Календар матчів на І коло чемпіонату 2013

( 6 Votes )

Учасники I Ліга:

1. МФК «Володимирець 2. «Стир» Заболоття 3. «Сокіл» Любахи 4. «Моноліт» Кузнецовськ 5. «Полісся» Полиці 6. «Горинь» В.Цепцевичі 7. «Стир» Сопачів 8. «Промінь» Каноничі 9. «Стир» В.Телковичі 10. ФК «Юність» Кідри 11. «Олімп» Жовкині 12. ФК «Рафалівка»

 

 

 

 I тур    21.04.(неділя)                                                   II тур 28.04 (неділя)

1.Любахи-МФК  24.04 (середа)                                      7.Любахи-Сопачів

2.Цепцевичі-Жовкині   19.04 (пятниця)                         8. Рафалівка-Каноничі

3.Моноліт-Заболоття                                                      9.Полиці-Кідри

4.Телковичі-Полиці                                                        10.Заболоття-Телковичі

5.Кідри-Рафалівка                                                          11.Жовкині-Моноліт

6.Каноничі-Сопачів                                                         12.МФК-Цепцевичі   2.05 або 7.05

 

III тур 9.05 (четвер)                                                      IV тур   19.05 ( неділя)

13.Цепцевичі-Любахи                                                     19.Любахи-Рафалівка

14.МФК-Моноліт                                                             20.Полиці-Сопачів

15.Телковичі-Жовкині                                                     21.Заболоття-Каноничі

16.Кідри-Заболоття                                                         22.Жовкині-Кідри

17.Каноничі-Полиці                                                         23.Телковичі-МФК 15.05 (середа)

18.Рафалівка-Сопачів                                                      24.Моноліт-Цепцевичі

 

V тур 26.05 (неділя)                                                        VI тур   2.06 (неділя)

25.Любахи-Моноліт                                                         31.Полиці-Любахи

26.Цепцевичі-Телковичі 24.05(пятниця)                         32.Заболоття-Рафалівка

27.МФК-Кідри 22.05 (середа)                                           33.Жовкині-Сопачів

28.Каноничі-Жовкині                                                       34.Каноничі-МФК 29.06(середа)

29.Заболоття-Сопачів                                                      35.Кідри-Цепцевичі 31.05(пятниця)

30.Рафалівка-Полиці                                                       36Моноліт-Телковичі

 

VII тур  9.06 (неділя)                                                     VIII тур  16.06.(неділя)

37.Телковичі-Любахи                                                      43.Любахи-Заболоття

38.Моноліт-Кідри                                                            44.Жовкині-Полиці

39.Цепцевичі-Каноничі                                                   45.МФК-Рафалівка 13.06(четвер)

         40. МФК-Сопачів 05.06 (четвер)                                      46.Сопачів-Цепцевичі 13.06(четвер)

41.Рафалівка-Жовкині                                                    47.Моноліт-Каноничі

42.Полиці-Заболоття                                                      48.Телковичі-Кідри

 

IX тур 23.06.(неділя)                                                     Х тур 30.06.(неділя)

49.Кідри-Любахи                                                            55. Любахи-Жовкині

50.Каноничі-Телковичі                                                    56.МФК-Заболоття 26.06(середа)

51.Сопачів-Моноліт                                                         57.Цепцевичі-Полиці 28.06(п’ятниця)

52.Цепцевичі-Рафалівка                                                  58.Рафалівка-Моноліт

53.Полиці-МФК 19.06 (середа)                                        59.Сопачів-Телковичі

54.Заболоття-Жовкині                                                     60.Кідри-Каноничі

 

ХІ тур 7.07(неділя)

61.Каноничі-Любахи

62.Сопачів-Кідри

63.Телковичі-Рафалівка

64.Моноліт-Полиці

65.Заболоття-Цепцевичі 5.07 (пятниця)

66. Жовкині - МФК

Початок ігор чемпіонату району :

у вихідні та святкові дні: о13:00 год. в робочі дні : о 18:00 год.

