Чемпіонат району з футзалу 2016: фінальна частина

( 0 Votes )

У неділю 7 лютого стартував чемпіонат району з футзалу. В трьох спортивних залах району пройшов перший етап цих змагань. Рішенням виконкому РФФ учасники чемпіонату були розділені на п’ять груп. Одна група грала у ЗОШ с. Полиці, і по дві групи – у районному колегіумі та ЗОШ №1. З кожної групи до фінальної частини виходив переможець своєї групи і одна команда, що посіла друге місце за кращими показниками (кількість очок, різниця м’ячів, більше забитих м’ячів).

У Полицях команда з Рафалівки, вигравши 2:1 у господарів та розгромивши футболістів Балахович з рахунком 6:0, стала переможцем своєї групи. У другій та четвертій зонах відбулося лише по одному поєдинку: команди з Антонівки та В.Жолудська не з’явилися на змагання. До цих команд на наступному чемпіонаті будуть застосовані штрафні санкції.

Отже, в другій групі футболісти з Канонич, перегравши з мінімальним рахунком 3:2 своїх суперників із Зеленого, стали другим фіналістом чемпіонату. Аналогічна ситуація була і у четвертій групі. Там одним поєдинком визначився ще один фіналіст: команда Жовкинь з рахунком 7:5 взяла верх над футболістами з Кідер.

У третій групі сильнішою стала команда з В. Цепцевич. Вона впевнено перемогла своїх суперників, спочатку з рахунком 8:3 футболістів з Новаків, а потім 6:1 – команди з Білого.

Найрезультативнішою в цих змаганнях стала група №5. Спочатку новачок футзалу, команда з В. Телкович, з рахунком 11:5 розгромила Довговолю, а потім град голів футболісти Довговолі отримали від своїх сусідів з Любахів, рахунок зустрічі 13:2.

Отже, поєдинок між командами В. Телкович та Любахів вирішував долю п’ятого фіналіста чемпіонату. Але сенсації не сталося: дуже впевнено переграли свого суперника з рахунком 7:2 футболісти Любахів, які й стали  переможцем цієї групи. Шостою до фінальної частини пройшла команда В. Телкович. За рахунок різниці забитих м’ячів вона стала краща серед команд що посіли друге місце у своїх підгрупах. На цих шість команд вже чекають три фіналісти чемпіонату селища.

Жеребкування фінальної частини

 

 Група № 1, Володимирецький колегіум

1. Рафалівка – ВПУ-29, початок о 10.00.

3. Каноничі – переможений, початок об 11.00.

 

Група № 2, Володимирецький колегіум

2. Динамо – Телковичі, початок о 10.30.

4. Любахи – переможений, початок об 11.30.

 

 Група № 3, Володимирецька ЗОШ № 1

1. Жовкині – Ветерани, початок о 10.30.

2. Цепцевичі – переможений, початок об 11.00.

Фінал – о 13.00 у Володимирецькому районному колегіумі.

 

 Сергій ВІННИК, голова ВРФФ.

 

Коментарі   

 
0 # Гість 13.02.2016, 00:10
як вже хтось писав: "при(ЦЕНЗУРА)ли " і пропхали три РАЙКОМанди у фінал....
на комунізм смахує: - забрать кубок абізатєльно!!! не якістю, так кількістю!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті