Весна приходить з футболом

( 1 Vote )

З пришестям календарної весни ожило і завирувало футбольне життя, зокрема і у нашій поліській глибинці. А й справді: скільки не бігай кроси, скільки не займайся у тренажерному залі, а змагальної практики не заміниш нічим.

Тому майже всі провідні команди нашого регіону відгукнулися на запрошення Володимирецької районної федерації футболу взяти участь у традиційному передсезонному турнірі, що триватиме на футбольних полях райцентру до кінця березня, орієнтовно по неділях.

На змагання, що гратимуться по регламенту за коловою системою, заявилося 6 колективів – МФК «Володимирець», збірна ветеранів району, «Промінь» (Каноничі), ФК «Рафалівка» та вараські «Ізотоп-РАЕС» та «Моноліт».

У перший ігровий день 3 березня були зіграні лише два матчі, оскільки варашани поєдинок між собою зіграють пізніше. Стартова зустріч між МФК та «Променем» видалася інтригуючою – каноничани вели в рахунку, але їхні суперники зуміли поновити рівновагу зусиллями Сергія Дячука – 2 : 2.

Наступна гра у Володимирці на «Янтарі» відбулася між рафалівчанами і ветеранами. Тут взагалі сталася гольова посуха – 0 : 0, що було певною несподіванкою. А родзинкою цього двобою стало протистояння батька – Василя Черевача, який захищав кольори сивочолих, з синами Олександром та Ігорем – гравцями рафалівчан.

Цього ж дня минулорічний чемпіон району – вараський «Моноліт» – зіграв товариський двобій із сопачівським «Стиром», в якому теж зафіксовано результативну нічию – 2 : 2.

Ну, а футбольні уболівальники райцентру з нетерпінням очікують першого повноцінного ігрового дня і другого туру змагань, який відбудеться 10-го березня.

А тим часом у Хмельницькому фінішував престижний турнір на Кубок місцевого мера за участі восьми колективів, в тому числі і ФК «Малинськ» у складі з нашими форвардами Віталієм Бриксою та Василем Лойком.

У суботу малинчани відіграли заключний поєдинок змагань, здобувши переконливу перемогу над ще однією юнацькою командою місцевого «Поділля» – U-17 - 6 : 2. В останньому матчі турніру зумів відзначитися і наш знаний бомбардир Віталій Брикса, на рахунку якого два забитих м’ячі. Таким чином клуб з Рівненщини зумів посісти третє призове місце, набравши у підсумковому змагальному рейтингу 10 очок при різниці забитих і пропушених м’ячів 14 : 16.

Переміг у турнірі першоліговий «Агробізнес» з Волочиська Хмельницької області, який виграв усі 7 матчів (21 очко). Другою фінішувала основна команда господарів, що згромадила 16 балів.

А своєрідним відгомоном футбольної зими стали змагання відкритої першості Костопільської ДЮСШ з футзалу «Костопільська сніжинка – 2019», в якій взяли участь 10 колективів юнаків 2006 р.н. і молодших з Рівненщини та Львівщини. Змагання були присвячені пам’яті відомого місцевого тренера та активіста Федора Петровича Глущака.

Дуже добре відіграли у турнірі наші земляки – вихованці Вараської ДЮСШ Управління освіти (тренер Володимир Ординат) та Володимирецької КДЮСШ (наставники Іван Волчецький та Володимир Римарчук).

Обидва колективи нашого регіону спочатку стали кращими у своєму груповому відборі.

Варашани почергово обіграли усіх своїх суперників: ДЮСШ Степань – 3 : 0, ДЮСШ «Олімпієць» Костопіль – 4 : 0, ДЮСШ Березне 4 : 0 та дівчат місцевого ліцею – 3 : 2.

Володимирчани теж дійшли до фіналу без поразок: виграші у ДЮСШ Костопіль – 4 : 0, «Маяк» Сарни – 2 : 1 та нічиї з львівською «Галичиною» (2 : 2) та житинською «Кометою» (1 : 1).

У фінальному поєдинку краще підготовленими виявилися підопічні Володимира Ордината, які й здобули головний приз – 4 : 1 та перехідний кубок. Окрім цього, переможці і призери нагороджені грамотами, медалями та кубками.