 

Учасники II Ліга:

 

1. ФК «Новаки» Новаки

2. ФК «Балаховичі»

3. «Полісся» Зелене

4. «Зоря» Воронки

5. «Олімпік» Бабка

6. «Буревісник» Біле

7.ФК «Городець»

8.  «Зірка» В.Жолудськ 

9. «Зірка» Степангород 

10.ФК Половлі 

11. «Чайка» Довговоля 

12.ФК «Мульчиці» 

13.ФК «Озеро»

 

 

I тур 21.04 (неділя)                                                                                       ІІ тур 28.04 (неділя)

1.Балаховичі-Бабка                                                                                       7.Озеро-Зелене 26.04 (пятниця)

2.Городець-Воронки                                                                                      8.Біле-Довговоля

3.Мульчиці-Жолудськ                                                                                    9.Жолудськ-Половлі

4.Половлі-Біле                                                                                               10.Воронки-Мульчиці

5.Довговоля-Озеро                                                                                        11.Балаховичі-Городець

6.Новаки-Зелене                                                                                            12.Степангород-Бабка

 

ІІІ тур 9.05(четвер)                                                                                        ІV тур 19.05 (неділя)

13.Городець-Степангород                                                                             19.Біле-Новаки

14.Мульчиці-Болаховичі                                                                                20.Жолудськ-Зелене

15.Половлі-Воронки                                                                                       21.Воронки-Довговоля

16.Довговоля-Жолудськ                                                                                 22.Балаховичі-Половлі

17.Зелене-Біле                                                                                               23.Степангород-Мульчиці

18.Новаки-Озеро                                                                                            24.Городець-Бабка

 

V тур 26.05 (неділя)                                                                                      VI тур 2.06 (неділя)          

25.Мульчиці-Бабка                                                                                         31.Жолудськ-Озеро 31.05 (п’ятниця)

26.Половлі-Степангород                                                                                32.Воронки-Новаки 31.05 (п’ятниця)

27.Довговоля-Балаховичі                                                                              33.Балаховичі-Зелене

28.Зелене-Воронки                                                                                        34.Степангород-Довговоля

29.Новаки-Жолудськ 24.05 (п’ятниця)                                                         35.Половлі-Бабка

30.Озеро-Біле 24.05 (п’ятниця)                                                                    36.Мульчиці-Городець

 

VII тур 9.06 (неділя)                                                                                      VIII 16.06 (неділя)

37.Половлі-Городець                                                                                     43.Воронки-Біле

38.Довговоля-Бабка                                                                                       44.Балаховичі-Озеро 13.06 (четвер)

39.Зелене-Степангород                                                                                 45.Степангород-Новаки 13.06 (четвер)

40.Новаки-Балаховичі                                                                                    46.Бабка-Зелене

41.Озеро-Воронки                                                                                          47.Городець-Довговоля

42.Біле-Жолудськ                                                                                           48.Мульчиці-Половлі

 

ІХ тур 23.06 (неділя)                                                                                     Х тур 30.06 (неділя)

49.Довговоля-Мульчиці                                                                                 55.Балаховичі-Жолудськ

50.Зелене-Городець                                                                                      56.Степангород-Біле

51.Бабка-Новаки                                                                                            57.Бабка-Озеро 28.06 (п’ятниця)

52.Озеро-Степангород                                                                                  58.Городець-Новаки 28.06 (п’ятниця)

53.Біле-Балаховичі                                                                                        59.Зелене-Мульчиці

54.Жолудськ-Воронки                                                                                    60.Довговоля-Половлі

 

ХІ тур 7.07 (неділя)                                                                                      ХІІ тур 14.07 (неділя)

61.Зелене-Половлі                                                                                        67.Степангород-Воронки

62.Новаки-Мульчиці 5.07 (п’ятниця)                                                           68.Бабка-Жолудськ

63.Озеро-Городець 5.07 (п’ятниця)                                                            69.Городець-Біле

64.Біле-Бабка                                                                                                70.Мульчиці-Озеро

65.Жолудськ-Степангород                                                                            71.Половлі-Новаки

66.Воронки-Балаховичі                                                                               72.Довговоля-Зелене

 

ХІІІ тур 21.07(неділя)

73.Новаки-Довговоля

74.Озеро-Половлі

75.Біле-Мульчиці

76.Жолудськ-Городець

77.Бабка-Воронки

78.Балаховичі-Степангород

 

Початок ігор першості :

у вихідні та святкові дні: о13:00 год. в робочі дні : о 18:00 год.

 

ОРГКОМІТЕТ

 

 

 

 

 


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 55 гостей на сайті