Футбол: чорні починають і виграють

( 0 Votes )

Своєрідним відкриттям футбольного сезону 2017-го року на рівні області стали зональні змагання памяті першого голови ДСТ „Колос” Т.Г. Дем’янюка, що пройшли у Володимирці на стадіоні „Янтар” у першу неділю квітня.

Планувався турнір за участі 4-ох команд, а вийшов єдиний матч між володимирчанами (район представляв місцевий МФК) та зарічнянцями(ФК „Борове”). Колективи з Дубровицького та Рокитнянського районів ці змагання проігнорували.

Тож єдина перепустка до фіналу, що відбудеться 30-го квітня і розігрувалася у двобої між підопічними Василя Лосінця, що грали у незвичній чорній формі, та Петра Подерні (блакитно – білі).

Володимирчани зібрали майже весь бойовий склад (не було лише Віталія Брикси, що був зайнятий на міжобласному турнірі „Меморіал Завацького”) до перерви почували себе не досить впевнено, оскільки боровці показали себе бойовою командою – майже усі молоді, біжать, за кожен м’яч ведуть непоступливу боротьбу, а райцентрівці таких суперників не вельми полюбляють. Тому конструктивна гра у господарів поля стала більш-менш виходити лише в середині першого тайму, коли й був відкритий рахунок.

Після подачі штрафного м’яч заметався по володіннях борівця Сергія Дяденчука, аж поки не потрапив на голову Романа Хондоки, а від неї – у ворота – 1 : 0. Гості кинулися відігруватися, і у них був дуже вигідний момент, але суперветеран-кіпер володимирчан Володимир Муравинець якимсь чудом відбив два удари майже в упор, щоправда під гострим кутом.

Невдача у цьому випадку якось підкосила приїжджих футболістів, і вже в доданий до першого тайму сарненським арбітром Ігором Ковальчуком час вони пропустили вдруге – капітан муніципалів Василь Новицький відтер корпусом оборонця зарічнянців, вийшов віч-на-віч з голкіпером і впевнено його переграв – 2 : 0.

По перерві гості ще якось ніби по інерції продовжували чинити опір, аж поки Лосінець  не почав робити заміни. Одна з них спрацювала майже миттєво – резервіст Василь Гузоватий майстерними фінтами розхитав одразу трьох захисників і перекреслив будь-які надії ФК „Борове” відігратися – 3 : 0. А далі візитери, як-то кажуть, „посипалися”.

До кінця гри Новицький забив свій другий гол, а крапку в цьому матчі поставив володимирецький „Шева” (він же Сергій Жданюк) потужним ударом з близької відстані – 5 : 0.

Переконливо як за рахунком, а от по грі до володимирчан дуже багато претензій, бо суперники і у фіналі колосівського турніру, і у Кубку області, і у другій лізі Рівненщини будуть значно сильніші.

До речі, про Кубок області. 1/16-та розиграшу цього почесного трофею стартує вже в наступну неділю, 9-го квітня. МФК „Енергія” по жеребу приймає у себе рокитнівське „Полісся” (початок матчу о 15.00. на стадіоні „Янтар”), оновлений майже наполовину з новим тренерським складом  „Ізотоп – РАЕС” їде до ФК „Костопіль”. А новачок вищої обласної ліги ФК „Рафалівка” гостюватиме у Зарічному.

Готуються до свого чемпіонату і ветерани Володимирецького району. На них у ту ж Вербну неділю чекає традиційний турнір у Кідрах за участі господарів та команд з Новаків та Осової Дубровицького району.