Святковий переполох, або «Рецепт позитиву по-хиноцьки» (оновлено)

( 1 Vote )
Такого фестивального гармидеру в Хиночах в один рік ще не було: відгомін «Бурштинового шляху» ще не затих, а традиційний сільський фестиваль «Козацька слава мого краю», який вже 21 раз проходив 13-14 жовтня, на Покрову, змусив не один тиждень працювати активістів та кілька днів напередодні готуватись усіх господиням. Розмах був неабиякий, бо вирішили святкувати два дні: неділю і понеділок.

Святкова програма «Від серця до серця» зібрала в сільському будинку культури більше трьохсот глядачів. Справжній весільний коровай із «шишками» за старовинним рецептом від Вікторії Мартишевської, оспіваний «Надвечір'ям», спробували запрошені та всі гості свята. Традиційно номінантів вітали музичними номерами місцеві аматори; по-сусідськи щирі слова линули від сільських голів із Білого та Степангорода, від малотелковицького фольклорного колективу «Берізка» і спонсорів. А Микола Жогло розважав усіх гумором та запальною «народною дискотекою». Словом, перший день сільського свята закінчився аж… під ранок другого дня!

У понеділок зранку всі стежки-доріжки вели до Свято-Покровського храму, де святкове богослужіння провели 11 священників з усього району. Божественні піснеспіви двох церковних хорів звучали на всю округу, а прихожан стіни просторої церкви не вміщали.

 Барвистий мурашник у центрі села завирував пополудні, бо «Козацькі забави» завертіли-закрутили голови і дітям, і дорослим. Містечко атракціонів перевірило сотні хиночан та гостей на спроможність стати космонавтом. Отаман козачат Володимиреччини Михайло «Босий» (Пікторов) прийняв присягу від молодого поповнення, а далі всією козацькою ватагою випробували дітлахів і дорослих на спритність, силу і… хитрість. І не одна гарбузова голова злетіла з палиці від дерев’яних шаблюк хлопчаків! Найкращі отримали сувеніри та гостинці від РЦСССМ, сільської ради та отамана «Босого». П’ятиметровий стовп із сувенірами був успішно «взятий» хиноцькими, степангородськими та трипутенськими козаками, які перед тим ще й у влучній стрільбі змагались. Ярмарок виробів з бісеру, випічки від юних майстринь села, сувенірної продукції, вишиванок та смаколиків від підприємців заворожувала очі і смаки, а музичний супровід від СБК «глашатаєм» закликав приєднатися до веселої громади. Святковий вечір відпочинку успішно завершив фестиваль… знов під ранок.

 Отак непомітно, у святковому коловороті пролетіло дві доби чергового сільського фестивалю. А якби увесь отриманий позитив генерувати в електрику, то, однозначно, всі Хиночі до наступної Покрови мали б безкоштовне вуличне освітлення від заходу до сходу сонця!

 

сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
"Надвечір’я "
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
"Берізка" с. М. Телковичі
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
ведучі свята Микола Шеліган,Любов Сергійчук
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
ярмарка юних господарок(вже майже все продано!)
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
розваги від "Босого"
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
розваги дітвори
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
Дітям весело
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
 
сільський фестиваль «Козацька слава мого краю» в Хиночах
 

Людмила Босик

Фото Віталія Босика 

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 16.10.2013, 13:27
Ну пані Людмила,ну молодець!Ніяк не заспокоіться.То в неі фестиваль, то концерт,то телебачення.І требаж бути такою непосидючою!Сьо годні приіхав до дому,заходжу на сайт, і перше що бачу це згадка про Хиночі.А про безкоштовне вуличне освітлення, то Ви насправді? З повагою до всіх, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Друзі всім привіт,хто радий чути мене озовіться.Лорік ,чому мовчиш,ти що з коми не можеш вийти після дня народження? :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Людмила 17.10.2013, 09:27
Добридень. Та не мої там заслуги :)... Я там так,"на підхваті" :). А загалом громада активна,головне організувати і дати напрям діяльності. Обидва дні були надзвичайно позитивні в емоціях:концерт хороший,теплі слова,щирі емоції,масові гуляння в понеділок стільки реготу і адреналіну всім залили,що й справді науковцям варто подумати над генератором емоцій!Зі світлом ,як і у всіх часті проблеми: реле ломається,освіт лено не все село,то чому б і не отримати його в безкоштовне користування отаким-от чином ;))) ?
ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ- давайте вже знайомитись,чи що?Все шифруєтесь.... :(
Відповісти
 
 
+4 # Людмила 17.10.2013, 09:48
До речі, я вже (за Вашою порадою) спробувала себе в ..."сольній кар'єрі"... на гастролях по ближніх селах. ;)
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 16.10.2013, 16:57
Вітаємо Веселого Ктоа Васю з поверненням! Як там крива стіна, підперли?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.10.2013, 08:10
Все ОК!Підпер так, що до весни хватить!Частину осені та всю зиму буду з Вами,так що радійте.P.S.Дяк ую вам доузі що інколи згадували мою скромну персону(всього 8 разів),особлива подяка за "місцевого Васю" (не сподівався).А зараз перегляну всі сторінки щоб щось пожувати.Хosяin Вам ставлю +1(звичайно авансом).
Відповісти
 
