Чемпіонат району з футболу стартував

( 1 Vote )

У неділю 26 квітня стартували першість та чемпіонат району з футболу 2015 року. Багатьом командам початок виявився щедрим на голи.

Розпочнемо цей сезон із найрезультативнішого.

«Зоря» Воронки» - ФК «Рафалівка» – 5:3 .

Склади команд

«Зоря» (Воронки): Вадим Чугай, Андрій Чугай, Анатолій Чугай, Василь Чугай, Іван Янковський, Сергій Кравчук, Віктор Кравчук, Роман Чугай, Віктор Хомич, Микола Хомич, Олександр Рещиковець, Олексій Рещиковець, Роман Янковський, Олександр Мазепа, Петро Рещиковець.

ФК «Рафалівка»: Віталій Бедик, Василь Зібров, Василь Дацький, Вадим Петрук, Роман Кравчук, Петро Хомич, Юрій Дацький, Роман Чугай, Мирончук Олег, Олександр Федіна, Петро Килюшик, Назар Степанюк, Сергій Петрук.

Уже з перших хвилин поєдинку господарі майданчика притисли суперника до воріт, і результат не забарився: на третій хвилині «Зоря» повела в рахунку, м’яч у ворота досвідченого голкіпера Кузнецовського «Ізотопа» Віталія Бедика забиває Віктор Кравчук. Після пропущеного м’яча обидві команди завелися ще більше, атакуючи то одні, то другі ворота. Уболівальники «Зорі», яких зібралося на стадіоні близько трьохсот чоловік насолоджувалися цією чудовою грою, і вже на десятій хвилині поєдинку наймолодший гравець зорі Микола Хомич подвоює рахунок. Повівши в рахунку 2:0, воронківські гравці дещо заспокоїлись, і одна із атак гостей закінчилась взяттям воріт господарів. В кількох метрах від штрафного майданчику гравець «Зорі» зіграв рукою, штрафний удар Олега Мирончука – і рахунок стає мінімальним.

За п'ятнадцять хвилин у воротах побувало три м’ячі. Почався відкритий футбол, де завжди багато моментів та емоцій. З цього і пішли порушення правил гри, за що гравці обох команд понесли покарання від арбітра цього матчу.

Темп поєдинку не знижувався. Після забитого м’яча футболісти з Рафалівки ще більш почали гостювати біля воріт господарів, і в одній із таких атак гості зрівнюють рахунок; вже на двадцять восьмій хвилині рахунок стає 2:2.

Тут все і почалось, немов друге дихання відкрилося у господарів майданчику. Ще двічі до перерви (на тридцять дев’ятій та сорок третій хвилинах) Роман Чугай та Роман Янковський роблять рахунок 4:2.

Другий тайм розпочався масивними атаками гостей, і на 67 хвилині той же Олег Мирончук скорочує результат. Але інтрига була не довгою: на 69-ій хвилині Олексій Рещиковець ставить крапку в цьому драматичному поєдинку. Хоч і часу ще залишалось досить багато, та на більше команди не спромоглися – 5:3 на користь господарів.

Результати інших поєдинків: Кідри - Любахи – 2:3, Сопачів - Жовкині –5:2, Кузнецовськ - Каноничі – 1:2, Полиці – Цепцевичі – 0:1, Балаховичі -Заболоття – 1:0 (поєдинок буде розлядатися на апеляційному комітеті).

ІІ ліга. Біле - Половлі – 5:0, Степангород - Більська – 2:5, Новаки –Жолудськ – 2:0, Озеро - Антонівка – 3:2.