикутнику,то бичок втече,то кіт загавкає,а тепер оно індючка дала транди шулячку.Але Бог з ними.Інтєресує мене следующе
,а шо було далі,ну з "молодим яструбом,з гарним темним і сизим оперенням і до без тями сміливим" коли його зв"язали і повезли в Антоновку.Да й про бичка Ви ранше не казали ,зловили його,чи не зловили.А народ інтересуєтся і хвилюється.Пиши те усє до конця- зловили бичка чи нє,завезли в Сарни,чи здали заготовітелям,я кій виход в чистій вазі і главне- по скількі, тоді все ясно нам буде.Ну і про шулячка так само.
Відповісти

+3 # Siegfried 14.11.2013, 11:54
:D За такий коментар гостю Браво! Бравіссімо! :lol: Сміявся до сліз.
Відповісти

+2 # xosяin 19.12.2013, 10:08
Справді весело...
З Миколаєм, Новим раком та Різдвом Христовим!
Відповісти

+2 # Гість 19.12.2013, 10:28
Щиро дякую! Всіх дописувачів також вітаю зі святом! Всього вам найкращого в житті і бажаю всім конверта з миколайчиком під подушку.А що,сподобалося? Мені самому подобається,і чим далі тим більше.Такий талант пропадає!Стільк и не реалізованих можливостей!Пра вда відповіді на мій коментар так і не дали ;-)Ну, про бичка і шулячка :lol:
Відповісти

+1 # Siegfried 20.12.2013, 11:54
Зареєструйтесь, будьласка. Якось назвіть себеВІРТУАЛЬНО. Так буде цікавіше спілкуватися. До зустрічі на ПОЛІССЯ НЕТ !!
Відповісти

+1 # Гість 20.12.2013, 12:54
Ні,Зікфрід,не хочу реєструватися по тій простій пичині що у Вас тут такі баталіі розгорнулися що аж дух перехоплює.Але я з цікавістю знайомлюся з усіма шедеврами думки які тут у нас з'являються і можу запропонувати свою підтримку Вам в коментуванні тоі чи іншоі подіі.На сайті і так тусується купа зареєстрованих достойників.Тим більше що зареєстрований xosяin повинен завжди стіл накривати,а Гіст і так може припертися :lol: Поки що побуду гостем.До зустрічі!Весели х свят!
Відповісти

+2 # Гість 14.11.2013, 12:20
А Ви завжди до мене позитивно відноситеся за що Вам дякую, Зікфрід.Це мабуть тому що я деколи коментую ваші коментарі по нашому, по німецькі. :lol:п
Пам"ятаєте моі слова з натяком.Але це мій не найсмішніший коментар,все ще в майбутньму.Нашу тьотю Галю люблять як нашу міліцію(це я судю по кількості переглядів іі статей).Здоров" я ій та наснаги в іі творчості.А ми вже якось прокоментуємо.
Відповісти

0 # Siegfried 14.11.2013, 19:20
Знаєте, колись Достоєвський, (той шо доставав багато всього :-) )казав:"Чем человек умнее и добрее, тем он больше замечает добра в людях" А молодий православний віруючий інакше не може. Це я не хвалюся, а ставлю перед собою ціль, бо в мені живе маленький негідник, якого постійно потрібно подавляти любов"ю і добрими помислами.
Відповісти

+1 # Siegfried 14.11.2013, 19:24
Тепер думка на рахунок позитиву і гумору. Позитива без гумору не буває. Але не потрібно плутати гумор з блюзнірством і сміхотворством, тобто насмєшками. А в цій сфері іноді важко знайти правильну межу.
Відповісти

0 # Гість 15.11.2013, 09:21
Ага,согласен!В наш час і Достоєвський!Ві дірвіться від монітора і гляньте в вікно,зараз 2013 рік,вийдіть на вулицю і запитайте першого перехожого що йому дістав цей пан.І може один із десяти згадає що діставав він йому мізки ще в школі. Все - шукаємо правильну межу.
Відповісти

0 # Гість 15.11.2013, 10:17
Достоєвський мізки не діставав. Просто дітлахам хотілося казочки, а їх примушували читати по навчальній програмі. Не вміли зацікавити. Не вчили думати, досліджувати, а вдовблювали, вбивали в мізки чужі думки, погляди. Тому й відбивали всяке зацікавлення, викликали спротив. Ха-ха-ха, от якби забороняли читати Шевченка, Достоєвського, Чехова, Тичину, була б реакція прямопропорційн а.
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 149 гостей на сайті