 
+5 # Гість 17.10.2013, 09:56
Та ми знайомі!Бачимос я майже кожен день і інколи навіть вітаємося.Правд а зараз перерва була два з половиною місяці.Але тепер мене можна буде побачити кожен день в "Сторяку".Я там друзів пивом пригощаю,поки гроші не скінчаться. Так що поспішіть,а то як скінчаться ті еквіваленти оцінки пива то прийдеться Вам мене пригощати,а я такий що не відмовлюся.З повагою до васіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Ось так!
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 17.10.2013, 14:27
Та я допетрала,що в реалі ми таки знайомі,але шепніть при зустрічі "Привіт від Кота Васі" :).Хіба шкода? ;)
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 17.10.2013, 14:27
до речі: я і пиво-несумісні
Відповісти
 
 
+2 # Lavr 17.10.2013, 14:02
Дуже добре, що нарешті фотознімки стали підписувати! Так тримати!
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 17.10.2013, 14:31
то це ж автор і підписав ;)
Відповісти
 
 
+3 # Lavr 17.10.2013, 15:04
Хто підписував - для читачів не так і важливо. Раніше не підписували і нічого не можна було вияснити.
Відповісти
 
 
+3 # Administrator 17.10.2013, 15:21
На жаль, далеко не завжди вдається підписувати фото до матеріалів.
Це все ж таки прерогатива автора.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 17.10.2013, 15:21
Lavr,а що Ви хотіли вияснити? Як гра називається,в яку дітки граються?Чи може хто то босий стоіть?з повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Босий то Міша,а як гра називається я і сам не знаю. :lol:
Відповісти
 
 
-1 # Lavr 17.10.2013, 17:38
Вася, не прикидуйся.
Відповісти
 
 
+6 # Lorik 17.10.2013, 23:32
Вітаю з поверненням на історичну батьківщину Веселого Кота Васю! Привіт!!!!Як жилося тобі без нас? сумував чи за фонтанами не було часу( це тобі за кому ;-) )?як київські дівки? коли йти на безкоштовне пиво? але щось я бридую тим "стояком", там пісяють прямо на порозі, фу, можна випадково як не в .., то в партію, або закуска вирішила подивитись хто пригощає, одним словом ФУУУ. так що я туди не ходок.... :-)
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.10.2013, 07:58
loric!Привіт!!! !!Ти!Не вірю своім очам!А я вже думав де ти поділася, от і придумав серйозну версію про кому.Фонтани і дівки відпали,були речі більш серйозні.А за Стояк сама бачиш,Людка пристала,то я й надумав щоб ій було поближче. а вона як і я пиво з горілкою не мішає. :lol: Між іншим ми теж знайомі.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.А що, ти бачила сама як там пісяють на порозі?
Відповісти
 
 
+2 # Людмила 18.10.2013, 15:32
Респект і уважуха такому самовпевненому ВЕСЕЛОМУ КОТУ ВАСІ! Але я незнаю,що і де таке "Стояк" -це 1,не приставала точно-це 2,і ...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.10.2013, 08:02
Lavr,сам ти Вася!З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S. :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 21.10.2013, 08:31
Вчора о 12_00 стою в любих нашому серцю Воронках та й думаю в Телковичі до друзів податися,а потім повернутися на футбол,бо там завжди цікаво.Раптом автомобіль і за кермом шановна пані.Ну думаю на кінец шепну тихенько:"Це я ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ!"P.S.Не зупинилася...Не підвезла... :sad:
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 22.10.2013, 10:28
Прошу вибачення,бо на подорожніх, по сторонам я не заглядаюсь,біль ше за кермом подобається природою насолоджуватись .... А я б в Телковичі і підвезла,бо туди і прямувала.... Чого ж не гукнув?????
А Ви все більше інтригуєте своєю персоною "нон-грата" :)
Відповісти
 
 
+4 # Гість 22.10.2013, 11:47
Добре.Я великодушно вибачаю.Що тут інтригувати ,я завжди в дорозі і завжди на очах.То я так, щоб розмову підтримати.А я гукав,всі Воронки збіглися.З повагою до ВАС ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Lorik десь поділася,а мені без неі скучно,от і теревеню та відбираю Ваш час. :-)
Відповісти
 
 
+3 # Lorik 22.10.2013, 20:24
Доброго вечора, друже Веселий Кіт Вася! Я тут, на місці, правда, на кухні, печу кексика, а в перервах читаю коменти. В нас появився серйозний конкурент, він заполонив весь простір на сайті,це - тигр!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.10.2013, 08:06
Lorik,привіт!Не хвилюйся,Тига я беру на себе,забіжу якось до нього і переговоримо,ме ні здається, він наш пацан.Краще розкажи щось про кексика,з чим він,як збираєшся мені його передати і коротенько ще щось про себе.В мене все гаразд,ось скину тобі коментар і вперед.Мене ждуть великі діла,правда в невеликому селі під назвою Маюничі.З ПОВАГОЮ ДО ТЕБЕ ОСОБИСТО ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Не пропадай,заходь (на сайт) :roll:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 51 гостей на сайті