Готуємося до чемпіонату з міні-футболу

( 2 Votes )

На любителів футболу чекає ще одна приємна подія – чемпіонат з міні-футболу, який почнеться 30 жовтня. Змагання проводить відділ молоді та спорту, управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації, районна організація ВФСТ «Колос» та районна федерація футболу.

  Основна мета  проведення чемпіонату – популяризувати  міні-футбол в районі, підвищити рівень спортивної майстерності. Крім того, таким чином можна буде ще й визначити переможців та найсильніших спортсменів району, які будуть відібрані для участі в обласних змаганнях.

На гравців чекає два етапи.

1-й етап: зональні змагання. Вони відбудуться 30 жовтня. Початок о 10.00 годині на стадіонах команд, які в зонах вказані першими.

 ЗОНА №1-ст.Янтар: Ветерани, Новаки, Довговоля. Початок о 10-00.

 ЗОНА №2-ст.Янтар: Любахи, Вепри, Озеро. Початок об 11-30.

 ЗОНА №3-ст.Янтар: Зелене, Цепцевичі, Кідри. Початок о 12-30.

 ЗОНА № 4.ст.Янтар: МФК, Телковичі, Каноничі, Хиночі. Початок о 13-30.

 ЗОНА № 5-с.Полиці: Полиці, Б.Воля, В.Жолудськ.  Початок о 10-00.

 ЗОНА № 6-с.Полиці: Балаховичі, Сопачів, Заболоття, Мульчиці. Початок об 11-30.

Команди-господарі не повинні забувати про найголовніше завдання перед чемпіонатом – підготовку майданчика. Усі витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань, несе відділ молоді та спорту, управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації. Витрати, пов’язані з відрядженням учасників змагань несе організація, що відряджає.

Якщо до першого 1-го етапу запрошуються усі бажаючі команди, то до фінальної частини увійдуть лише ті команди, які зайняли перше місце у своїй зоні.

Фінал Чемпіонату з міні-футболу пройде 6 листопада на стадіоні «Янтар» о 10 годині. Заявки встановленого  зразку, завірені керівником  та лікарем, подаються в суддівську колегію безпосередньо перед початком змагань.

Гравці, які посядуть призові місця, отримають грамоти та дипломи. Найголовніший приз у вигляді кубку дістанеться тільки переможцю, тож є за чим боротися.

Сергій ВІННИК.

ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 77 гостей на сайті