Тріумф Великоцепцевицької «Горині» в обласній «Лізі Чемпіонів» (+фото)

( 1 Vote )

Обласні змагання з футболу «Ліга Чемпіонів», що проводяться серед районних чемпіонів Рівненщини цього року іще раз підтвердили рівень футболу на Володимиреччині. Восьмий обласний турнір став тріумфальним для минулорічного чемпіона нашого району Великоцепцевицької «Горині». Якщо проаналізувати попередні здобутки наших команд в даному турнірі то з шести виступів у фіналі, здобута третя перемога.

Слідом за Любахівським «Соколом» (2009) та Кузнецовським «Монолітом» (2013) успіху досягла наша «Горинь». Тричі представники нашого району грали у фіналі та поступились командам Рівненського району: двічі МФК «Володимирець» у 2008 та 2012 роках та «Моноліт» у 2014 році. Таким чином, згідно з неофіційним рейтингом даних змагань, Володимиреччина тримає другу позицію після Рівненського району.

У фінальному двобої 2015 року знову зустрілись представники районів-конкурентів. Перший матч в Цепцевичах закінчився перемогою «Горині» з рахунком 4:2. Вирішальна зустріч відбулась 26 вересня в с.Забороль. Початок гри засвідчив, що матч буде нелегким для наших футболістів. Рівненські гравці з самого початку пішли вперед, гості змушені захищатись. До середини тайму господарі забивають, але гостям до завершення першого тайму вдається зрівняти рахунок зусиллями Віталія Корзюка. Другий тайм проходить за незначної переваги місцевих футболістів. Спочатку з пенальті, а невдовзі два проведені голи за сумою двох матчів виводять вперед  Забороль. Часу залишається обмаль, сил для результативних атак у наших гравців також мало. Але гру на себе бере Олександр Ярута, захисник помиляється, пенальті без шансів для воротаря реалізує Анатолій Пархомчук. Рахунок 4:2 дає нам надію на овер-тайм.

Сил в додаткових п’ятнадцятихвилинках більше залишилось у гравців «Горині», саме проявлений характер команди дозволив досягти бажаного результату. Анатолій Пархомчук, оформивши «хет-трик», зрівняв рахунок. Команда «Забороль» спромоглась лише на гол престижу. Рахунок 5:4 на користь господарів засвідчує загальну перемогу Володимирецьких футболістів  8:7. Від результативного футболу справжню насолоду отримали вболівальники, а  Великоцепцевицька «Горинь» повезла додому заслужений трофей.

Чемпіонат  Володимирецького району з футболу 2015року

Турнірна становище команд станом  на   28.09. 2015 р.

Результати звітних поєдинків чемпіонату району з футболу:

І ліга: Любахи - Каноничі - 4:3, Балаховичі - Кідри - 1:3, Воронки - Сопачів - 1:3, Рафалівка - Кузнецовськ - 4:2, Заболоття - Полиці - 0:3(т.п.), Жовкині - В.Цепцевичі (01.10.).

ІІ ліга: Володимирець – Новаки – 3:0, Озеро – Зелене – 3:1, Половлі - Б.Воля - 3:0(т.п.), Городець - В.Жолудськ – 1:0, Біле – Антонівка (01.10.).

Першість області з футболу серед команд ІІ ліги: МФК «Енергія» (Володимирець) - ФК "Острог-Академія" 4:1.

Календарна зустріч чемпіонату області з футболу серед ветеранів між командами Володимирця та Рокитного відбудеться на стадіоні «Янтар» в пятницю, 2 жовтня. Початок о 17.00 год.