Чемпіонат району з футболу: лідер змінився

( 1 Vote )

У другому колі чемпіонату району з футболу каноницький «Промінь», отримавши дві перемоги поспіль, знову вийшов у лідери. В неділю 16 серпня вони завітали до Заболоття.

Сумнівів у перевазі «Променя» над «Стиром» на початок поєдинку ні в кого не було. Заболоттівський «Стир» переживає не найкращий період в своїй історії і вимушений прямо на ходу випробовувати молодь. Можливо, вона і перспективна, але на даний момент не в змозі конкурувати з лідерами районного футболу.

«Промінь», безумовно, уже може відносити себе до таких. Гості з перших хвилин акцентували свою перевагу над суперником і створили декілька гострих моментів. А необережна гра «Стира» біля своїх воріт не раз приводила в непорозуміння гравців. Вже на п’ятнадцятій хвилині першого тайму Каноничі відкривають рахунок (м’яч на свій рахунок записав О. Черевач). Нічого справити у ході поєдинку стиряни так і не змогли.

По перерві знову «Промінь» додав у швидкостях, і на п’ятдесят шостій хвилині ще один м’яч побував у воротах господарів. Знову відзначився О. Черевач.

Після декількох поразок Кузнецовський «Моноліт» врешті святкував перемогу. З рахунком 2:1 енергетики взяли реванш у Полицького «Полісся».

Балаховичі вдома поступилися своїм сусідам з Рафалівки 0:1. З таким же рахунком закінчився поєдинок і в Кідрах, де лише під завісу зустрічі великоцепцевицькі футболісти зуміли забити переможний м’яч. Воронківська «Зоря» вдома розгромила Жовкинівський «Олімп» 5:2. У Сопачеві місцевий «Стир» також з досить відчутним рахунком 4:1 завдав поразки лідеру першого кола футболістам Любахів і відкинув їх на четверту сходинку турнірної таблиці.

Отже, вся боротьба ще попереду. На нагороди у І-й лізі претендують зразу аж шість команд. Зараз після двох турів другого кола лідирують Каноничі (в них 29 очок), друга сходинка – у футболістів Рафалівки (28 балів), по 27 очок має «Горинь» (В. Цепцевичі), «Сокіл» (Любахи) та «Стир» (Сопачів).

Результати матчів ІІ ліги: Городець - Половлі – 3:0, Біле - Більська Воля – 2:0, Жолудськ - Новаки – 4:2, Володимирець - Зелене – 3:1, Антонівка - Озеро – 3:4.