Впевнена хода лідера

( 0 Votes )

Черговий, 9-ий, тур чемпіонату району з футболу у першій лізі стартував ще в минулий четвер у Заболотті поєдинком лідера з Рафалівки та Кідрами.

Впертої боротьби на цей раз не вийшло і гра закінчилась впевненою перемогою хлопців Василя Дацького – 3 : 0. Результативними стали удари Олександра Кушніра, Романа Чугая і Ярослава Похили. Команда набрала 22 очки і досить комфортно почувається на вершині турнірної таблиці.

Та в спину лідера дихає цепцевицька „Горинь”, яка теж взяла три бали у Городці у місцевого аутсайдера – 3 : 1, таким чином відбувши останню гру своєї ще минулорічної дискваліфікації. Дещо пригальмував ще один претендент на призову трійку. Воронки вдома не зуміли подолати каноницький „Промінь”, зігравши результативну нічию – 1 : 1. Два матчі довелося провести на минулому тижні кузнецовцям, і в обидвох вони очок не здобули. Спочатку у четвер енергоремонтники без шансів програли на „Янтарі” МФК – 1 : 4. У муніципалів забивали усі їхні „зірки” – Сергій Жданюк (двічі), Василь Новицький і Віталій Брикса. Автор єдиного гола монолітівців – Олександр Федіна. Він же відзначився і у Сопачеві, але його гол не допоміг команді зіграти хоча б внічию, оскільки до цього у воротах гостей вже побували два м’ячі від Федіни сопачівського(тобто Романа) і Давида Гузоватого. Причому сопачівський Федіна відкрив рахунок чи не першим доторком до м’яча.

І нарешті скінчилося затяжне падіння на дно змагального рейтинга минулорічного чемпіона. Любахівці у запеклому протистоянні зуміли дотиснути у Полицях принципового опонента – 1 : 0, перервавши тим самим серію з шести поразок поспіль.

А в передостанньому, десятому, турі першого кола на любителів футбола району чекають одразу два епічні протистояння – у Цепцевичах другі у таблиці „гориничі” приймають лідера з Рафалівки. Нагадаю нашим читачам, що минулого року саме зустріч цих команд привела до масового побоїща та дискваліфікації поля господарів.

Інша фішка туру – зустріч Кузнецовська і Воронок. Після відомих подій у кінці червня в „Маєтку” поєдинок цих суперників набуває вже, мабуть, не лише спортивного значення.

І про справи обласні. На тижні закінчив свій похід за Кубком Рівненщини „Ізотоп – РАЕС”. Спочатку у середу в першому півфіналі атомники приймали у себе вдома одного з обласних грандів – ФК „Малинськ” з Березнівського району. Початок двобою змусив неабияк нервуватися записного фаворита, оскільки вже на сьомій хвилині господарі вели – 2 : 0 зусиллями Віталія Корзюка і Богдана Ковбасюка.

Здавалося, що назріває сенсація. Та місцеві зуміли протриматися лише до середини першого тайму, а потім голи у їхні ворота посипалися, як з рогу достатку – до кінця тайму Юрій Крисюк дістав з сітки чотири м’ячі, які забили Тарас Мельничук, Юрій Сондак, Олександр Назарчук і Вадим Царьов. А у другому таймі Віталій Брикса завершив побиття господарів – 2 : 5. У світлі такого рахунку гра у відповідь в неділю виглядала чистою формальністю. Так воно і вийшло – 3 : 0 на користь малинчан, котрі без проблем пробились до фіналу Кубка, де на них чекає, найвірогідніше, оржівський ОДЕК, який у першій грі декласував у Кричильську місцевий „Колос” – 5 : 0.

Ще декілька слів про оржівців. Вони не зуміли пройти до фіналу аматорського чемпіонату України, поступившись і у матчі-відповіді у Волочиську Хмельницької області „Агробізнесу” – 0 : 2. Саме через це й дограватимуть відкладений поєдинок з „Ізотопом” аж 13 липня. Для атомників двобій вже не має особливого значення (вони при будь-якому розкладі підуть на перерву передостанні). А от ОДЕК у випадку перемоги очолить змагальний рейтинг у першій лізі област і(поки що перший – ФК „Малинськ”).