Футбол: перша домашня перемога (+таблиці)

( 0 Votes )

Перший виграш на домашньому стадіоні до ветеранів футболу Володимиреччини у чемпіонаті області прийшов лише у 8 – му турі змагань. Парадоксально, але всі 10 очок, що  набрали до того часу ветерани, були здобуті на виїздах, а вдома – жодного.

І ось, нарешті, перший виграш на своєму полі, і здобутий він був у зустрічі з аутсайдером групи „Північ” костопільським „Горизонтом”.

Доля гри була практично вирішена ще до перерви, коли у ворота гостей залетіло 4 „сухі” м’ячі. Відкрив рахунок у поєдинку Петро Мордас, який добив шкіряну сферу після проходу Олега Кладька – 1 : 0. Згодом сам Олег головою „замкнув” подачу з кутового – 2 : 0. Третій гол провів у ворота костопільчан Анатолій Босик. А четвертий м’яч забив у власні ворота оборонець візитерів у боротьбі з Петром Мордасом – 4 : 0.

У другому таймі після серії замін гра вирівнялася, і гостям вдалося забити гол престижу, що побував за спиною нашого кіпера Володимира Муравинця теж після серії рикошетів – 4 : 1. Три здобутих бали дозволили нашим хлопцям обійти сарненський „Маяк” і вийти на 2-е  місце в турнірній таблиці(13 очок), яке дає право виходу до наступної стадії змагань. Щоправда, у Сарн ще є матч у запасі в гостях проти березнівського „Колоса”. А веде перед у нашій групі „Ізотоп – РАЕС”(17 балів), який чергові три очки взяв без бою через неявку дубровичан. У наступну суботу на володимирчан чекає дуже непростий виїзд до завжди непоступливих рокитнянців.

У першій обласній лізі знову нагадали про себе атомники, які наголову розбили у Березному „Случ” 5 : 0, причому такий же рахунок зафіксовано і у зустрічі юнаків. Гру ОДЕКа з рафалівчанами перенесено на 6-е вересня через участь оржівців у всеукраїнських змаганнях. До речі, вищезгаданий „Ізотоп – РАЕС” минулої середи закінчив свої виступи у Кубку України серед аматорів. Програвши на попередньому етапі перший матч „Юності” з Верхньої Білки, що на Львівщині 0 : 1, варашани поступились гостям і у домашньому поєдинку 1 : 2.Єдиний гол у активі Максима Гуменюка.

У другій обласній лізі першу перемогу у другому колі здобула райцентрівська „Енергія”. Володимирчани у неділю на запасному „Янтарі” переграли демидівський „Стир” – 3 : 2.Мячі господарів на рахунку капітана Василя Новицького(два) та Дмитра Дацького (реалізований пенальті).

Тур у районних першолігових перегонах почався у четвер в Сопачеві, де внічию – 1 : 1 зіграв МФК(голи Ярослава Похили та Андрія Полещука).Такий же рахунок приніс матч Зелене – Цепцевичі. Воронки вдома виявилися набагато сильнішими від Любахів – 4 : 1. Лідер – „Моноліт” на запасному полі Спорткомплексу РАЕС декласував Каноничі – 6 : 1, причому попервах здалося, що так просто гості не здадуться, бо в середині першого тайму рахунок був 1 : 1. На швидкий гол капітана енергоремонтників Сергія Голодюка невдовзі відповів Ігор Черевач. Та ще до перерви монолітівці довели число своїх голів до цифри”3” зусиллями Романа Сильчука та Олега Мирончука. А у другому таймі „дублі” оформили вже вищезгадані Голодюк та Сильчук, та ще гол додав у командну скарбничку Петро Коновальчук.

Варашани згромадили 34 бали і на 4 очки випереджають Кідри, що поступилися у Полицях – 0 : 1. У Воронок – 25 очок, ще на 2 відстають МФК та Телковичі.

У другій лізі на чільне місце вийшли Жовкині по перемозі в Антонівці 3 : 1 (31 очко). Пригальмували Заболоття (нічия з Мульчицями – 2 : 2) – 30 балів, та Лозки ( теж „мирова” у Білому – 1 : 1) – 26 балів. Після двох неявок знято зі змагань Озеро, тож усі його суперники у наступних турах можуть приплюсувати собі автоматично по три очки. На цей раз – Половлі, у яких стало 25 очок. У результативну нічию – 2 : 2 зіграла у Хиночах Довговоля (за гостей забивали Олександр Котович та Іван Іванов).

І на завершення про Кубок Володимиреччини. Став відомий перший його фіналіст. Ним стала цепцевицька „Горинь”. Її суперник по півфіналу із Сопачева, поступившись вдома 1 : 4, від подальшої боротьби відмовився. Суперник „гориничів” стане відомим 6-го вересня, коли повторну зустріч у Кідрах зіграють Мульчиці (перша – 2 : 4).

Ю.Ковалець.

Чемпіонат та першість  Володимирецького району з футболу станом на 03 вересня 2017 року.