Каноничі – футзальний чемпіон Володимиреччини – 2018 (+фото, таблиці)

( 0 Votes )

У неділю, 11-го лютого, на майданчиках Володимирецького районного колегіуму та ЗОШ №1 добіг кінця фінальний етап чемпіоната району з футзалу, в якому взяли участь 9 команд.

За жеребом дві групи (Телковичі, Кідри, Любахи та Каноничі, володимирецький «Старт», Довговоля) змагалися у колегіумі, а одна (ВПУ, МФК, Цепцевичі) – у першій школі. У групах колективи мірялися силами за коловим принципом, а краща команда потрапляла до заключного етапу змагань.

У першій  фаворитом вважалися Телковичі – минулорічний чемпіон, але вже у дебютній грі у рівній боротьбі вони поступилися Любахам – 3 : 4, і хоча потім обіграли Кідри – 8 : 5, далі не пішли. Замість них до фіналу потрапили Любахи, які розгромили Кідри – 9 : 2. Слід відзначити за жагу боротьби саме цей, майже ветеранський колектив, який попри хронічне безгрошів’я , завжди мобілізовується, знаходить у селі якісь внутрішні резерви і досить – таки непогано виступає на районній футбольній арені.

Друга група делегувала до фіналу майбутнього чемпіона, який спершу розбив Довговолю – 8 : 4, а потім у напруженому поєдинку таки дотис  райцентрівський «Старт» - 4 : 3. Володимирчани поступилися ще й Довговолі – 2 : 8.

А у третій групі, де  волею жереба зійшлися районні гранди – володимирчани та цепцевичани, найцікавішим, зрозуміло, видався матч між ними, який виграли останні – 8 : 5. Новачок фіналу – команда ВПУ особливого опору фаворитам не вчинила, і програла в обох своїх поєдинках – 4 : 8 «Горині» та 3 : 7 МФК.

Таким чином, на заключному етапі зійшлися три сільські колективи з Любахів, Канонич та Цепцевич. І вже в першому матчі Цепцевичі показали, що налаштовані лише на перемогу, обігравши Любахи – 4 : 2. Ще запеклішим виявився поєдинок каноничан з любахівцями, де була зафіксована результативна бойова нічия – 3 : 3. Та найбільша несподіванка трапилася у зустрічі Каноничі – Цепцевичі, де з небувалим для фіналів рахунком – 9 : 1 переміг «Промінь» і після річної перерви повернув собі корону районного футзального чемпіона. Другими фінішували «гориничі», а замкнули призову трійцю «соколи». Щодо переможців змагань, то слід відзначити колективізм команди, яка, дружно відзахищавшись, усією трійкою бігла і у напад, а забивали практично усі, навіть голкіпер Олександр Черевач. Отож чемпіонський склад команди (на фото): стоять Сергій Шимшель, Михайло Волочнюк, Роман Босик, Андрій Рижий, Ігор Воробей, Олександр Черевач; присіли Ігор Черевач, Максим Тетерюков, Олексій Будник та Вадим Муравинець. У відбіркових змаганнях допомагав команді також Василь Босик.

У планах Володимирецької районної федерації футболу надалі проведення традиційної відкритої зимової першості Володимиреччини. Олієнтовний початок змагань – кінець лютого – початок березня. Склад учасників наразі уточнюється.

І ще про футзал. На тижні команди хлопчиків КДЮСШ Володимирець (тренер Іван Волчецький) та ДЮСШ Вараш (тренер Володими Ординат) взяли участь у півфінальному турнірі юнаків 2006 – 2007 р.н. за участі 4-х команд у м. Костополі. Варашани обіграли локальних земляків з Володимирця 3 : 1, програли господарям – 0 : 2 і виграли у РайДюсш із смт.Зоря Рівненського району – 6 : 0, зайнявши таким чином друге місце і забезпечивши собі перепустку до фіналу.Турнір виграли костопільчани, які теж гратимуть у фіналі. А райцентрівські хлопці, які єдині зуміли відібрати очки у господарів (1 : 1), хоч і виграли у зорянців – 2 : 1, далі не пройшли.

Ю.Ковалець.

ТАБЛИЦЯ

результатів чемпіонат району з футзалу.

Дата та місце проведення    04.02.2018 р. Володимирець (колегіум)

ТАБЛИЦЯ

Дата та місце проведення    04.02.2018 р. (Заболоття)

ТАБЛИЦЯ

Дата та місце проведення    04.02.2018 р. (Мульчиці)

ТАБЛИЦЯ

результатів  чемпіонату району з футзалу. (фінал)

Дата та місце проведення 11.02.2018 р.  Володимирець (колегіум , ЗОШ №1)

Боротьба

10.02.2018р. в м. Сарни, відбувся 1-й ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ ТА ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ НА ПРИЗИ «Сарненської федерації боротьби». У змаганнях крім вихованців КЗ «Володимирецька КДЮСШ» взяли участь портсмен из м.Брест (Білорусь), м.Хмельницький, м.Ковель, м.Олевськ, м.Червоноград, м.Рівне, м.Здолбунів, м.Костопіль, м.Березне, м.Здолбунів, смт.Рокитне, смт.Клесів та м. Сарни. Вихованці КЗ «Володимирецька КДЮСШ» здобули 1- друге,1- третє місце та три 4 місця. Срібло у ваговій категорії 29 кг. Здобула Ярута Вікторія, а бронзу у ваговій категорії 40 кг. Здобула Дятлик Вікторія, тренер Бриж А. П.

Футзал

Також 10 лютого у спортивному залі Зарічненської гімназії проходив зональний етап дитячо-юнацької футзальної ліги Рівненської області серед юнаків 2004-2005 років народження, вихованці
КЗ «Володимирецька КДЮСШ» зігравши з ровесниками з Дубровиці 3:3, зуміли мобілізуватися й виграли у Зарічного 3:0.
В підсумку 1 місце в підгрупі й прохід до півфіналу.

Волейбол – жінки

Третій тур чемпіонату області з волейболу серед жінок проходив 10 лютого у Вараші. Полицьке «Полісся» перегравши 2:0 Сарни, а  2:1 господарів та Костопіль закріпились на першому місці, маючи 9 перемог. На другому місці ідуть волейболістки Вараша з шістьма перемогами та трьома поразками. Четвертий тур відбудеться 3-4 березня в Полицькій ЗОШ, а фінал запланований на 17-18 березня в м.Рівне. Бажаємо нашим волейболісткам повторення минулорічного чемпіонського успіху.

Шахи

З 9 по 11 лютого в м.Рівне проходили півфінальні змагання чемпіонату області з шахів. Володимиреччину на даних змаганнях представляли пять шахістів. Участь у відбіркових змаганнях взяли 59 учасників. Кращого результату серед володимирчан домігся Дмитро Андрєєв, який окрім третього місця здобув путівку до фінальних змагань. Фінал, в якому візьмуть участь 14 сильніших шахістів області, відбудеться у березні в м.Рівне.

Матеріал підготували Олександр Гребень та Юрій Римарчук.