Обласний Меморіал Шморгуна: почали з перемоги

( 0 Votes )

Дебютанти першолігових змагань Рівненщини, футболісти з Рафалівки, з перемоги почали відкритий обласний Меморіал Володимира Шморгуна, що розпочався у першу суботу березня на запасному полі стадіону „Авангард” у столиці нашого регіону.

У своєму дебютному матчі на турнірі підопічні тренера Івана Ярути взяли три очки у поєдинку з міцним середняком другої ліги – бугринською „Калиною” з Гощанського району – 2 : 1.

Перший тайм пройшов за явною перевагою наших земляків і вже на третій хвилині рахунок відкрив Анатолій Пархомчук своїм коронним ударом з лінії штрафного майданчика – 1 : 0. Ще через 15 хвилин відмінну техніку продемонстрував лівий півзахисник рафалівчан Віктор Чудля. Він на швидкості обійшов оборонців суперника і викотив м’яч вже на порожні ворота гравцю, що знаходився на перегляді у команді. Той не схибив – 2 : 0. По перерві на поле вийшли усі резервісти рафалівчан і гра стала більш рівною, а за 10 хвилин до закінчення зустрічі „Калина” зуміла провести гол престижу – 2 : 1.

Наступного дня хлопці Василя Дацького мали більш серйозного суперника – ФК „Садове” теж Гощанського району (5 місце в минулорічному чемпіонаті Рівненщини). Тож тренерський штаб наших земляків вирішив більше не ризикувати і виставив на матч більш-менш оптимальний склад. (Хоча у ньому все-таки з різних причин були відсутні декілька провідних гравців, в числі яких кіпер Віталій Бедик та нападник Віталій Корзюк).

Вийшла рівна гра, де могли перемогти і одні, і інші, але розійшлися мирно – 0 : 0. В інших двобоях другого туру ФК „Малинськ” легко здолав ФК „Звягель” з Новоград – Волинського Житомирської області – 3 : 0. А бугринська „Калина” не без проблем виграла у юнаків рівненського „Вереса” – 3 : 2.

Тож у нашій групі до середи, 8-го березня, поки не будуть зіграні пропущені зустрічі першого туру, у лідери вийшла саме Рафалівка з чотирма очками. Щоб забезпечити собі вихід у чвертьфінал, вона повинна здобути ще три очки, а найближчий суперник на 11 березня якраз команда з Житомирщини – „Звягель”.

КДЮСШ – „ІЗОТОП” – бронзовий призер чемпіонату дюфл Рівненщини з футзалу серед юнаків 2005 – 2006 р.н.

У ту ж суботу в м. Березне відбувся фінальний турнір ДЮФЛРО з футзалу серед хлопців 2005-06 р.н. за участі 6-ти найсильніших команд цього віку Рівненщини. Колектив КДЮСШ – „Ізотоп” з Вараша (тренер – Олександр Павлик) у своїй групі посів перше місце, перемігши – 1 : 0 господарів майданчика з місцевого КДЮСШ та зігравши внічию – 0 : 0 з районним ДЮСШ з Рівненського району.

У півфіналі була теж зафіксована нульова нічия з командою „Єврошпон – Смига” з Дубенського району, але серію пенальті краще пробили суперники – 3 : 1.

У грі за третє місце хлопцям Павлика знову довелося зустрічатися з місцевими ровесниками. Основний час – нічия – 1 : 1, а в лотереї „пеналів” на цей раз поталанило нашим землякам -3 : 2 і відзнаки за призове місце. А виграли змагання рівняни з ДЮСШ „Верес-2005”, які у заключному поєдинку розбили „Єврошпон” – 4 : 0.

Зимова першість району: попереду три команди

Третій тур зимової першості Володимиреччини, що пройшов у неділю, 4-го березня, на гаревому полі районного учкомбінату, почався із матчу фаворитів – вже в стартовому поєдинку зійшлися МФК та ”Моноліт”. В разі перемоги перед командою ЕРП РАЕС відкривалася пряма дорога до тріумфу в турнірі – було б вже 9 очок плюс прибирався зі шляху головний конкурент. Так, скоріш за все, сприймав дійсність тоді ще лідер „Моноліт”.

Та не так сталося, як гадалося, і кінцевий результат зустрічі – 3 : 0 для муніципалів явно не по грі. Але те ж саме можна було сказати про попередній двобій варашан з рафалівчанами, де також було 3 : 0, але вже на їхню користь. Словом, як казав відомий український тренер Віктор Прокопенко: ”Не шукайте логіки в футболі”.

Не заслуговували енергоремонтники поразки з таким рахунком? Може й так, але гра забувається, а рахунок залишається. Скажу лише, що голи у МФК забивали Олександр Гаврилюк (2) та Сергій Жданюк.

У другому матчі дня, де зустрічалися Сопачів та Рафалівка (останні дограватимуть турнір юнацьким складом під керівництвом Івана Мальця), перемогу вже на фініші гри вирвали більш досвідчені сопачівці – 3 : 2 і завоювали свої перші три очки. У них відзначались Василь Яйченя, Роман Сильчук та Ігор Ткач, а в суперників – Антон Закревський та Михайло Лемешинський

Далі мірялися силами районні ветерани та Новаки. Тут все вирішилося ще до середини першого тайму, коли відзначилися сивочолі Іван Іванов та Микола Алєксандров – 2 : 0. По перерві більш активними виглядали новаківці, але коли їхній лідер Олександр Проневич не реалізував досить спірний пенальті (тут відмінно зіграв кіпер ветеранів Володимир Муравинець), їхній запал досить швидко згас. На тому й розійшлись, і ветерани, набравши 6 балів, наздогнали „Моноліт” та МФК.

Лідерів могло бути й четверо, якби в заключному матчі дня Зелене подужало Каноничі, але опоненти очки поділили – 1 : 1. За Зелене забив Євген Корнійчук, за Каноничі – Роман Босик.

Тож перед 4-тим туром в лідерах три команди – МФК,”Моноліт” та „Ветеран”, у яких по 6 очок, а замикають турнірну таблицю Каноничі – 2 очки.

Шкільний баскетбол: до фіналу не потрапили

У середу, 1-го березня, у м. Сарни відбулися зональні змагання обласної Спартакіади школярів Рівненщини з баскетболу серед дівчат та хлопців за участі команд господарів, Володимирецького району, м. Вараш та Клесова Сарненського району.

У хлопців, що змагалися у спортзалі ДЮСШ, першими за жеребкуванням мірялися силами володимирчани (Кідерська ЗОШ) та команда з Клесова. Набагато сильнішими – 40 : 15 виявилися наші земляки.

Другий півфінал між Сарнами та Варашем був набагато рівнішим, гості спочатку чинили господарям гідний опір, але коли через травму вибув зі змагань їхній розігруючий Павло Ковальчук, знітилися і програли – 37 : 48. Зате гімназисти, що становили кістяк збірної міста, відігралися на суперниках з Клесова у поєдинку за 3-4 місця, де дозволили клесівчанам закинути собі лише 5 очок, а самі накидали аж 61.

Не вийшло боротьби і у заключному поєдинку, де вирішувалася доля єдиної путівки у рівненський фінал. Поки були сили, кідерці ще пручалися, але під завісу гри розклеїлися і поступилися – 27 : 69.

У дівчат теж виграли господарки, різниця лише в тому, що вони перемогли збірну міста – супутника РАЕС лише з різницею в 2 очки.