Чемпіонат району з футболу - 2015: 8 тур

«Промінь» (Каноничі) – «Сокіл» (Любахи)  1:0 (0:0)

«Промінь» (Каноничі) -В.Муравинець,О.Черевач,  (С.Шимшель 68) Т.Дуляницький,( В.Рижий,75) Р.Босик, В.Босик,( Р.Оленіч 54), В.Супрунюк, О.Буднік, В.Муравинець, В.Черевач, А.Волочнюк, (В.Шимшель), М.Гарбаринін.

«Сокіл» (Любахи) - В.Мотько,Ю.Ткачук, В.Мотько, І.Мотько, Д.Годунок, Р.Лоза, О.Котович (Св.Мотько 62), Р. Логацький (Є.Мотько70), С.Сиротюк,  А.Підвишенний, В. Ошурко (В.Козодой 79).

Судді : С.Вінник (В.Кладько, А.Буднік)

В наспекотніший день цього літа (+34) зібрав в Каноничах дві команди, які в цьому сезоні взяли на себе роль сильніших, лишивши за собою В.Цепцевицьку «Горинь», Кузнецовський «Моноліт», Сопачівський «Стир»  торішніх лідерів, котрі почали невдало цей чемпіонат і  тур за туром  намагаються вирівняти своє становище в турнірній таблиці відстаючи на декілька очок від своїх  основних конкурентів.

Отже у восьмому турі  чемпіонату  району з футболу ці дві команди вийшли на поле лише перемагати,  бо знали що коштує їм цей поєдинок, вже з перщих хвилин гості почали гостро такувати  ворота господарів , які певно не очікували такого початку.

Хвилин п'ятнадцять соколята намагались пробитись до воріт суперника, але захист променя витримав цей натиск і почав вирівнювати гру відповідаючи своїми гострими контратаками. Так і не відкривши рахунку команди пішли на перерву. В другому таймі знову гості знову пішли  атукувати ворота господарів, на 65 хвилині не використали  однієї із небагатьох можливостей повести в рахунку, після дуже потужного штрафного  удару з шістнадцяти метрів Володимир Мотько пробиває в поперечину. Після цього моменту зіграло футбольне правило, не забиваєш ти,забивають тобі. «Вирізавши» тонку передачу між двома захисниками суперника В.Супрунюк вивів свого нападника віч-на-віч з воротарем, і О.Черевач своєї можливості не упустив забивши  м’яч у ворота суперника

Після забитого м’яча господарі сіли ще глибше до своїх воріт, а гості намагалися зрівняти рахунок, де вони і були дуже близькі до цього. На 85 хвилині соколята втратили ще одну можливість для взяття воріт, прорвавшись  по лівому фланзі у штрафний майданчик С.Сиротюк пробив у стійку воріт, як тільки не намагалися гості відігратися та захист в цьому матчі у господарів був незламним.Отже з дев’ятнадцятьма очками  «Промінь» знову перший,  на другій сходинці «Сокіл», третя позицію тримає «Горинь» з В.Цепцевич .

Результати інших поєдинків:

Кідри – Балаховичі  1:1; Полиці – Заболоття  5:0 ; Сопачів – Воронки   3:2 ;Цепцевичі – Жовкині  5:1 ; Моноліт – Рафалівка  2:2 ; Половлі – Жолудськ 2:1 ; Городець – Антонівка 1:0 ; Новаки – Озеро 0:3; Біле – МФК  5:3; Степангород – Зелене 0:3 (т.п.), команда  Степангорода  знята з участі в першості та кубку району з футболу 2015 року, всі результати  за участі з цією командою анульовані згідно положення про проведення чемпіонату та першості району з футболу. В другій лізі лідирує  ФК «Городець», друге  ФК «Половлі» і третє місце посідає Володимирецький МФК.